Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Letiště     

Seznam více než 300 nejrušnějších letišť světa

Foto, en.wikipedia.orgPřehled letišť setříděných abecedně podle státu. Pro aktuální výpis odletů a příletů využijte program Flightradar24.com, kde stačí kliknout na tečku značící letiště a zadat do vyhledávacího okénka kód aeroportu.

Vložil/a Redakce, 3.9.2016

Doprava na pražské Letiště Václava Havla (PRG)

Letiště Praha , www.radicestujeme.euV případě, že se chystáte například na dovolenou, můžete využít i osobní automobil a dopravit se sem po rychlostní silnici R7. Nemáte-li ovšem zrovna po ruce nikoho ochotného, kdo by vás na letiště odvezl, bude zapotřebí se uchýlit ke službám MHD.

Vložil/a Redakce, 1.8.2016

Letiště Banja Luka (BNX)

Foto, en.wikipedia.orgJmenuje se oficiálně Banja Luka International Airport, známo je rovněž jako Mahovljani Airport a nachází se na severovýchod od stejnojmenného města, druhého největšího v Bosně a Hercegovině.

Vložil/a Redakce, 30.7.2016

Letiště Tucson (TUS)

Foto, en.wikipedia.orgOficiálním názvem Tucson International Airport je veřejné civilní a vojenské letiště. Patří pod Tucson, největší město v jižní Arizoně. Od jeho centra se nachází ve vzdálenosti zhruba třináct kilometrů jižně.

Vložil/a Redakce, 30.7.2016

Dánské Letiště Aalborg (AAL)

Flightradar24Aalborg Airport je civilní a zároveň i vojenské letiště, ve své historii tomuto účelu sloužilo už za druhé světové války, to jej používalo německé letectvo.

Vložil/a Redakce, 29.7.2016

Terminály a letový řád Letiště Václava Havla

PRGNa samém počátku svojí historie po otevření roku 1937 mělo terminál jeden. Dnes jich Letiště Václava Havla používá celkem šest.

Vložil/a Redakce, 28.7.2016

Přílety a odlety na Letišti Václava Havla (PRG)

PRGNejlépe a nejspolehlivěji se dají informace o příletech a odletech z Letiště Václava Havla samozřejmě zjistit přímo na oficiálních stránkách letiště, kde je najdete pod kolonkou Informace o letech. Zde si můžete přehledně vyfiltrovat, které destinace nebo letecké společnosti vás zajímají.

Vložil/a Redakce, 28.7.2016

Odlety a přílety z Letiště Bratislava (BTS)

Foto, en.wikipedia.orgOficiálně slovensky se jmenuje Medzinárodné letisko Milana Rastislava Štefánika Bratislava, nicméně se užívá i zkrácený název Letiště Bratislava. Leží na severovýchodě slovenské metropole zhruba devět kilometrů od centra a jedná se o hlavní mezinárodní letiště v zemi, které v loňském roce odbavilo přibližně milion a půl cestujících.

Vložil/a Redakce, 27.7.2016

Letiště Omaha (OMA)

Foto, en.wikipedia.orgPlný název zní Eppley International Airport a leží zhruba pět kilometrů na severovýchod od Omahy, což je největší město středozápadního amerického státu Nebraska.

Vložil/a Redakce, 27.7.2016

Odlety a přílety z Letiště Brno (BRQ)

Foto, cs.wikipedia.orgOficiální název zní Mezinárodní letiště Brno-Tuřany. Našli byste jej necelých osm kilometrů na jihovýchod od centra Brna.

Vložil/a Redakce, 25.7.2016
« Předcházející 1 2 3 4 29 Další »Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!