Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Levné ubytování > Země > Egypt > Hurghada     
Levné ubytování Hlídat ceny ubytování Levné letenky Hlídat ceny letenek Lyžařské pobyty levně

Nejlevnější ubytování - Egypt - Hurghada

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu


Průměr z nejnižších cen ubytování v lokalitě Hurghada


Datum poslední aktualizace grafu: 13.5.2017 23:30Hurghada: nejlevnější prodloužené víkendy

Více nalezených levných eurovíkendů

Jednodenní pobyty:

 

 

Uvedené ceny hotelů jsou k 10.6.2017

Nejlevnější ubytování v tomto městě je 30.5.2017 - 133 Kč

Hotel - Oasis Resort & Apartment
Oasis Resort & Apartment

Al Ahiaa District, Hurghada.

150 - 200
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Sea Horse Hotel
Sea Horse Hotel

Hurghada Cornish, Hurghada.

Upozorňujeme, že „Speciální nabídka – pouze pro rezidenty a občany Egypta“ je určená výhradně pro rezidenty a občany Egypta. Pokud při check-inu nepředložíte platný egyptský průkaz totožnosti, egyptský cestovní pas nebo doklad o trvalém pobytu na území Egypta, bude vám naúčtovaný příslušný příplatek. Upozorňujeme, že občané Egypta mají na pláž nižší vstupné. Upozorňujeme, že pokoj „Speciální nabídka – pouze pro dámy“ je určený výhradně pro dámy.

173 - 382
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Beirut Hotel Hurghada
Beirut Hotel Hurghada

El Corniche Road, Dahar, Hurghada.

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti.

218 - 545
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Aqua Fun Club
Aqua Fun Club

Sheraton Road, Hurghada.

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti.

253 - 717
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hurghada Coral Beach Hotel
Hurghada Coral Beach Hotel

Safaga Road K18, Hurghada.

Dále upozorňujeme, že vzhledem k průběhu platby nelze během rezervace použít debetní kartu. Při rezervaci je třeba použít platnou kreditní kartu. Debetními kartami lze platit až na místě při check-inu.

273 - 682
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Grand Plaza Hotel Hurghada
Grand Plaza Hotel Hurghada

Touristic Promenade, Hurghada.

364 - 1282
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Giftun Azur Resort
Giftun Azur Resort

Village Road, Hurghada.

Upozorňujeme, že v barech a restauracích rezortu je předepsán neformálně elegantní oděv. V bazénech a jejich bezprostředním okolí musíte mít po celou dobu oblečeny vhodné plavky. Volné bavlněné oblečení ani dlouhé plavky nejsou povoleny. Ve všech vnitřních prostorách rezortu musíte chodit náležitě oblečeni. Novomanželé ubytovaní v jakémkoliv typu pokoje se mohou těšit na následující benefity: • nealkoholický nápoj na uvítanou při příjezdu, • novomanželský dort na pokoji (jednou za pobyt), • bezplatný ovocný koš na pokoji (jednou za pobyt). Upozorňujeme, že Wi-Fi je k dispozici zdarma pouze ve vstupní hale. Upozorňujeme, že akce „Speciální nabídka – pouze pro rezidenty a občany Egypta“ je určená výhradně pro rezidenty a občany Egypta. Pokud při check-inu nepředložíte platný egyptský průkaz totožnosti, egyptský cestovní pas nebo doklad o trvalém pobytu v Egyptě, bude vám k ceně naúčtován příplatek.

382 - 1309
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Sunny Days Palma De Mirette Resort & Spa
Sunny Days Palma De Mirette Resort & Spa

Courniche Road, Hurghada.

Vezměte prosím na vědomí, že v restauraci se požaduje neformálně elegantní oděv. Sportovní oděvy, dresy, přezůvky a plážové sandály nejsou povoleny. Upozorňujeme, že občané Egypta musejí při check-inu na recepci předložit kopii občanského průkazu, oddací list a rodné listy dětí.

428 - 872
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Arena Inn Hotel
Arena Inn Hotel

El Gouna, Hurghada.

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Torrent Bay by Intercorp Group o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

442 - 1124
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Dawar El Omda (Adults Only)
Dawar El Omda (Adults Only)

Kafr El Gouna, Hurghada.

454 - 1180
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Bel Air Azur Resort (Adults Only)
Bel Air Azur Resort (Adults Only)

El Cornich Road, Sekala, Hurghada.

