Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Cestopisy     

Záhada bílého koně v Oxfordshire

Bílé vápencové podloží Britských ostrovů tvoří dokonalý kontrast se zelenými koberci luk a pastvin, čehož si všimli již lidé v době železné.

Vložil/a Redakce, 15.8.2018

Resort Villas Rubin Rovinj – ubytování i moře zábavy pro každého

Chystáte se na letní dovolenou k moři, ale nechce se vám jet příliš daleko? Zvolte pobyt na  chorvatském poloostrově Istrie! Istrijský poloostrov vás naláká na průzračně modré moře, všudypřítomnou zeleň borových hájů a velké množství historických památek.

Vložil/a Redakce, 29.6.2018

Ráj jménem Fidži

“Fidži, tichooceánské souostroví třistatřiceti ostrovů a atolů, to je naprostý ráj!” Ano, tak tuhle větu jsem si při prvním vystoupení z letadla sice neřekla, ale když jsme začali objevovat přilehlé malé ostrůvky hlavního ostrova Viti Levu, skrývající pláže lemované palmami, tak jsem věděla, že to ráj opravdu je.

Vložil/a Redakce, 29.6.2018

Cesta do Singapuru - průvodce jedním z největších přístavů na světě, který je státem i městem v jednom

Singapur, alias Lví město, je městský stát v jihovýchodní Asii. V minulosti špinavý přístav se díky přísným zákonům stal nejčistším městem na světe, které se řadí mezi největší ekonomiky světa.

Vložil/a Redakce, 26.6.2018

Panenská příroda Biogradské Gory

V srdci Černé Hory najdeme jeden z nejstarších národních parků na světě Biogradská Gora. Park se rozprostírá na 5 650 ha nedotčené přírody v severní části pohoří Bjelasica.

Vložil/a Redakce, 24.6.2018

Druhý týden v Sydney

Už od druhého dne po příjezdu jsem se snažila si co nejdříve najít stabilnější bydlení. Za celkem dobrou cenu se naskytl sdílený byt v Pyrmontu, což je oblast blízko přístavu Darling Harbour a pár minut autobusem do centra.

Vložil/a Redakce, 20.6.2018

Durmitor – poklad na severu Černé Hory

Kvak kvak kuňk kuňk škroch škroch – vítejte v Žabljaku. Malé horské středisko leží uprostřed národního parku Durmitor, zapsaného na seznam přírodních památek UNESCO.

Vložil/a Redakce, 12.6.2018

Australský deník – přílet

V noci jsem toho moc nenaspala. Celou dobu jsem musela myslet na to, jak bude probíhat let a můj první den v Austrálii. Brzy ráno mě měl odvézt na letiště taťka.

Vložil/a Redakce, 12.6.2018

Kuba na 8 dní – co se dá stihnout? (část 1.+2.)

Osm dní na objevování tohoto pestrobarevného ostrova není moc. Pokud zvolíte cestu po trojúhelníku Havana – Vinales -  Trinidad a zpět, určitě nebudete litovat.

Vložil/a Redakce, 8.6.2018

Kam za přírodou v blízkosti Londýna? COLCHERSTER ZOO

Na úvod je třeba říci, že hezčí zoologickou zahradu jsme v Anglii nenavštívili. Na tuto extra porci zábavy pro děti i dospělé je vážně třeba si vyhradit celý den. Celodenní výlet tohoto typu si ovšem musí zamilovat každý.

Vložil/a Redakce, 28.5.2018
« Předcházející 1 2 3 4 32 Další »Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!