Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Cestopisy     

Bledské jezero, křišťálová hladina a léčivá voda

Bledské jezero je právem nejnavštěvovanější místo Slovinska. Úchvatné výhledy z okolních kopců lákají nejen turisty, ale i nadšené fotografy. Již více než 150 let je Bledské jezero oblíbené u turistů ze všech koutů světa a to nejen pro léčivé účinky zdejší vody.

Vložil/a Redakce, 6.4.2018

Bled, město, které si turisté zamilují

Ať už do města Bled zamíříte v kteroukoliv roční dobu, nebudete se nudit. Na jaře a na podzim je rájem pro turistiku a cykloturistiku, v létě si užijete koupání a v zimě je ideálním místem pro ubytování lyžařů.

Vložil/a Redakce, 5.4.2018

Vyprávění z Tobaga

Vítám vás u dalšího dílu karibského cestovatelského deníku. Dovolte mi navázat na můj a přítelův příjezd na ostrov Tobago – poslední ostrov v sérii námi navštívených karibských ostrovů. Podobně jako na dalších ostrovech, i na Tobagu jsme měli strávit měsíc života.

Vložil/a Redakce, 23.3.2018

Cestování po Karibiku: Z Grenady do Tobaga

Po třech týdnech v Grenadě se náš čas chýlil ke konci a nám nezbylo nic jiného, než se začít s tímto zeleným ostrovem loučit.

Vložil/a Redakce, 6.3.2018

Ještě chvíli v Grenadě

A nyní přichází čas na pokračování našeho grenadského vyprávění. Mimo jiné jsem v minulých dílech popisovala naší chatičku, ve které jsme pár týdnů ve vesnici na ostrově Grenada žili. S onou chatkou mám spojeno spoustu hezkých vzpomínek a pocitů.

Vložil/a Redakce, 13.2.2018

Tři dny v Barceloně

Španělské druhé největší město a zároveň hlavní město Katalánska, to je Barcelona. My se do Barcelony vydali po Vánocích a těsně před Silvestrem.

Vložil/a Redakce, 19.1.2018

Buljarica – Dovolená v Černé Hoře

Mezi Čechy stává stále oblíbenější dovolená v Černé Hoře. Tato země pyšnící se nádhernou přírodou, křišťálově čistým mořem a více než 250 slunečnými dny v roce byla neprávem dlouho zastíněná Chorvatskem.

Vložil/a Redakce, 10.12.2017

Zlatá horečka na Klondiku

Zlatá horečka na řece Klondike známá v angličtině jako Gold Rush probíhala v letech 1896 až 1899. Nejedná se o žádnou nemoc či epidemii. Šlo pouze o honbu za zlatem a bohatstvím. Přes sto tisíc lidí se stěhovalo do oblasti Klondike poblíž městečka Dawson City.

Vložil/a Redakce, 8.12.2017

Trnitá cesta do panenské Grenady

Tak a konečně jsem se dobrala až k tomu, abych vám mohla povyprávět o mém nejoblíbenějším karibském ostrově – Grenada. Oblíbenost určitého místa není vždy určena hmotnými krásami, ale také pocity a zážitky s místem spojené.

Vložil/a Redakce, 5.12.2017

Ochutnávka vídeňského art-weeku

Podzimní veletrh umění ve Vídni trvá několik týdnů. Vrcholem je pak tzv. Vienna Art Week, který letos probíhal od 13. do 19. 11. 2017. Docela dobře si dovedu představit prodloužený víkend zasvěcený této kulturní události jako pravidelnou každoroční tradici.

Vložil/a Redakce, 25.11.2017
« Předcházející 1 2 3 4 31 Další »Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!