Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Levné ubytování > Země > Holandsko > Amsterdam     
Levné ubytování Hlídat ceny ubytování Levné letenky Hlídat ceny letenek Lyžařské pobyty levně

Nejlevnější ubytování - Holandsko - Amsterdam

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu


Průměr z nejnižších cen ubytování v lokalitě Amsterdam


Datum poslední aktualizace grafu: 13.5.2017 23:30Amsterdam: nejlevnější prodloužené víkendy

Bastion Hotel Amsterdam Zuidwest Bastion Hotel Amsterdam Zuidwest
Hendrikje Stoffelstraat 60 , Amsterdam

 

Termín pobytu: 1.4. 2017 - 2.4. 2017 | 1 dny
Maximální počet osob v pokoji: 2

2 223 Kč
za 1 osobu

 

4 445
za pokoj
Více na booking.com

Bastion Hotel Amsterdam Noord Bastion Hotel Amsterdam Noord
Rode Kruisstraat 28, Amsterdam

 

Termín pobytu: 1.4. 2017 - 2.4. 2017 | 1 dny
Maximální počet osob v pokoji: 2

2 372 Kč
za 1 osobu

 

4 745
za pokoj
Více na booking.com

Více nalezených levných eurovíkendů

Jednodenní pobyty:

 

 

Uvedené ceny hotelů jsou k 10.6.2017

Nejlevnější ubytování v tomto městě je 11.6.2017 - 362 Kč

Hotel - Maggy's Guesthouse
Maggy's Guesthouse

Martelaarsgracht 9, Amsterdam.

Informujte prosím Maggy's Guesthouse o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

1454
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Mercure Hotel Amsterdam Airport
Mercure Hotel Amsterdam Airport

Oude Haagseweg 20, Amsterdam.

Upozorňujeme, že bezplatná kyvadlová doprava na letiště jezdí v následujících časech: - od 6:00 do 11:00, - od 18:00 do 23:45. V době od 11:00 do 18:00 je kyvadlová doprava k dispozici na vyžádání. Vezměte prosím na vědomí, že při příjezdu je třeba předložit kreditní kartu použitou k rezervaci. Pokud kartu nemáte nebo držitel karty není přítomen, je třeba předložit autorizační formulář s podpisem držitele karty.

1841 - 5290
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Bastion Hotel Amsterdam Zuidwest
Bastion Hotel Amsterdam Zuidwest

Hendrikje Stoffelstraat 60 , Amsterdam.

V případě, že používáte satelitní navigaci, zadejte adresu Nachtwachtlaan 11. Upozorňujeme, že na rezervaci více než 9 pokojů se vztahuje příplatek. Bastion Hotels vás po provedení rezervace kontaktuje a upřesní její podmínky. Pokud máte dotazy ohledně vaší rezervace, můžete se obrátit přímo na Bastion Hotels. Upozorňujeme, že parkovací místa jsou dostupná podle momentální obsazenosti.

1963 - 4718
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Bastion Hotel Amsterdam Amstel
Bastion Hotel Amsterdam Amstel

Verlengde van Marwijk Kooystraat 30,, Amsterdam.

Upozorňujeme, že na rezervaci více než 9 pokojů se vztahuje příplatek. Bastion Hotels vás po provedení rezervace kontaktuje a upřesní její podmínky. Pokud máte dotazy ohledně vaší rezervace, můžete se obrátit přímo na Bastion Hotels. Upozorňujeme, že pro ubytované hosty je hotelové parkoviště k dispozici zdarma, v závislosti na obsazenosti.

2032 - 4990
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Mercure Hotel Amsterdam City South
Mercure Hotel Amsterdam City South

Joan Muyskenweg 10, Amsterdam.

Upozorňujeme, že bezplatná kyvadlová doprava do stanice metra Overamstel jezdí od pondělí do pátku od 8:00 do 9:00 a v sobotu a neděli od 9:30 do 10:30. Upozorňujeme, že při příjezdu je třeba předložit kreditní kartu použitou k provedení rezervace. Pokud to není možné, je nutné předložit písemnou autorizaci podepsanou držitelem karty. Při využití stávajících postelí mají děti do 12 let pobyt zdarma. Za využití přistýlek se účtuje příplatek. Upozorňujeme, že k zaručení rezervace ani k uhrazení zálohy u rezervací s nevratnou platbou předem nelze použít debetní kartu. Hotel přijímá pouze platby kreditní kartou.

2036 - 6408
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Best Western Blue Tower Hotel
Best Western Blue Tower Hotel

Leeuwendalersweg 21, Amsterdam.

Upozorňujeme, že hotel zašle hostům e-mail se zabezpečeným odkazem k úhradě rezervace. Rezervace bez možnosti vrácení peněz je třeba prostřednictvím tohoto odkazu zaplatit předem. Rezervace s možností vrácení peněz lze uhradit až při check-inu. V takovém případě je třeba poskytnout údaje z kreditní karty jako záruku. Upozorňujeme, že kdykoli po provedení rezervace může být na vaší kreditní kartě provedena předběžná autorizace na částku ve výši 1 EUR. V případě skupinové rezervace kontaktujte prosím přímo hotel. Upozorňujeme, že na skupinové rezervace 5 a více pokojů se vztahují následující podmínky: - Skupinové rezervace se platí kreditní kartou (Visa nebo MasterCard) nebo bankovním převodem. - Po rezervaci je třeba uhradit nevratnou 10% zálohu. - Do 8 týdnů před začátkem pobytu je nutné uhradit dalších 50 % z ceny. Zbývající částku je pak třeba doplatit nejpozději 7 dní před příjezdem. Storno podmínky pro skupinové rezervace: - Zrušení rezervace do 8 týdnů před datem příjezdu je zdarma. Uhrazená 10% záloha se však nevrací. - Do 4 týdnů před datem příjezdu lze zdarma zrušit rezervaci 5 pokojů. - Do 1 týdne před datem příjezdu lze zdarma zrušit rezervaci 2 pokojů. Upozorňujeme, že check-in je možný pouze po zaplacení platnou kreditní kartou nebo kartou Maestro/PIN. Upozorňujeme, že osobě odpovědné za rezervaci musí být alespoň 18 let. Rezervovaný pobyt lze uhradit i předem. Po provedení rezervace obdržíte a-mail s podrobnými informacemi.

2060 - 2577
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Bastion Hotel Amsterdam Noord
Bastion Hotel Amsterdam Noord

Rode Kruisstraat 28, Amsterdam.

Upozorňujeme, že na rezervaci více než 9 pokojů se vztahuje příplatek. Bastion Hotels vás po provedení rezervace kontaktuje a upřesní její podmínky. Pokud máte dotazy ohledně vaší rezervace, můžete se obrátit přímo na Bastion Hotels. Během pobytu můžete zdarma využívat hotelové parkoviště, ale místa jsou k dispozici podle obsazenosti.

2100 - 5127
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Princess Hostel Leidse Square
Princess Hostel Leidse Square

Overtoom 80, Amsterdam.

2154 - 5836
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel City Garden Amsterdam
Hotel City Garden Amsterdam

P.C. Hooftstraat 162, Amsterdam.

Upozorňujeme, že v případě rezervace bez možnosti vrácení peněz vám může být celková cena rezervace naúčtovaná kdykoli po provedení rezervace. Platba se účtuje v měně hosta. Upozorňujeme, že při příjezdu je třeba předložit kreditní kartu použitou k provedení rezervace. Pokud to není možné, je nutné předložit autorizační formulář s podpisem držitele karty. Upozorňujeme, že Hotel City Garden si vyhrazuje právo provést předběžnou autorizaci vaší karty ještě před vaším příjezdem. Za skupinovou rezervaci se považují rezervace 5 a více pokojů. V tomto případě si hotel vyhrazuje právo požadovat zálohu předem jako záruku rezervace. Výše zálohy činí 10 % z celkové ceny pobytu a uhradit ji lze pouze bankovním převodem. Platba kreditní kartou není v tomto případě možná. Upozorňujeme, že tato rezervace nebude potvrzena dokud hotel nepřijme zálohu.

2209 - 6218
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - ibis Amsterdam City West
ibis Amsterdam City West

Transformatorweg 36, Amsterdam.

Vezměte prosím na vědomí, že soukromé parkoviště je k dispozici výhradně pro hosty hotelu. Vjedete se pouze s vozidlem o maximální výšce 190 cm. O víkendech je parkování zdarma, v pracovní dny stojí EUR 7,50 za den. Upozorňujeme, že při příjezdu je třeba předložit kreditní kartu použitou k provedení rezervace. Hotel jako záruku rezervace neakceptuje on-line platby debetními kartami. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím ibis Amsterdam City West o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

2304 - 2441
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Spa Sport Hotel Zuiver
Spa Sport Hotel Zuiver

Koenenkade 8, Amsterdam.

Upozorňujeme, že od 23. května do 24. června, bude wellness centrum procházet rekonstrukcí. Cena ubytování zahrnuje volný vstup do hotelového fitness a wellness centra. Z bezpečnostních důvodů mají do fitness a wellness centra povolen vstup pouze osoby starší 16 let. Upozorňujeme, že plavky se ve wellness areálu vyžadují pouze v úterý a ve čtvrtek. Ve všech ostatních dnech jsou plavky v prostorách wellness centra naopak zakázané. Vezměte prosím na vědomí, že wellness je uzavřené v tyto dny: - Nový rok (1. leden), - oslava králových narozenin (Koningsdag 27. dubna), - 1. svátek vánoční (25. prosince).

2319 - 2441
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Old Quarter
Hotel Old Quarter

Warmoestraat 22, Amsterdam.

Pokud plánujete přijet mimo hodiny vyhrazené pro check-in, kontaktujte prosím ubytování co nejdříve. Kontaktní údaje jsou uvedené v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace vyžaduje ubytování informace o kreditní kartě. Platba proběhne v hotelu. Dále upozorňujeme, že toto se netýká rezervací bez možnosti vrácení peněz, kdy je nutné uhradit celou částku bezprostředně po provedení rezervace. Upozorňujeme, že kreditní karta použitá při rezervaci musí být předložena při příjezdu a její držitel musí ukázat průkaz totožnosti. Na rezervace 5 a více pokojů platí podmínky pro skupiny. Pokud bude rezervace stornována nebo změněna více než 4 týdny předem, nebude vám účtován žádný poplatek. Pokud bude rezervace stornována nebo změněna později, bude vám účtována celá částka. Dále upozorňujeme, že dostupnost manželských nebo oddělených postelí závisí na aktuální obsazenosti. Na každém patře vedou k pokojům schody. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

2454 - 4772
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Acostar Hotel
Acostar Hotel

Kerkstraat 45-49, Amsterdam.

2741
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Lloyd Hotel and Cultural Embassy
Lloyd Hotel and Cultural Embassy

Oostelijke Handelskade 34, Amsterdam.

Upozorňujeme, že na rezervace více než 5 pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky a poplatky. Upozorňujeme, že v případě rezervace pobytu na 5 a více nocí provede hotel předběžnou autorizaci částky za první noc na vaší kreditní kartě. Upozorňujeme, že při check-inu je třeba předložit kreditní kartu použitou k provedení rezervace. Jméno na kreditní kartě se musí shodovat se jménem ubytovaného hosta. Není-li to možné, vyžádejte si od Lloyd Hotel & Cultural Embassy formulář pro autorizaci třetí strany. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

2785 - 5863
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Park Plaza Vondelpark Amsterdam
Park Plaza Vondelpark Amsterdam

Koninginneweg 34-36, Amsterdam.

Vezměte prosím na vědomí, že fitness centrum hotelu Park Plaza Vondelpark Amsterdam je otevřeno od 7:00 do 23:00. Vezměte prosím na vědomí, že při check-inu je třeba uhradit zálohu ve výši 50 EUR (viz hotelové podmínky), kterou lze zaplatit v hotovosti nebo kreditní kartou. Celá částka se vrací při odjezdu po kontrole stavu ubytování. Hotel si ověří platnost vaší kreditní karty. V případě, že karta bude neplatná, je nutné do 24 hodin předložit jinou, platnou kreditní kartu. V opačném případě bude rezervace zrušena. Při příjezdu je třeba předložit kreditní kartu použitou k rezervaci a majitel musí být přítomen. V případě jeho nepřítomnosti musí mít hosté autorizační formulář podepsaný majitelem karty. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

2839 - 6995
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Plantage
Hotel Plantage

Plantage Kerklaan 25, Amsterdam.

Upozorňujeme, že v hotelu není výtah. Upozorňujeme, že hotel má právo provést předběžnou autorizaci na částku ve výši ceny za první noc. Upozorňujeme, že dětské postýlky a kolébky nejsou k dispozici. Upozorňujeme, že platba rezervace bez možnosti vrácení peněz může být provedena pouze kreditní kartou ubytované osoby. V opačném případě prosím kontaktujte hotel předem.

2850 - 8699
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Quentin England Hotel
Quentin England Hotel

Roemer Visscherstraat 30, Amsterdam.

Vezměte prosím na vědomí, že extra výhodné pokoje mohou být umístěny v suterénu nebo nemusí mít okna.

2900 - 8017
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Central Park
Hotel Central Park

Waldeck Pyrmontlaan 9, Amsterdam.

2904 - 5836
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Wyndham Apollo Hotel Amsterdam
Wyndham Apollo Hotel Amsterdam

Apollolaan 2, Amsterdam.

Upozorňujeme, že při check-inu se vyžaduje bezpečnostní záloha 50 EUR na noc, maximálně pak ve výši 150 EUR. Tato částka se vrací při odjezdu, pokud na ubytování nevzniknou žádné škody. Upozorňujeme, že toto ubytování nepřijímá rezervace více než 9 pokojů. Kyvadlová doprava z letiště je k dispozici v závislosti na dostupnosti a nelze ji rezervovat předem.

3082 - 9313
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Singel Hotel
Singel Hotel

Singel 13-17, Amsterdam.

3157 - 7022
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Amsterdam Marriott Hotel
Amsterdam Marriott Hotel

Stadhouderskade 12, Amsterdam.

3183 - 14690
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Sara's Boutique Hotel
Sara's Boutique Hotel

2e Helmersstraat 6, Amsterdam.

Poblíž se nachází veřejné parkoviště, na kterém lze v neděli a o státních svátcích parkovat zdarma.

3191 - 5181
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Quentin Golden Bear Hotel
Quentin Golden Bear Hotel

Kerkstraat 37, Amsterdam.

3395 - 8290
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Quentin Amsterdam Hotel
Quentin Amsterdam Hotel

Leidsekade 89, Amsterdam.

Upozorňujeme, že Quentin Amsterdam Hotel tvoří 2 vedle sebe stojící budovy. Recepce a jídelna se nacházejí v hlavní budově.

3395 - 9108
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel CC
Hotel CC

Warmoesstraat 42 , Amsterdam.

Snídaňové menu s neomezenou konzumací kávy, čaje, mléka a džusu je k dispozici denně od 7:30 do 10:30. Upozorňujeme, že při check-inu je třeba předložit kreditní kartu použitou během rezervace. Pokud necestujete s majitelem dané kreditní karty, musíte předložit autorizační formulář s jeho podpisem. V případě rezervace 5 a více pokojů najednou jde o skupinovou rezervaci. V tomto případě může být pro zajištění rezervace požadována záloha, kterou je možné uhradit pouze bankovním převodem. Pro uhrazení zálohy není možné použít kreditní kartu. Hotel vás bude kontaktovat s dalšími podrobnostmi. Upozorňujeme, že Hotel CC může provést předběžnou autorizaci vaší kreditní karty k zajištění rezervace.

3395 - 6927
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Budget Season Star Hotel
Budget Season Star Hotel

Martelaarsgracht 18, Amsterdam.

3409
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Quentin Arrive Hotel
Quentin Arrive Hotel

Haarlemmerstraat 65, Amsterdam.

Upozorňujeme, že v budově není k dispozici výtah.

3531 - 7199
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Okura Amsterdam
Hotel Okura Amsterdam

Ferdinand Bolstraat 333, Amsterdam.

Upozorňujeme, že při příjezdu je třeba zaplatit bezpečnostní zálohu na případné dodatečné poplatky. Tato záloha se vrací při check-outu po kontrole stavu pokoje. – Pokud budete chtít zálohu zaplatit kreditní kartou, naúčtuje vám hotel částku ve výši ceny první noci plus 100 EUR. – Zálohu je možné zaplatit také bankovním převodem nebo v hotovosti. V tomto případě je záloha 200 EUR + částka za první noc. Vezměte prosím na vědomí, že za ubytování s domácími mazlíčky se účtuje příplatek ve výši 35 EUR za den. Na rezervace 5 a více pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky a dodatečné poplatky. Vezměte prosím na vědomí, že požadovaný typ postelí je k dispozici pouze na požádání a podle momentální obsazenosti. Upozorňujeme, že restaurace bývají často plně obsazeny. Hostům proto doporučujeme, aby si stůl rezervovali v dostatečném předstihu. Snídaně je k dispozici za příplatek 29,50 EUR. Snídaně se podává: – pondělí až pátek: od 6:30 do 10:30, – sobota a neděle: od 6:30 do 11:30. Při příjezdu je třeba složit zálohu v hotovosti nebo poskytnout údaje z kreditní karty. Pokud použijete při check-inu debetní/kreditní kartu, může hotel provést předběžnou autorizaci částky odpovídající celé ceně pobytu včetně zálohy na případné dodatečné poplatky. Tato částka bude blokována během celého pobytu a uvolněna bude až během 5 pracovních dnů od odjezdu, nebo i později, podle podmínek vydavatele vaší karty.

3535 - 10076
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Dikker en Thijs Fenice Hotel
Dikker en Thijs Fenice Hotel

Prinsengracht 444, Amsterdam.

Upozorňujeme, že snídaně se podává od pondělí do pátku v čase od 7:00 do 10:30 a v sobotu a neděli od 7:30 do 11:00. Dále upozorňujeme, že restaurace je otevřená každý den na oběd a večeři.

3681 - 12967
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Inntel Hotels Amsterdam Centre
Inntel Hotels Amsterdam Centre

Nieuwezijdskolk 19, Amsterdam.

Parkování je k dispozici ve veřejných garážích Q-park Nieuwendijk. Poplatek za parkování je 2 EUR za 20 minut (nebo část této doby). Pro hosty hotelu je sazba 28 EUR za 24 hodin. Tuto speciální sazbu je možné získat pouze na recepci hotelu. Zvýhodněná cena na 24 hodin je k dispozici pouze pro hosty, kteří se ubytují na maximálně 5 po sobě jdoucích nocí. Po uplynutí této doby platí běžná cena 5,20 EUR za hodinu. Upozorňujeme, že pevná částka uvedená v podmínkách pro pobyty s platbou předem je bezpečnostní záloha. Tato záloha se hradí při příjezdu a vrací se v den odjezdu po kontrole apartmánu. Upozorňujeme, že u nevratných rezervací je příslušná částka placená kreditní kartou účtována ve vaší místní měně.

3743 - 9817
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Swissôtel Amsterdam
Swissôtel Amsterdam

Damrak 96, Amsterdam.

Upozorňujeme, že v případě rezervace bez možnosti vrácení peněz musíte při check-inu předložit kreditní kartu, která byla použita během rezervace. V opačném případě bude vaše rezervace zamítnuta. Vezměte prosím na vědomí, že pokud zaručíte rezervaci kreditní kartou, bude tato karta v den vašeho příjezdu ověřena formou předběžné autorizace. Dále upozorňujeme, že v případě neplatnosti vaší kreditní karty má hotel právo po 16:00 vaši rezervaci zrušit. Upozorňujeme, že hotel nepřijímá debetní karty. Dále upozorňujeme, že do maximálního počtu osob se v tomto hotelu počítají i kojenci a děti. Vezměte na vědomí, že snídaně se podává od pondělí do pátku od 7:00 do 10:00 a v sobotu a neděli od 7:00 do 10:30. Upozorňujeme, že při check-inu je třeba složit zálohu ve výši 50 EUR na pokrytí případných škod. Tato záloha bude vrácena při check-outu. Upozorňujeme, že Swissôtel Amsterdam má politiku nulové tolerance, pokud jde o jakékoliv drogy.

3792 - 12790
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Park Plaza Victoria Amsterdam
Park Plaza Victoria Amsterdam

Damrak 1 - 5, Amsterdam.

Upozorňujeme, že při příjezdu je třeba složit vratnou zálohu ve výši 75 EUR na pokrytí případných škod. Hotel si ověří platnost vaší kreditní karty. V případě, že karta bude neplatná, je nutné do 24 hodin předložit jinou, platnou kreditní kartu. Při příjezdu musí být předložena kreditní karta použitá k rezervaci, a to za přítomnosti jejího majitele. Pokud tato karta patří osobě, která na místě není, musí hosté mít autorizační formulář podepsaný majitelem karty. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

3807 - 10136
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Albus Hotel Amsterdam City Centre
Albus Hotel Amsterdam City Centre

Vijzelstraat 49, Amsterdam.

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. V den příjezdu se vyžaduje složení zálohy ve výši 50 EUR za případné způsobené škody. Záloha Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou při kontrole ubytování zjištěny žádné škody.

4213 - 5372
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - NH Collection Amsterdam Doelen
NH Collection Amsterdam Doelen

Nieuwe Doelenstraat 24, Amsterdam.

Upozorňujeme, že 1 dítě do 12 let má pobyt zdarma při využití stávajících postelí. U rezervací se snídaní v ceně má dítě nárok také na bezplatnou snídani. U rezervací pokoje bez snídaně mají snídani zdarma až 2 děti do 2 let. Děti od 3 do 11 let dostanou na snídani 50% slevu. Upozorňujeme, že v hotelu lze za 20 EUR na noc ubytovat jen kočky a psy vysoké maximálně 40 cm. Na vodicí psy se poplatek nevztahuje.

4394 - 23786
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hilton Amsterdam
Hilton Amsterdam

Apollolaan 138, Amsterdam.

4395 - 13143
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Amsterdam De Roode Leeuw
Hotel Amsterdam De Roode Leeuw

Damrak 93-94, Amsterdam.

Upozorňujeme, že hotel nabízí možnost expresní snídaně nebo snídaňového balíčku pro hosty, kteří potřebují odjet před 6:00. Za rychlou snídani se účtuje 4,50 EUR a snídaňový balíček stojí 9,75 EUR. V pokoji s rodiči se může zdarma ubytovat 1 dítě do 11 let. Upozorňujeme, že kyvadlová doprava na letiště je k dispozici od pondělí do pátku v čase od 5:00 do 23:00.

4431 - 7772
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Crowne Plaza Amsterdam City Centre
Crowne Plaza Amsterdam City Centre

Nieuwezijds Voorburgwal 5, Amsterdam.

4448 - 12244
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Best Western Apollo Museumhotel Amsterdam City Centre
Best Western Apollo Museumhotel Amsterdam City Centre

P.C. Hooftstraat 2, Amsterdam.

Vezměte prosím na vědomí, že při check-inu musejí hosté předložit kreditní kartu použitou k provedení rezervace. Upozorňujeme také, že hotelová restaurace je otevřená pouze pro rezervace skupin 20 a více osob. Vezměte prosím na vědomí, že při check-inu je třeba složit zálohu ve výši 50 EUR na noc, maximálně 150 EUR. Tato částka je vratná při chek-outu za předpokladu, že na zařízení pokoje nevzniknou žádné škody.

4450 - 10813
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Estheréa
Hotel Estheréa

Singel 303 - 309, Amsterdam.

Upozorňujeme, že dostupnost přistýlek závisí na momentální obsazenosti a musí být předem potvrzena ze strany ubytování. Pokud cestujete s dětmi, informujte prosím hotel předem. Parkovací garáž mohou využívat pouze automobily s následujícími maximálními rozměry: výška do 1 950 mm, šířka do 2 050 mm a délka do 5 100 mm. Maximální povolená hmotnost je 2 000 kg. Vezměte prosím na vědomí, že hotel provede při příjezdu předběžnou autorizaci vaší kreditní karty na pokrytí případných dodatečných poplatků. Dále upozorňujeme, že hotel provede předběžnou autorizaci kreditní karty ve výši ceny za první noc pobytu.

4454 - 10635
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - NH Collection Amsterdam Barbizon Palace
NH Collection Amsterdam Barbizon Palace

Prins Hendrikkade 59-72, Amsterdam.

Pokud to velikost pokoje umožňuje, mohou v něm být spolu s rodiči ubytovány až 2 děti zdarma. Upozorňujeme, že při příjezdu je potřeba uhradit zálohu ve výši 100 EUR pro případ nečekaných výdajů. Tato částka bude blokována na poskytnuté kreditní kartě nebo může být uhrazena v hotovosti. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím NH Collection Amsterdam Barbizon Palace o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

4774 - 13657
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Grand Hotel Amrâth Amsterdam
Grand Hotel Amrâth Amsterdam

Prins Hendrikkade 108, Amsterdam.

Upozorňujeme, že v hotelu je nutné složit bezpečnostní zálohu za pokoj a noc. Platbu lze provést v hotovosti, debetní nebo kreditní kartou. Upozorňujeme, že na skupinové rezervace 9 a více pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky.

5019 - 32969
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - NH Collection Amsterdam Grand Hotel Krasnapolsky
NH Collection Amsterdam Grand Hotel Krasnapolsky

Dam 9, Amsterdam.

Je-li v ceně zahrnuta snídaně, pak může zůstat zdarma v pokoji 1 dítě mladší 11 let. Domácí zvířata jsou povolena na požádání. Poplatek činí 20 EUR na noc a zvířata nesmí být vyšší než je úroveň kolen. Děti do 12 let platí za snídani polovinu ceny.

5065 - 33597
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Pulitzer Amsterdam
Pulitzer Amsterdam

Keizersgracht 224, Amsterdam.

Upozorňujeme, že k check-inu se musí dostavit osoba uvedená na kreditní kartě, která byla použita k provedení rezervace. V opačném případě si od hotelu Pulitzer Amsterdam vyžádejte formulář pro autorizaci třetí strany. V hotelu se můžete ubytovat se psy do 10 kg (do výšky kolen). Psi však nemají povolený vstup do společných prostor a musí zůstat na pokoji. Dále upozorňujeme, že do pokojů Deluxe a Classic není možné přidat přistýlku. Pokoje Executive lze vybavit 1 přistýlkou. Vezměte prosím na vědomí, že na rezervaci více než 7 pokojů se vztahují podmínky pro skupiny. S podrobnostmi vás bude kontaktovat přímo ubytování. Personál hotelu vás může při check-inu požádat o uhrazení bezpečnostní zálohy na pokrytí případných škod a dodatečných poplatků. Doprava na letiště je zajištěna za příplatek. Upozorňujeme, že check-in a předání klíčů probíhá na adrese: Prinsengracht 315-331, Amsterdam, 1016GZ.

5192 - 14562
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Delta Hotel City Center
Delta Hotel City Center

Damrak 42-43, Amsterdam.

5372
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - De L'Europe Amsterdam
De L'Europe Amsterdam

Nieuwe Doelenstraat 2 - 14 , Amsterdam.

5899 - 23984
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - The Dylan Amsterdam
The Dylan Amsterdam

Keizersgracht 384 , Amsterdam.

Upozorňujeme, že v případě rezervací bez možnosti storna je třeba cenu pobytu v plné výši uhradit s předstihem. Hotel The Dylan vám zašle odkaz na zabezpečenou webovou stránku, na které budete moci platbu provést platnou kreditní kartou. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím The Dylan Amsterdam o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

5904 - 17657
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - InterContinental Amstel Amsterdam
InterContinental Amstel Amsterdam

Professor Tulpplein 1, Amsterdam.

6095 - 13185
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - ibis Styles Amsterdam Central Station
ibis Styles Amsterdam Central Station

Martelaarsgracht 10, Amsterdam.

Vezměte prosím na vědomí, že hosté musí při příjezdu předložit kreditní kartu, kterou použili při rezervaci. Pokud to není možné, musíte předložit autorizační formulář podepsaný držitelem kreditní karty (v případě, že necestujete spolu).

7063 - 7881
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel De Paris Amsterdam
Hotel De Paris Amsterdam

Marnixstraat 372-374, Amsterdam.

Upozorňujeme, že při příjezdu je třeba předložit kreditní kartu použitou během rezervace. Pokud necestujete s majitelem dané kreditní karty, musíte předložit autorizační formulář s jeho podpisem. Hotel může objednat taxi z letiště.

7093 - 7881
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Renaissance Amsterdam Hotel
Renaissance Amsterdam Hotel

Kattengat 1, Amsterdam.

7719 - 8576
za 1 osobu/den
Více na booking.com

Levné ubytování

Amsterdam

cena od 362více »

Vídeň

cena od 321více »

Praha

cena od 241více »

Hurghada

cena od 133více »

Paříž

cena od 597více »

Drážďany

cena od 241více »

Rimini

cena od 266více »

Zermatt

cena od 422více »

Londýn

cena od 239více »

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »