Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     
Levné ubytování Hlídat ceny ubytování Levné letenky Hlídat ceny letenek Lyžařské pobyty levně

AirMalta: Praha – Malta a zpět za 2 190 Kč

Zarezevujte si dopředu výhodné zpáteční letenky na ostrov Malta. V nabídce aerolinky AirMalta za nejnižší cenu v kategorii Go Light obdržíte přepravu příručního zavazadla, za připlatítek cca 350 Kč můžete sebou vzít i odbavené zavazadlo. 

Vložil/a Redakce, 17.9.2017

Sleva 820 Kč na hotel při rezervaci přes největší ubytovací portál Booking.com

Zakupte si ubytování u nás nebo po celém světě a získejte US$40/ 840 Kč zpátky! Celková cena rezervace musí být v minimální hodnotě 200 $/ 4200 Kč.

Vložil/a Redakce, 3.9.2017

Nudí vás obyčejná turistika? Zkuste si zlézt skálu

Cestovat jako obyčejný turista už vás pořádně nudí. Máte už našlapáno docela hodně. Patříte mezi ostřílené trampy, kterým nedělá problém přespat v lese, pod širákem, kdekoli.

Vložil/a Redakce, 31.8.2017

Last minute letenky do Burgasu z Berlína za 1 750 Kč

Zpáteční letenky na poslední chvíli do bulharského Burgasu s dopravcem Bulgarian Air Charter zakoupíte za 65 Euro / 1 750 Kč. Za tuto zvýhodněnou cenu se nabízí tarif s 10 a 14 denním pobytem.

Vložil/a Redakce, 28.8.2017

Češi se opět navrací k tuzemským dovoleným

Poslední dobou jako bychom se nabažili exotických dovolených v zahraničí a znovu po létech vzkvétá místní tuzemská turistika. Není se proč divit. Vždyť naše země má tolik co nabídnout - nádhernou přírodu, historické pamětihodnosti i skvělou kuchyni.

Vložil/a Redakce, 27.8.2017

Chorvatsko láká turisty na známá filmová místa

Do Chorvatska se už dávno nejezdí jen kvůli plážím, sluníčku a nízkým cenám. V poslední době je to na Jadranu jako v Hollywoodu. Vzhledem k tomu, že si právě tuto destinaci vybírají filmaři pro své filmové projekty, není zde problém narazit na celebritu takového kalibru, jako je "James Bond".

Vložil/a Redakce, 21.8.2017

Letenky z Katovic do Řecka (Chania) za 1 720 Kč

Zářijové letenky na ostrov Kréta nabízí za příznivou cenu irská aerolinka Ryanair. Zaplatíte za cestu tam i zpět 267 zlotých / 1 720 Kč. Tato cena zahrnuje převoz 2 příručních zavazadel.

Vložil/a Redakce, 18.8.2017

Nejen do dolu aneb dovolená v Ostravě

Většina Čechů si Ostravu spojuje s těžbou uhlí, přestože se zde v této činnosti nepokračuje už přes dvacet let. Ti mladší si v souvislosti s moravskoslezským městem vybaví festival Colours of Ostrava. A co dál?

Vložil/a Redakce, 12.8.2017

Rodinný výlet za letadly

Absolvovali jste již rodinnou dovolenou a plánujete s dětmi drobnější výlety? Máte už poněkud "překoupáno", ale nechce se vám navštěvovat mnohdy turisticky přeplněné památky? Vezměte děti na exkurzi pražského letiště! Je to výlet zábavný, jedinečný a nenáročný.

Vložil/a Redakce, 7.8.2017

Dovolená v Burgasu (letenky z Prahy plus hotel na 7 nocí) jen za 7 490 Kč

Dnes našim čtenářům přinášíme tip na levnou dovolenou v bulharském Burgasu. V nabídce cestovní kanceláře Neckermann můžete rezervovat zářijový dovolenkový zájezd jež zahrnuje přímý let tam i zpět společnosti Smartwings (doba tohoto letu je 2h 15m).

Vložil/a Redakce, 3.8.2017
« Předcházející 1 2 3 4 48 Další »Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Levné ubytování

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »
rSearch - hlídat ceny letenek

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!