Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Letiště     

Seznam více než 300 nejrušnějších letišť světa

Foto, en.wikipedia.orgPřehled letišť setříděných abecedně podle státu. Pro aktuální výpis odletů a příletů využijte program Flightradar24.com, kde stačí kliknout na tečku značící letiště a zadat do vyhledávacího okénka kód aeroportu.

Vložil/a Redakce, 3.9.2016

Doprava na pražské Letiště Václava Havla (PRG)

Letiště Praha , www.radicestujeme.euV případě, že se chystáte například na dovolenou, můžete využít i osobní automobil a dopravit se sem po rychlostní silnici R7. Nemáte-li ovšem zrovna po ruce nikoho ochotného, kdo by vás na letiště odvezl, bude zapotřebí se uchýlit ke službám MHD.

Vložil/a Redakce, 1.8.2016

Letiště Banja Luka (BNX)

Foto, en.wikipedia.orgJmenuje se oficiálně Banja Luka International Airport, známo je rovněž jako Mahovljani Airport a nachází se na severovýchod od stejnojmenného města, druhého největšího v Bosně a Hercegovině.

Vložil/a Redakce, 30.7.2016

Letiště Tucson (TUS)

Foto, en.wikipedia.orgOficiálním názvem Tucson International Airport je veřejné civilní a vojenské letiště. Patří pod Tucson, největší město v jižní Arizoně. Od jeho centra se nachází ve vzdálenosti zhruba třináct kilometrů jižně.

Vložil/a Redakce, 30.7.2016

Dánské Letiště Aalborg (AAL)

Flightradar24Aalborg Airport je civilní a zároveň i vojenské letiště, ve své historii tomuto účelu sloužilo už za druhé světové války, to jej používalo německé letectvo.

Vložil/a Redakce, 29.7.2016

Terminály a letový řád Letiště Václava Havla

PRGNa samém počátku svojí historie po otevření roku 1937 mělo terminál jeden. Dnes jich Letiště Václava Havla používá celkem šest.

Vložil/a Redakce, 28.7.2016

Přílety a odlety na Letišti Václava Havla (PRG)

PRGNejlépe a nejspolehlivěji se dají informace o příletech a odletech z Letiště Václava Havla samozřejmě zjistit přímo na oficiálních stránkách letiště, kde je najdete pod kolonkou Informace o letech. Zde si můžete přehledně vyfiltrovat, které destinace nebo letecké společnosti vás zajímají.

Vložil/a Redakce, 28.7.2016

Odlety a přílety z Letiště Bratislava (BTS)

Foto, en.wikipedia.orgOficiálně slovensky se jmenuje Medzinárodné letisko Milana Rastislava Štefánika Bratislava, nicméně se užívá i zkrácený název Letiště Bratislava. Leží na severovýchodě slovenské metropole zhruba devět kilometrů od centra a jedná se o hlavní mezinárodní letiště v zemi, které v loňském roce odbavilo přibližně milion a půl cestujících.

Vložil/a Redakce, 27.7.2016

Letiště Omaha (OMA)

Foto, en.wikipedia.orgPlný název zní Eppley International Airport a leží zhruba pět kilometrů na severovýchod od Omahy, což je největší město středozápadního amerického státu Nebraska.

Vložil/a Redakce, 27.7.2016

Odlety a přílety z Letiště Brno (BRQ)

Foto, cs.wikipedia.orgOficiální název zní Mezinárodní letiště Brno-Tuřany. Našli byste jej necelých osm kilometrů na jihovýchod od centra Brna.

Vložil/a Redakce, 25.7.2016
« Předcházející 1 2 3 4 29 Další »Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.