Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Ryanair spojí Bratislavu s tureckým Dalamánem. Cena zpátečních letenek od 2 040 Kč

Nízkonákladovka Ryanair dnes oznámila spuštění nové přímé linky na trase Bratislava - Dalaman. Zahájení letů je naplánováno na 28. června 2018 při frekvenci 1x týdně (čtvrtek).

Vložil/a Redakce, 15.3.2018

Jízdenky od Flixbusu z Prahy Roztyly, Anděla a Letiště Václava Havla do Brna za 25 Kč

Dnes a zítra lze rezervovat jednosměrné jízdenky  mezi Prahou a Brnem jen za 25 Kč. Jízdenky zakoupíte na webu Flixbus, mobilní aplikace tentokrát netřeba.

Vložil/a Redakce, 15.3.2018

Bratislava nabídné nové letecké spojení s Eindhovenem

Z hlavního města Slovenska se bude létat do Holandska. Irský nízkonákladový dopravce Ryanair oznámil, že od června 2018 zavede novou přímou pravidelnou linku do města Eindhoven ve frekvenci 2x týdně (a od října bude navýšen počet letů na 3 týdně).

Vložil/a Redakce, 13.3.2018

WIZZ AIR podstatně navyšuje přepravní kapacitu

Wizz Air, největší nízkonákladový letecký dopravce ve střední a východní Evropě, mohutně expanduje. V následujících 17 týdnech bude na evropské základny maďarské společnosti Wizz air přiděleno celkem 21 nových letadel. Díky tomu se otevře 70 nových linek a každý týden uskuteční 700 dalších odletů.

Vložil/a Redakce, 13.3.2018

Norwegian spustí novou linku z Prahy do Göteborgu

Dopravce Norwegian Air Shuttle od 27. 4. 2018 spustí pravidelnou přímou linku z Letiště Václava Havla Praha do švédského města Göteborg. Aerolinka nabídne spoje dvakrát týdně a to v úterý a pátek dopoledne.

Vložil/a Redakce, 9.3.2018

Nové linky z Prahy do Marrákeše a Eljatu

Ryanair s nástupem zimního letového řádu spustí pět nových přímých spojů z pražské Ruzyně. Aerolinka již dříve oznámila nové linky do jordánského Ammánu, italské Pisy a do Paříže Beauvais. Teď přibyly další dvě: marocký Marrákeš a izraelský Eilat Ovda. Do obou bude létat 2× týdně.

Vložil/a Redakce, 8.3.2018

Wizzair spustí devět nových linek z Vídně

Maďarská nízkonákladová letecká společnost Wizzair nabídne svým zákazníkům devět nových spojů. Z hlavního města Rakouska bude možné nově letět do francouzského Nice, islandského Rejkavíku, Katánie a Milána v Itálii, portugalského Lisabonu, španělského Madridu, švédského Stockholmu a Malmo, Charkova na Ukrajině.

Vložil/a Redakce, 2.3.2018

Přímou novou linkou z Prahy do Pisy za 1 998 Kč

Irský Ryanair přidal do svého rezervačního systému další linku, která bude nově dostupná z Prahy a to do italské Pisy. Rezervovat letenky můžete na lety od 30. října 2018. Ceny začínají na 1 tis. Kč za jeden směr a letět z Prahy lze 3x týdně (úterý, čtvrtek, sobota).

Vložil/a Redakce, 1.3.2018

20 % kreditu navíc u Leo Express

Zrovna probíhá promo akce na stránkách dopravce Leo Express, která končí 28.2. 23:59. Nabídka se týká nákupu leo korun, tedy kreditu, který je možno využít na cestování v síti Leo Express.

Vložil/a Redakce, 26.2.2018

Na nové lince z Prahy do jordánského Ammánu zakoupíte zpáteční letenky od cca 3 tis. Kč

Irský dopravce Ryanair dnes spustil prodej letenek z Prahy do Ammánu. Zpáteční letenky nyní rezervujete za cenu začínající na 3 tis. Kč.

Vložil/a Redakce, 22.2.2018
« Předcházející 1 2 3 4 72 Další »Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »
rSearch - hlídat ceny letenek

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!