Upozorňujeme, že „Speciální nabídka – pouze pro rezidenty a občany Egypta“ je určená výhradně pro rezidenty a občany Egypta. Pokud při check-inu nepředložíte platný egyptský průkaz totožnosti, egyptský cestovní pas nebo doklad o trvalém pobytu na území Egypta, bude vám naúčtovaný příslušný příplatek. Upozorňujeme, že v barech a restauracích rezortu je předepsán neformálně elegantní oděv. Vezměte prosím na vědomí, že při pobytu u bazénu na sobě musíte mít vhodné plavky. Volné bavlněné oblečení ani dlouhé plavky nejsou povoleny. Upozorňujeme, že ve vnitřních prostorách rezortu musí být hosté zcela oblečeni. Upozorňujeme, že dostupnost parkovacích míst závisí na aktuální obsazenosti.

455 - 1554
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - The Three Corners Sunny Beach Resort
The Three Corners Sunny Beach Resort

Al Ahiaa District, Hurghada.

Vezměte prosím na vědomí, že přistýlku nebo dětskou postýlku vám musí hotel potvrdit předem. Pokud hodláte přijet s dětmi, oznamte to prosím hotelu předem.

464 - 845
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Sonesta Pharaoh Beach Resort
Sonesta Pharaoh Beach Resort

Safagaa Road, Hurghada.

Upozorňujeme, že v rezortu budete mít k dispozici 2 druhy menu. Standardní cena se vztahuje na stravování all inclusive (snídaně, oběd, večeře, občerstvení a nealkoholické nápoje). V polopenzi je zahrnuta snídaně a večeře. Podmínky pro ubytování dětí: Děti sdílející pokoj rodičů (maximálně 1 dítě) • od 0 do 5 let: ubytování i jídlo formou bufetu zdarma, • od 6 do 11 let: poplatek 25 USD/220 EGP za dítě na základě typu ubytování a jídel formou bufetu, • od 12 let a výše: celá cena jako za dospělého. Vyžadované oblečení: 
Večer musíte být v hotelových restauracích náležitě oblečeni. Muži musí mít na sobě šortky či dlouhé kalhoty, košili s rukávy a uzavřenou obuv. Bazén:
 V souladu s mezinárodními zdravotními a bezpečnostními předpisy je koupání v 5hvězdičkových hotelových bazénech povoleno pouze v případě, že muži mají krátké plavky a ženy jednodílné či dvoudílné plavky. Plavky či jiné oblečení, které není v souladu s hygienou bazénu, nebude povoleno. Stejná pravidla se vztahují i na pokrývky hlavy. Fitness centrum a wellness centrum Health Club & Spa : Upozorňujeme, že fitness centrum a wellness centrum Health Club & Spa prochází v současné době renovací.

491 - 1882
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hurghada Marriott Red Sea Beach Resort
Hurghada Marriott Red Sea Beach Resort

El Corniche Road, Hurghada.

Své vízové povinnosti si prosím zkontrolujte ještě před cestou.

532 - 2073
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Harmony Makadi Bay
Harmony Makadi Bay

Makadi Bay, Hurghada.

Hotel nabízí: - bezplatnou dopravu z mezinárodního letiště v Hurghadě a zpět, - při příjezdu košík s ovocem a nápoj na uvítanou, - 30 minut sauny zdarma (jednou za pobyt), - 20% slevu v rybí restauraci.

545 - 1036
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Sol Y Mar Makadi Sun
Sol Y Mar Makadi Sun

Safaga Road, Makadi Bay, Madinat Makadi, KM 32, Hurghada.

Vezměte prosím na vědomí, že rezort vás může v den rezervace kontaktovat ve věci předběžné autorizace kreditní karty. Na rezervaci více než 5 pokojů/apartmá se mohou vztahovat poplatky. Rezervace bude nevratná a částka za celý pobyt může být stržena kdykoli po provedení rezervace. Při check-inu je třeba předložit kreditní kartu použitou pro zaručení rezervace. Pokud provádíte rezervaci pro někoho jiného, tak rezort prosím předem kontaktuje a vyžádejte si informace k platbě třetí stranou. Vezměte prosím na vědomí, že ve společných prostorách a v pokojích/apartmá je dostupné Wi-Fi pro 2 zařízení s omezenou rychlostí 256 kB/s. Rychlejší připojení je k dispozici za příplatek. Pokoj vyšší kategorie s výhledem na bazén je k dispozici za příplatek jen 12 USD na pokoj a noc. Vezměte prosím na vědomí, že „Speciální nabídka - pouze pro rezidenty a občany Egypta“ je určená výhradně pro zahraniční rezidenty a občany Egypta. Pokud při check-inu nepředložíte platný egyptský průkaz totožnosti, egyptský cestovní pas nebo doklad o trvalém pobytu na území Egypta, bude vám naúčtován příslušný doplatek. Vezměte prosím na vědomí, že první dítě mladší 12 let se může za stávajícího uspořádání postelí ubytovat zdarma. Druhé dítě mladší 3 let má ubytování také zdarma a druhému dítěti od 3 let do 12 let se účtuje 50 % z ceny pro dospělé. Vezměte prosím na vědomí, že příplatky za děti nejsou zahrnuté v ceně pokojů/apartmá a je třeba je uhradit přímo na místě.

