Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Cestopisy     
Levné ubytování Hlídat ceny ubytování Levné letenky Hlídat ceny letenek Lyžařské pobyty levně

Výlet jednoho kufru aneb cesta na Srí Lanku

Jsem devadesátilitrový textilní kufr s madlem a kolečky a už jsem se něco nacestoval. Je únorová sobota a ze skříně se ocitám na posteli. Po čase jsou vedle mě plavky a potápěčské brýle. Začínám se těšit, že někam vyrazíme, vypadá, že tentokrát to bude za teplem.

Vložil/a Redakce, 25.7.2017

Zpátky v Portoriku

Portoriko je úžasné místo pro nadšené cestovatele i milovníky pláží. Nabízí spoustu možností a aktivit, za kterými se můžete vydat. Rádi se s vámi podělíme o další zážitky a tipy, tentokrát z východu ostrova.

Vložil/a Redakce, 25.7.2017

Město Romea a Julie - Verona

Italská Verona si vysloužila spoustu přízvisek – brána do Itálie díky tomu, že leží ihned za pohořím Dolomity, anebo město milenců Romea a Julie, což dostala zásluhou Williama Shakespeara, který sem zasadil pravděpodobně nejslavnější příběh všech dob.

Vložil/a Redakce, 24.7.2017

Cestování po Nikaragui: malebná Granada a koupání v kráteru

Granada je nazývána klenotem Nikaragui. A musím uznat, že se opravdu jedná o výjimečně hezké a kulturní město, kterých v zemích Střední Ameriky opravdu moc není.

Vložil/a Redakce, 20.7.2017

Ostrovní ráj Království Tongy

Království Tonga se rozkládá severovýchodně od Nového Zélandu uprostřed jižního Pacifiku na přibližně 170 ostrovech, z nichž pouze 36 je trvale obydlených.

Vložil/a Redakce, 19.7.2017

Thajsko: Chiang Mai – město chrámů

Město Chiang Mai se nachází v severní částí Thajska asi 700 kilometrů od Bangkoku. Jedná se o druhé největší město země a zároveň významné hospodářské a turistické centrum.

Vložil/a Redakce, 11.7.2017

Boston - troška americké historie

Boston je hlavním městem amerického státu Massachusetts a současně patří k nejstarším městům USA, s bohatou historií a vlivem.

Vložil/a Redakce, 7.7.2017

Nikaragua, Matagalpa: mimo civilizaci mezi kávovými plantážemi

Pokud holdujete dobré kávě, jistě vám není neznámé, že většina kvalitních zrn pochází z kávové plantáží Střední Ameriky. My jsme se vypravili do oblasti horského města Matagalpa v Nikaragui, která je právě pěstováním a vývozem kávových zrn proslulá.

Vložil/a Redakce, 28.6.2017

Kanadské město zahrad

Město zahrad, historie, umění, velryby .. Tohle a mnohem více zažijete v hlavním městě kanadské provincie Britská Kolumbie, Victorii. Victoria se nachází na nejjižnějším cípu Vancouver island.

Vložil/a Redakce, 25.6.2017

GR11 červenobílá nit skrz Pyreneje

Podobně jako na řadě jiných cest, které protkávají různá světová pohoří, potkáte na pyrenejské GR 11 (Gran Ruta 11) zajímavé lidi s rozmanitou škálou důvodů, proč se rozhodli takovou výpravu podniknout.

Vložil/a Redakce, 25.6.2017
« Předcházející 1 2 3 4 26 Další »Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Levné ubytování

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »
rSearch - hlídat ceny letenek

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!