Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Cestopisy     

Cestování po Karibiku: Z Grenady do Tobaga

Po třech týdnech v Grenadě se náš čas chýlil ke konci a nám nezbylo nic jiného, než se začít s tímto zeleným ostrovem loučit.

Vložil/a Redakce, 6.3.2018

Ještě chvíli v Grenadě

A nyní přichází čas na pokračování našeho grenadského vyprávění. Mimo jiné jsem v minulých dílech popisovala naší chatičku, ve které jsme pár týdnů ve vesnici na ostrově Grenada žili. S onou chatkou mám spojeno spoustu hezkých vzpomínek a pocitů.

Vložil/a Redakce, 13.2.2018

Zlatá horečka na Klondiku

Zlatá horečka na řece Klondike známá v angličtině jako Gold Rush probíhala v letech 1896 až 1899. Nejedná se o žádnou nemoc či epidemii. Šlo pouze o honbu za zlatem a bohatstvím. Přes sto tisíc lidí se stěhovalo do oblasti Klondike poblíž městečka Dawson City.

Vložil/a Redakce, 8.12.2017

Trnitá cesta do panenské Grenady

Tak a konečně jsem se dobrala až k tomu, abych vám mohla povyprávět o mém nejoblíbenějším karibském ostrově – Grenada. Oblíbenost určitého místa není vždy určena hmotnými krásami, ale také pocity a zážitky s místem spojené.

Vložil/a Redakce, 5.12.2017

Ochutnávka vídeňského art-weeku

Podzimní veletrh umění ve Vídni trvá několik týdnů. Vrcholem je pak tzv. Vienna Art Week, který letos probíhal od 13. do 19. 11. 2017. Docela dobře si dovedu představit prodloužený víkend zasvěcený této kulturní události jako pravidelnou každoroční tradici.

Vložil/a Redakce, 25.11.2017

Naše cestovní horečka pokračuje na ostrově Aruba

Naposledy jsem vyprávěla o ostrově Aruba a jelikož jsem nezmínila zdaleka všechna hezká místa, která jsme zde navštívili a zážitky, které jsme prožili, chvíli se na tomto ostrově ještě zdržím.

Vložil/a Redakce, 10.11.2017

Tip na výlet do Francie. Štrasburk - město, které zaujme snad každého

Štrasburk je hlavním městem Alsaska a je dokonalou kompilací mnoha světově proslulých památek a moderního, dynamického města. Naleznete zde nejen půvabná zákoutí, ale také mnoho příjemných restaurací či spoustu zábavy. ať již se jedná o muzea, divadla či koncerty a festivaly.

Vložil/a Redakce, 5.11.2017

Novozélandský Cromwell a Wanaka

Město Cromwell nacházející se na jižním ostrově Nového Zélandu, si získalo moje srdce nejen proto, že jsem zde několik měsíců bydlela, ale hlavně pro svoji krásu.

Vložil/a Redakce, 31.10.2017

Nad tatranskými plesy srdce zaplesá

Vysoké Tatry, to jsou naše nejbližší velehory, které nabízí spoustu překrásných míst. Při vyslovení jejich jména si asi každý vybaví zejména tři věci – horské hřebeny, působivé vodopády a nádherná horská jezera, plesa.

Vložil/a Redakce, 22.10.2017

Kodaní od severu k jihu. Na kole za den!

V předchozím článku jsem se věnovala jednomu dni v Kodani, který jsem absolvovala pěšky. Tehdy jsem v rámci celodenního okruhu prošla historickým centrem města. Jelikož jsem na pobyt v Kodani měla vyhrazené pouze dva dny, potřebovala jsem během druhého dne pohodlně stihnout navštívit zajímavosti lokalizované na periferii města.

Vložil/a Redakce, 17.10.2017
« Předcházející 1 2 3 4 30 Další »Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »
rSearch - hlídat ceny letenek

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!