Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     
Levné ubytování Hlídat ceny ubytování Levné letenky Hlídat ceny letenek Lyžařské pobyty levně

Nová linka z Pardubic do španělského Alicante

Irský letecký dopravce Ryanair začne z Pardubic provozovat lety do přístavního města Alicante ležícího u břehů Středozemního moře. Linka bude spuštěna v březnu 2018 s frekvencí dvou letů týdně.

Vložil/a Redakce, 14.11.2017

Nové linky z Düsseldorfu a Stuttgartu do Bosny a Hercegoviny

Nízkonákladová letecká společnost Eurowings v květnu 2018 zahájí lety z Düsseldorfu a Stuttgartu do Mostaru v Bosně a Hercegovině s frekvencí dvakrát týdně. Jednosměrné letenky začínají na cenách od 30 eur a v průměru stojí cca 70 eur. Lety lze rezervovat již nyní přes web aerolinky. 

Vložil/a Redakce, 13.11.2017

Eurowings: Nové linky z německého Düsseldorfu do oblasti Karibského moře

Dnes a v nejbližších týdnech odstartují nově dálkové lety z Düsseldorfu do čtyř destinací v oblasti Karibského moře. Českým cestujícím se tak otevírají zajímavé možnosti přestupů, Prahu s Düsseldorfem spojuje přímá linka Eurowings.

Vložil/a Redakce, 8.11.2017

Eurowings spustil do provozu linku mezi Kolínem nad Rýnem a Kapským Městem

V neděli proběhl první let na nové lince z letiště Kolín nad Rýnem / Bonn do jihoafrického Kapského města. Tato dálková linka nízkonákladové společnosti Eurowings nabídne 1 spoj týdně. K letecké přepravě cestujících z Prahy do Kolína nad Rýnem lze využít pravidelných spojů stejné společnosti.

Vložil/a Redakce, 7.11.2017

Cyprus Airways spojí přímou linkou Prahu s kyperskou Larnakou

Nové spojení mezi českou metropolí a přístavním městem Larnaka, které leží na jihovýchodě Kypru, nabídne dopravce Cyprus Airways. První letoun na této trase vzlétne v pátek 1.6. 2018. Linku bude obsluhovat letoun typu Airbus A319 s kapacitou 144 míst. Předpokládá se 4 600 přepravených cestujících ročně.

Vložil/a Redakce, 6.11.2017

Přes zimu lze využít letiště Bratislava k letům až do 26 destinací

Nová linka do italské Boloňe, egyptské Hurghady a Marsa Alam. Taková je nabídka letiště Bratislava, která začala platit spolu s zimním letovým řádem od neděle 29. října 2017. Cestující mohou spolu s nimi využít celkem 26 přímých spojů z hlavního města Slovenska během zimního období.

Vložil/a Redakce, 4.11.2017

Dnes vzlétl první letoun aerolinky Wizzair na přímé lince z Prahy do Ejlatu

Maďarský Wizzair dnes odstartoval přímé lety z Prahy do izraelského města Ejlat. Do oblasti Rudého moře lze tak vyrazit z Ruzyně každý čtvrtek, ceny zpátečních letenek začánají na 1 594 Kč ( s WDC 1 060 Kč).

Vložil/a Redakce, 2.11.2017

Včera vzlétl první letoun na lince Si-an – Praha

Spolu se zimním letovým řádem byla spuštěna nová přímá linka z Číny. China Eastern Airlines zahájila provoz na svém již druhém spoji mezi Čínou a Prahou. Tím prvním bylo spojení do Šanghaje.

Vložil/a Redakce, 30.10.2017

Nová pravidla pro příruční zavazadla u Wizzair vstoupila v platnost

Nová pravidla pro příruční zavazadla na palubách letounů maďarské aerolinky WizzAir vstoupila včera v platnost. Na žádném z letů Wizz Air už nebude účtován poplatek za velké příruční zavazadlo.

Vložil/a Redakce, 30.10.2017

Polskibus spolu s novým jízdním řádem dal do prodeje 100 000 jízdenek za 12 Kč

Autobusový dopravce PolskiBus.com zahájil dnes prodej 100 tis. jednosměrných jízdenek za 6 Kč + 6 Kč (rezervační poplatek) na několika linkách mezi Polskem, Českou republikou, Rakouskem, Slovenskem, Maďarskem a Německem! 

Vložil/a Redakce, 23.10.2017
« Předcházející 1 2 3 4 69 Další »Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Levné ubytování

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »
rSearch - hlídat ceny letenek

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!