Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

V Bulharské Sofii se lze pohodlně ubytovat za 207 korun na noc.

katedrála sv. Alexandra Něvského v Sofii Zdroj: cs.wikipedia.org

Pakliže cítíte volání dálek a chcete se porozhlédnout po jiných než klasických, turisty zavalených západních městech, je pro vás Sofie tou správnou volbou. A to nejenom proto, že v tomto bulharském hlavním městě se dá sehnat příjemné ubytování poměrně dost lacino. Například v Hostelu Elegance, který se nachází 1,4 km od hlavního vlakového nádraží v Sofii, zaplatíte za dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a společnou koupenou 414 korun, tedy pouze 207 kč/osoba/noc.  

Pokoj v Hostelu Elegance v Sofii, zdroj: Booking.comPokud cestujete jednotlivě, vychází ubytování ještě výhodněji, pouhých 193 korun za jednu postel ve vícelůžkovém pokoji. Je třeba dodat, že Hostel Elegance dostává svému jménu a jeho vybavení působí elegantněji a čistěji než u mnohých hotelů, takže není třeba se něčeho obávat. Tyto ceny jsou dostupné v týdnu od 22. září.

Elegance Hostel v Sofii a nabízí prostornou společenskou místnost. Všechny pokoje mají Wi-Fi zdarma a klimatizaci. V Hostelu Elegance je po celý den zdarma k dispozici káva a čaj a jídla si lze připravovat ve vybavené sdílené kuchyni. Vypůjčit si můžete fén, žehličku a žehlicí prkno a využívat můžete také pračku. Hostel je vzdálený 5 minut chůze od obchodu a restaurace. Do centra Sofie je to procházkou 15 minut. Stanice metra Opalčenska a Serdika jsou od hostelu vzdálené 750 metrů. 

Pokoj v Hostelu Elegance, zdroj: Booking.comA tak můžete pohodlně dojet do centra a prohlídnout si například jednu z 9 Sofijských univerzit, či Katedrálu sv. Alexandra Něvského z 20. století, či byzantskou baziliku sv. Sofie z 6. století. Sofie byla dobyta a obývaná mnoha kulturami a tak si můžete prohlédnout kostel sv. Jiří ze 4. století z dob římské nadvlády či mešitu Banja Baši z dob turecké nadvlády v 16. století.

 

Ubytování v Hostelu Elegance si prohlížejte a objednávejte prostřednictvím tohoto odkazu.

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Tereza Chaloupková 09.09.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!