Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Cestopisy     
Levné ubytování Hlídat ceny ubytování Levné letenky Hlídat ceny letenek Lyžařské pobyty levně

Vše, co byste měli vědět o Štrbském plese

Štrbské pleso je pro odborníky morénové ledovcové jezero, ale pro většinu návštěvníků Vysokých Tater je to prostě romantické jezero, obklopené vysokými horskými vrcholky, po němž se mohou projet na lodičkách a kochat se dle chuti překrásnými výhledy.

Vložil/a Redakce, 8.10.2017

Cestujeme! Na pořadu dne je ostrov Aruba

Už několikátým dílem vás provázím po karibských ostrovech, které jsme s procestovali. Tentokrát se něco dozvíte o Arubě, ostrově kaktusů, pláží, koz a oslů.

Vložil/a Redakce, 13.9.2017

Třídenní trek Malá Fatra aneb jak se nenechat sníst medvědem

Jako Češi máme ve slovenských horách poměrně pěknou ostudu. Co chvíli někdo z českých vod neodhadne počasí, nevezme dostačující vybavení nebo se vydá na znepřístupněnou stezku se slovy „co by se mi tady asi mohlo stát“. O pár hodin později už ze sluchátka horské záchranné služby zní naše české „Dobrý den“.

Vložil/a Redakce, 12.9.2017

Pěšky historickým centrem Kodaně za jediný den

Před návštěvou mého jednadevadesátiletého pradědy v dánském městečku nedaleko Aarhusu jsem se rozhodla navštívit Kodaň. Chtěla jsem ji vidět, město, o kterém všichni mluví v superlativech. A chtěla jsem toho vidět co nejvíc, utratit co nejmíň a zároveň mít tak nadupaný program, že nebudu mít čas cítit se osaměle.

Vložil/a Redakce, 10.9.2017

Jeden den v norském hlavním městě

Už dlouhou dobu jsem se chtěla podívat do Norska, které je pro mě symbolem především nádherné přírody. Na druhou stranu, je tato země bohužel velice drahá a proto jsme zvolili pro začátek jen krátký termín pobytu a to rovnou v norském hlavním městě, Oslu. Přírody se tu sice člověk moc nenabaží, ale i přesto se nám ve městě líbilo.

Vložil/a Redakce, 8.9.2017

Korsika – malý evropský ráj

Korsika, ostrov ležící 80 km od západního pobřeží Italie a 160 km jižně od Francouzské Riviéry, je čtvrtým největším ostrovem ve Středozemním moři a také místem nádherných hor, tyrkysového moře, oblázkových zátok, úchvatných údolí, výtečného vína a bohaté historie.

Vložil/a Redakce, 7.9.2017

Na skok do Amsterdamu a tipy co navštívit

Bylo mrazivé dopoledne, jen pár dní před Vánoci, a letadlo právě přistálo na amsterdamském letišti Schiphol. Mojí první starostí po přistání přirozeně je, jak se dostat z letiště. Nutno však podotknout, že vše jde jako po másle. A to hlavně díky vlakovému spojení přímo z letištního terminálu, který vás doveze až na hlavní nádraží.

Vložil/a Redakce, 5.9.2017

Skanzeny na Slovensku - zpět do historie

Při návštěvě Slovenska by bylo rozhodně škoda nezavítat do některého z mnoha místních skanzenů, které vypovídají hodně o způsobu života na slovenském venkově před několika generacemi.

Vložil/a Redakce, 5.9.2017

Porto, město známé nejen přístavem a vínem

Portugalské Porto leží severně od hlavního města Lisabonu na březích řeky Duoro a s cca 240 tisíci obyvateli je druhým největším městem země.

Vložil/a Redakce, 4.9.2017

Corn Islands: dokonalý karibský ráj

Dva krásné ostrovy v Karibiku patřící Nikarague vám ukáží, jak vypadá život v této části světa. Na menším ostrově Little Corn nenajdete silnice ani auta. Jednou týdně sem nákladní loď přiváží zásoby potravin pro místní obyvatele i hotýlky. Pokud nepřipluje, týden nejsou k dostání rajčata.

Vložil/a Redakce, 28.8.2017
« Předcházející 1 2 3 4 28 Další »Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Levné ubytování

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »
rSearch - hlídat ceny letenek

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!