595 - 989
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Palm Beach Resort
Palm Beach Resort

Al Ahyaa - Cornish Road 10 KM from Airport, Hurghada.

Doprava na letiště je k dispozici za 28 USD na auto jedním směrem. Maximální kapacita je 3 osoby. Žádáme hosty, aby zaslali ubytování údaje o svém letu nejméně 24 hodin před příletem.

682 - 1500
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Arabia Azur Resort
Arabia Azur Resort

El Cornich Road, Hurghada.

V areálu bazénu musí hosté mít vhodné plavky. Volné bavlněné oblečení ani dlouhé plavky nejsou povoleny. Ve venkovních prostorách rezortu musí být hosté plně oblečeni. Upozorňujeme, že „Speciální nabídka – pouze pro rezidenty a občany Egypta“ je určená výhradně pro rezidenty a občany Egypta. Příplatek bude naúčtován v případě, že při příjezdu nebude předložen platný egyptský průkaz totožnosti, egyptský cestovní pas nebo doklad o trvalém pobytu na území Egypta.

800 - 1254
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Amwaj Blue Beach Resort & Spa
Amwaj Blue Beach Resort & Spa

Abu Soma Bay , Hurghada.

818 - 1636
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Jaz Makadina
Jaz Makadina

Makadi, Hurghada.

Vezměte prosím na vědomí, že rezort vás může v den rezervace kontaktovat ve věci předběžné autorizace kreditní karty. Na rezervaci více než 5 pokojů/apartmá se mohou vztahovat poplatky. Rezervace bude nevratná a částka za celý pobyt může být stržena kdykoli po provedení rezervace. Při check-inu je třeba předložit kreditní kartu použitou pro zaručení rezervace. Pokud provádíte rezervaci pro někoho jiného, tak rezort prosím předem kontaktuje a vyžádejte si informace k platbě třetí stranou. Vezměte prosím na vědomí, že ve společných prostorách a v pokojích/apartmá je dostupné Wi-Fi pro 2 zařízení s omezenou rychlostí 256 kB/s. Rychlejší připojení je k dispozici za příplatek. Pokoj vyšší kategorie s výhledem na bazén je k dispozici za příplatek jen 12 USD na pokoj a noc. Vezměte prosím na vědomí, že „Speciální nabídka - pouze pro rezidenty a občany Egypta“ je určená výhradně pro zahraniční rezidenty a občany Egypta. Pokud při check-inu nepředložíte platný egyptský průkaz totožnosti, egyptský cestovní pas nebo doklad o trvalém pobytu na území Egypta, bude vám naúčtován příslušný doplatek. Vezměte prosím na vědomí, že první dítě mladší 12 let se může za stávajícího uspořádání postelí ubytovat zdarma. Druhé dítě mladší 3 let má ubytování také zdarma a druhému dítěti od 3 let do 12 let se účtuje 50 % z ceny pro dospělé. Vezměte prosím na vědomí, že příplatky za děti nejsou zahrnuté v ceně pokojů/apartmá a je třeba je uhradit přímo na místě.

905 - 2486
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Arabella Azur Resort
Arabella Azur Resort

El Corniche Road,Sekala, Hurghada.

Upozorňujeme, že v barech a restauracích rezortu je předepsán neformálně elegantní oděv. V areálu bazénu musí hosté mít vhodné plavky. Volné bavlněné oblečení ani dlouhé plavky nejsou povoleny. Ve venkovních prostorách rezortu musí být hosté plně oblečeni. Upozorňujeme, že na rezervace více než 5 pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky i dodatečné poplatky. Upozorňujeme, že „Speciální nabídka - pouze pro rezidenty a občany Egypta” je určená výhradně pro rezidenty a občany Egypta. Příplatek bude naúčtován v případě, že při příjezdu nebude předložen platný egyptský průkaz totožnosti, egyptský cestovní pas nebo doklad o trvalém pobytu na území Egypta.

936 - 1582
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Club Azur Resort
Club Azur Resort

Makadi Bay, Hurghada.

