Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nová linka Ryanairu z Brna do italské Lombardie

Irský letecký dopravce Ryanair  dnes oznámil otevření nové přímé linky z "hlavního města Moravy" do Bergama, které leží cca 50 km od Milána. Létat na této trase bude od října 2x týdně.

Vložil/a Redakce, 13.7.2018

Eurolines nabízí sedm nových destinací

3. srpna 2018 vyjíždí nová linka z Prahy a Brna do  Rakouska,  Slovinska a  Itálie. Můžete tak poznat sedm nových měst s dopravcem Eurolines. A to Graz, Maribor, Ljublana, Terst, Benátky, Padova, Boloňa.

Vložil/a Redakce, 12.7.2018

Letecká společnost KLM zahájila nové služby v Economy Class

KLM Royal Dutch Airlines nabídne novou koncepci služby v ekonomické třídě na palubách mezikontinentálních letů. Na začátku každého letu obdrží cestující Economy Class láhev vody, osvěžující ručník a sluchátka.

Vložil/a Redakce, 4.7.2018

Vueling: 14 nových linek z Vídně

Dobrá zpráva pro cestující, kteří preferují letecké cestování z nedaleké Vídně. Low cost letecká španělská společnost Vueling oznámila 14 nových tras z vídeňského Schwechatu!

Vložil/a Redakce, 28.6.2018

Leo Express spustí železniční linku z Prahy do polského Krakova

Leo Express začne za necelý měsíc (20. července 2018) provozovat nové pravidelné vlakové linky na trase Praha - Krakov  Z našeho hlavního města budou vlaky vyjíždět v pátek a v neděli. Vracet se z Polska pak budou v sobotu a v pondělí.

Vložil/a Redakce, 25.6.2018

Nově Ryanair propojí Košice a londýnský Southend

Nová letecká linka na trase Košice - Southend zahájí provoz od letního letového řádu 2019. Stroje irské letecké společnosti Ryanair na ní budou létat 3x týdně (úterý, čtvrtek, sobota).

Vložil/a Redakce, 14.6.2018

Cyprus Airways nabídne novou pravidelnou linku z Prahy na Kypr

Příletem letounu typu Airbus A319 otevřou Cyprus Airways novou pravidelnou přímou linku mezi Larnakou a Prahou. Letouny budou na této trase v obou směrech létat vždy v pátek až do 28. října.

Vložil/a Redakce, 1.6.2018

V Evropě vzniká největší letiště světa, od října bude v provozu v tureckém Istanbulu

I když je istanbulské Atatürkovo letiště jedním z největších dopravních uzlů v regionu i na světě, turecký prezident Recep Tayyip Erdogan chce nyní posvětit mnohem větší projekt.

Vložil/a Redakce, 30.5.2018

Včera Wizzair slavnostně otevřel novou linku z Prahy do Kutaisi

Wizz Air, jedna z nejrychleji rostoucích evropských leteckých společností, včera slavnostně otevřela novou linku z Prahy do Kutaisi, druhého největšího města Gruzie. Cestující si mohou naplánovat svou cestu pohodlně dvakrát týdně, v úterý a v sobotu. 

Vložil/a Redakce, 23.5.2018

Sedm nových linek do Gruzie spustí maďarský Wizzair

Nízkonákladový letecký dopravce Wizzair nabídne sedm nových tras směřujících do/z gruzínského druhého největšího města Kutaisi, jedna z nich bude létat taky do Prahy. 

Vložil/a Redakce, 18.5.2018
« Předcházející 1 2 3 4 75 Další »Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!