Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Praktické rady     

19 DŮVODŮ, PROČ V ROCE 2019 LETĚT S BRITISH AIRWAYS

Praha, 12. ledna 2019 - Novoroční předsevzetí společnosti British Airways je poskytovat svým zákazníkům ještě vyšší kvalitu a větší výběr v každé cestovní třídě na každé trase – a pro jeho splnění investuje 6,5 miliardy liber. 

 


A tady je 19 skvělých důvodů, proč v roce 2019 letět s British Airways:

 1. Lednový výprodej – právě probíhá. Využijte naši nabídku levných letů do nejzajímavějších světových destinací, a to hned, než to udělají všichni.
 2. Nové trasy. Zákazníci mohou vyzkoušet nové trasy, které British Airways otevírají do těchto destinací: Charleston, Pittsburgh, Ósaka, Kos a Korsika, Ljubljana, Montpellier, a další. Společnost se tak může pochlubit nejrozsáhlejší sítí tras za více než deset let.   
 3. Nová letadla. Cestující se mohou proletět 15 nejmodernějšími letadly, která budou v tomto roce společnosti dodána – včetně čtyř špičkových letadel Airbus A350.
 4. Zbrusu nové sedačky v cestovní třídě Club World, jimiž budou do konce roku vybaveny nové airbusy A350 a také dva boeingy 777.
 5. WiFi. Nejlepší live streamovací síť WiFi na všech letech na krátkou vzdálenost a na naprosté většině dálkových letů, takže si cestující mohou bez problémů vychutnat filmy a televizní pořady prostřednictvím své oblíbené streamovací služby.
 6. Nový vzhled první třídy (First). Prvotřídní nové nádobí a příbory, povlečení a cestovní potřeby od jednoho z nejoblíbenějších britských designérů.
 7. Díky modernizaci cestovní třídy World Traveller Plus necháváme konkurenci za námi. Kategorie premium economy nikdy nevypadala lépe. V této intimní a exkluzivní cestovní třídě se můžete těšit na nové sedačky, nové povlečení, nové nádobí a příbory a skvělé nové drinky.
 8. Nové salonky, v nichž mohou cestující relaxovat před letem: v San Francisku, Johannesburgu, Ženevě a New Yorku JFK.
 9. Rozšířené partnerství s prémiovou cateringovou společností Do & Co, jež se stává novým dodavatelem jídla na letech z Londýna Heathrow (již v současnosti zajištuje jídla v třídě Club Europe.
 10. Nová domovská stránka ba.com, díky níž je provedení rezervace s British Airways ještě snadnější a intuitivnější.
 11. Noví partneři pro Exekutivní klub British Airways, jenž nyní nabízí ještě více možností, jak sbírat a utrácet věrnostní body Avios.
 12. Digitální jmenovky na zavazadla, které nabízíme jako první britská aerolinie. Synchronizujte svou osobní jmenovku na zavazadla s aplikací BA, odevzdejte zavazadla na letišti, a můžete letět.
 13. Samoobslužné odevzdávání zavazadel na terminálu T3 v Londýně Heathrow, díky němuž zákazníci dostanou stejnou službu jako na terminálu T5.
 14. Technologie rozeznávání obličeje. Více biometrických technologií na londýnských letištích Heathrow, City a Gatwick, v New Yorku JFK, Orlandu, Los Angeles, Miami a mnoha dalších. Díky tomuto systému je nástup do letadla rychlejší a pohodlnější, a pomáhá tak společnosti British Airways odbavovat lety načas nebo i s předstihem.
 15. Díky použití nových bezemisních dálkově ovládaných vozidel pro vytlačování dálkových letadel budeme nadále zvyšovat přesnost odletů. Podobná vozidla pro letadla na krátké trasy snížila zpoždění při vytlačování o více než 70 procent. 
 16. Nová zimní výbava, která pomůže bezpečně a rychleji než kdykoli předtím odmrazit flotilu téměř 300 letadel British Airways během mrazivých zimních měsíců.
 17. Hotelové rezervace. Díky investicím do nových technologií budou automaticky prováděny rezervace ubytování pro cestující, kteří v důsledku narušení provozu nestihnou své lety.
 18. Obnovený důraz na zákaznický servis. Téměř 30 000 zaměstnanců absolvuje zcela nové školení v této oblasti. Na londýnském terminálu T5 je k dispozici dosud nejvyšší počet pracovníků vyškolených pro řešení jakýchkoli požadavků, jež mohou cestující mít: změny rezervace, převedení do vyšší třídy, přístup do salonku, dotazy ohledně zavazadel a přestupu a informace o letech.  
 19. A v neposlední řadě se můžete těšit na oslavy stoletého výročí British Airways. Naší společnosti bude letos 100 let a my tyto narozeniny stylově oslavíme – jak vzpomínkou na naši historii, tak i pohledem na to, jak bude vypadat budoucnost létání.
   

 

 

 

O společnosti British Airways

 • British Airways létají do více než 200 destinací po celém světě.
 • British Airways nabízejí v široké škále světových destinací velké množství pečlivě vybraných hotelů, pronájmů aut a zážitků, které si můžete rezervovat společně s lety na adrese ba.com/holidays.
 • Společnost je jednou z největších světových mezinárodních aerolinií – každoročně po celém světě přepraví přibližně 40 milionů cestujících.
 • Společnost na většině svých letů na dlouhé vzdálenosti nabízí výběr ze čtyř cestovních tříd.
 • British Airways zahájily svůj investiční plán v objemu mnoha milionů liber, který má prospět jejím zákazníkům zaměřením na vynikající úroveň prémiových cestovních tříd, větší výběr a vyšší kvalitu pro všechny.
 • British Airways konkrétně investují 600 milionů liber do cestovní třídy Club World, včetně vynikajícího jídla a luxusního povlečení White Company – a navíc od roku 2019 dostane nová sedadla s přímým přístupem do uličky. Na londýnském letišti Heathrow byla otevřena sekce First Wing určená k registraci před letem, která má přímý přístup k bezpečnostním kontrolám a salonkům. Salonky v celé síti British Airways projdou renovací a zdokonalením.
 • Cestovní třída Club Europe byla zavedena i na vnitrostátních letech ve Velké Británii a všichni zákazníci se mohou těšit na aktuálně zaváděnou poslední generaci Wi-Fi ve všech letadlech British Airways, na dlouhé i krátké vzdálenosti.
 • British Airways provozují většinu letů z Terminálu 5, svého domova na londýnském letišti Heathrow. Tento terminál o rozloze 50 fotbalových hřišť dokáže odbavit 30 milionů zákazníků ročně.
   
   
  Čtěte také:
 

British Airways posílí linku z Prahy na letiště London ...

 

British Airways: Z Prahy do Londýna Heathrow až 5x ...

   
   
   
Vložil/a: Daniel Česák 12.01.2019


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.