Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Cestopisy     

Okouzlující procházky v San Cristobal de las Casas

Na spojnici mezi Mexico City, Yucatanem a Guatemalou leží magické koloniální město San Cristobal. Jeho historie sahá do roku 1528, kdy bylo založeno coby Villa Real.

Vložil/a Redakce, 31.10.2018

Campeche rozpolcené mezi minulostí a budoucností

Poloostrov Yucatán odedávna vábil svou rozmanitostí celé generace cestovatelů. První dobrodruzi se již v devatenáctém století prodírali džunglí, objevovali pyramidy a pomáhali odkrývat zapomenutý mayský folklór.

Vložil/a Redakce, 24.9.2018

Austrálie plná zážitků

V minulém díle jsem zmiňovala krásnou a rozmanitou flóru Austrálie. Chtěla bych na to navázat opět s mojí oblíbenou Botanic Garden, která byla úžasná v průběhu celého roku, ale pokud máte možnost, musíte ji bezpodmínečně navštívit na jaře.

Vložil/a Redakce, 20.9.2018

Věhlasná univerzita za mostem přes řeku Cam

Cambridge, správní centrum hrabství Cambridgeshire, je neodmyslitelně spjato se světoznámou univerzitou a mezinárodními zkouškami z angličtiny. Centrum vzdělanosti zde vzniklo na počátku 13. století, nicméně první známky osídlení pochází již z dob Římanů.

Vložil/a Redakce, 5.9.2018

Pokračování z mého života u protinožců

Jak už jsem minule nastínila, poptávala se po mě rodina s dvěma andílky, abych dělala jejím ratolestem chůvu. Lokalita to byla od centra trošku vzdálenější, ale dům se nacházel blízko Bondi Beach, což mě nadchlo.

Vložil/a Redakce, 23.8.2018

Záhada bílého koně v Oxfordshire

Bílé vápencové podloží Britských ostrovů tvoří dokonalý kontrast se zelenými koberci luk a pastvin, čehož si všimli již lidé v době železné.

Vložil/a Redakce, 15.8.2018

Resort Villas Rubin Rovinj – ubytování i moře zábavy pro každého

Chystáte se na letní dovolenou k moři, ale nechce se vám jet příliš daleko? Zvolte pobyt na  chorvatském poloostrově Istrie! Istrijský poloostrov vás naláká na průzračně modré moře, všudypřítomnou zeleň borových hájů a velké množství historických památek.

Vložil/a Redakce, 29.6.2018

Ráj jménem Fidži

“Fidži, tichooceánské souostroví třistatřiceti ostrovů a atolů, to je naprostý ráj!” Ano, tak tuhle větu jsem si při prvním vystoupení z letadla sice neřekla, ale když jsme začali objevovat přilehlé malé ostrůvky hlavního ostrova Viti Levu, skrývající pláže lemované palmami, tak jsem věděla, že to ráj opravdu je.

Vložil/a Redakce, 29.6.2018

Cesta do Singapuru - průvodce jedním z největších přístavů na světě, který je státem i městem v jednom

Singapur, alias Lví město, je městský stát v jihovýchodní Asii. V minulosti špinavý přístav se díky přísným zákonům stal nejčistším městem na světe, které se řadí mezi největší ekonomiky světa.

Vložil/a Redakce, 26.6.2018

Panenská příroda Biogradské Gory

V srdci Černé Hory najdeme jeden z nejstarších národních parků na světě Biogradská Gora. Park se rozprostírá na 5 650 ha nedotčené přírody v severní části pohoří Bjelasica.

Vložil/a Redakce, 24.6.2018
« Předcházející 1 2 3 4 32 Další »Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!