Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Skiarealy     

Madonna di Campiglio

Do  italského lyžařského střediska Madonna di Campiglio se každou zimu sjíždí společenská smetánka z celé Evropy. Už více než sto let tady ženy ukazují drahé kožichy, luxusní šperky a nejlepší make-up. Muži se předvádějí s posledními topmodely lyží a popojíždějí v nejdražších autech.

Vložil/a Redakce, 15.1.2017

SKI areál Bílá

OstraviceLyžařský areál Bílá se nachází v údolí řeky Bílá Ostravice v Beskydech. Po příjezdu se ocitnete na parkovišti, které je zdarma a hlídané. Středisko nabízí sjezdovky všech obtížností a díky vybavení areálu se nemusíte obávat, že by byly nekvalitně zasněžené a některé jsou dokonce vybaveny osvětlením, což umožňuje večerní lyžování.

Vložil/a Redakce, 6.1.2017

Dnes byla zahájena lyžařská sezóna na Špičáku

ŠPIČÁKZima přišla k nám tento rok dřívěji než v minulých letech. A díky umělému zasněžování začala ve skiareálu Špičák na Šumavě lyžařská sezóna tuto sobotu.

Vložil/a Redakce, 3.12.2016

Monínec, nejbližší hory z Prahy

en.wikipedia.orgSki areál Monínec byste našli ve středních Čechách, a to rovnou v oblasti, které se říká Česká Sibiř. Ta se nachází zhruba 70 km od hlavního města, nedaleko města Sedlec-Prčice. To leží v okrese Příbram, v nejjižnější části Středočeského kraje.

Vložil/a Redakce, 4.9.2016

Italská Folgaria, skiareál plný zimní zábavy

Zima, en.wikipedia.orgLyžařské středisko bez nekončících front u vleků a neustálých obtíží s parkováním? Vítejte ve Folgarii, kde na vás čeká všechno, co může milovník zimních radovánek potřebovat.

Vložil/a Redakce, 15.1.2016

Zima ve Ski středisku Špičák se blíží

Zima, cs.wikipedia.orgZima už dala o sobě vědět i na Šumavě. Na Špičáku jsou na ni dobře připraveni a pro příznivce zimních sportů připravili pár novinek. Očekávanou a příjemnou změnou jsou nové parkovací plochy hned u silnice. Z parkoviště se na sjezdovku dostanete přímo na lyžích a zpátky k autu vyjedete vlekem.

Vložil/a Redakce, 30.11.2015

První zasněžování Ski areálu Razula

Razula, www.radicestujeme.euV zimním lyžařském areálu Razula ve Velkých Karlovicích se v nočních hodinách z pondělí 23. na úterý 24. listopadu začalo s prvním letošním umělým zasněžováním sjezdovek Razula a Horal. Do Velkých Karlovic zavítal první náznak zimního počasí ve formě pěti centimetrů přírodního sněhu a zaměstnanci areálu se snažili využít příznivých podmínek k přípravě sjezdovek na novou lyžařskou sezónu.

Vložil/a Redakce, 24.11.2015

Snowpark Lučivná

Řada z nás si sice ještě stále nechce připustit, že letní sezona skončila, na druhou stranu nadšenci zimních sportů se mohou těšit na zimní radovánky.

Pokud si chcete pořádně zařádit, pak nemusíte za sněhem cestovat zase tak daleko, stačí například Slovensko. Zde se totiž nachází vyhlášený snow park, který si jistě zamiluje každý.

Navzdory tomu, kolik nám Slovensko nabízí lyžařských center, Lučivná přitahuje každý rok více a více Čechů.

Vložil/a Redakce, 16.9.2013

Ski areál Razula - o víkendu se již lyžuje

Lyžařská sezóna ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích startuje. Již v sobotu 4. prosince se otevře návštěvníkům první ze čtyř jeho sjezdovek - Horal. Vedle toho budou již o víkendu strojově upraveny první běžecké tratě mezi karlovickým lyžařským areálem Machůzky a Ski areálem Razula.

Vložil/a Redakce, 2.12.2010

Lyžování u Prahy - Ski areál Monínec

Ski areál MonínecLyžařské středisko uprostřed Čech v oblasti zvané Česká Sibiř zajistí skvělé lyžování. Nový lyžařský areál Ski Relax Monínec alpského typu nabízí večerní lyžování, lyžařskou restauraci i ubytování. A z Prahy je to jen 80 km! Lyžařská sezóna je od prosince do března.

Vložil/a Redakce, 1.2.2010
« Předcházející 1 2 3 4 Další »Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.