Své vízové povinnosti si prosím ověřte ještě před cestou. Upozorňujeme, že v barech a restauracích rezortu je předepsán neformálně elegantní oděv. V bazénech a jejich okolí je třeba mít na sobě vždy klasické plavky. Nošení volného bavlněného oblečení nebo dlouhých plavek není povoleno. Ve všech vnitřních prostorách rezortu je třeba nosit řádný oděv. Vezměte prosím na vědomí, že všichni novomanželé na svatební cestě se mohou těšit na tyto výhody: – nealkoholický nápoj na uvítanou při příjezdu, – dort pro novomanžele a košíček s ovocem na pokoji (jednou při příjezdu), – VIP vybavení pokoje (župan a pantofle), – 25% slevu na jakoukoli masáž či jinou proceduru ve wellness centru, – jednu bezplatnou večeři pro dva v soukromé jídelně nebo speciální restauraci (jednou za pobyt). Do jednoho měsíce od data příjezdu je třeba dodat oddací list.

954 - 1718
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Jaz Aquamarine Resort
Jaz Aquamarine Resort

South Magawish Road, Hurghada.

1002 - 2257
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Royal Azur Resort
Royal Azur Resort

Makadi Bay, Hurghada.

Upozorňujeme, že v barech a restauracích rezortu se požaduje neformálně elegantní oděv. V bazénech a jejich bezprostředním okolí je nutné mít po celou dobu oblečené řádné plavky. Volné bavlněné oblečení ani dlouhé plavky nejsou povolené. Ve všech vnitřních prostorách rezortu musíte chodit náležitě oblečeni.

1091 - 1936
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Sol Y Mar Paradise Beach
Sol Y Mar Paradise Beach

Km 8 Safaga Road, Hurghada.

Vezměte prosím na vědomí, že rezort vás může v den rezervace kontaktovat ve věci předběžné autorizace kreditní karty. Na rezervaci více než 5 pokojů/apartmá se mohou vztahovat poplatky. Rezervace bude nevratná a částka za celý pobyt může být stržena kdykoli po provedení rezervace. Při check-inu je třeba předložit kreditní kartu použitou pro zaručení rezervace. Pokud provádíte rezervaci pro někoho jiného, tak rezort prosím předem kontaktuje a vyžádejte si informace k platbě třetí stranou. Vezměte prosím na vědomí, že ve společných prostorách a v pokojích/apartmá je dostupné Wi-Fi pro 2 zařízení s omezenou rychlostí 256 kB/s. Rychlejší připojení je k dispozici za příplatek. Pokoj vyšší kategorie s výhledem na bazén je k dispozici za příplatek jen 12 USD na pokoj a noc. Vezměte prosím na vědomí, že „Speciální nabídka - pouze pro rezidenty a občany Egypta“ je určená výhradně pro zahraniční rezidenty a občany Egypta. Pokud při check-inu nepředložíte platný egyptský průkaz totožnosti, egyptský cestovní pas nebo doklad o trvalém pobytu na území Egypta, bude vám naúčtován příslušný doplatek. Vezměte prosím na vědomí, že první dítě mladší 12 let se může za stávajícího uspořádání postelí ubytovat zdarma. Druhé dítě mladší 3 let má ubytování také zdarma a druhému dítěti od 3 let do 12 let se účtuje 50 % z ceny pro dospělé. Vezměte prosím na vědomí, že příplatky za děti nejsou zahrnuté v ceně pokojů/apartmá a je třeba je uhradit přímo na místě.

1309 - 3763
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Kempinski Hotel Soma Bay
Kempinski Hotel Soma Bay

Soma Bay P.O. Box 15, Safaga, Hurghada.

Vezměte prosím na vědomí, že egyptské páry musejí při check-inu předložit oddací list. Upozorňujeme, že „Speciální nabídka - pouze pro Egypťany a rezidenty“ je určena výhradně egyptským občanům a osobám, které mají v Egyptě trvalý pobyt. Příplatek bude naúčtován v případě, že při příjezdu nebude předložen platný egyptský průkaz totožnosti, egyptský cestovní pas nebo doklad o trvalém pobytu na území Egypta.

1624 - 12228
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - The Breakers Diving and Surfing Lodge Soma Bay
The Breakers Diving and Surfing Lodge Soma Bay

48 Km Safaga Road, Soma Bay, Hurghada.

1759 - 2018
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Bella Vista Resort Hurghada
Bella Vista Resort Hurghada

Sheraton Road ,Sakkala Area, Hurghada.

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti.

2454 - 3191
za 1 osobu/den
Více na booking.com

Levné ubytování

Amsterdam

cena od 362více »

Vídeň

cena od 321více »

Praha

cena od 241více »

Hurghada

cena od 133více »

Paříž

cena od 597více »

Drážďany

cena od 241více »

Rimini

cena od 266více »

Zermatt

cena od 422více »

Londýn

cena od 239více »

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »