Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Levné ubytování > Země > Rakousko > Vídeň     
Levné ubytování Hlídat ceny ubytování Levné letenky Hlídat ceny letenek Lyžařské pobyty levně

Nejlevnější ubytování - Rakousko - Vídeň

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu


Průměr z nejnižších cen ubytování v lokalitě Vídeň


Datum poslední aktualizace grafu: 13.5.2017 23:30Vídeň: nejlevnější prodloužené víkendy

Palace Hostel Schlossherberge Palace Hostel Schlossherberge
Savoyenstraße 2, Vienna

 

Termín pobytu: 1.4. 2017 - 2.4. 2017 | 1 dny
Maximální počet osob v pokoji: 1

395 Kč
za 1 osobu

 

395
za pokoj
Více na booking.com

Hotel Kaffeemühle Hotel Kaffeemühle
Kaiserstraße 45, Vienna

 

Termín pobytu: 1.4. 2017 - 2.4. 2017 | 1 dny
Maximální počet osob v pokoji: 4

582 Kč
za 1 osobu

 

2 330
za pokoj
Více na booking.com

Více nalezených levných eurovíkendů

Jednodenní pobyty:

 

 

Uvedené ceny hotelů jsou k 10.6.2017

Nejlevnější ubytování v tomto městě je 30.5.2017 - 321 Kč

Hotel - Do Step Inn
Do Step Inn

Felberstraße 20, Vienna.

412 - 1404
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Carina
Hotel Carina

Kulmgasse 22, Vienna.

Veřejné parkoviště nedaleko budovy lze využívat zdarma. Parkovací karty můžete zakoupit na recepci. Přibližně 2 minuty pěšky od hotelu jsou dostupná i garážová stání. Upozorňujeme, že recepce je otevřena pouze do 23:00. Pokud přijedete po této době, bude zaměstnanec hotelu na příjmu přes systém intercom u vchodu: obdržíte všechny potřebné informace ohledně klíče od vašeho pokoje.

525 - 1691
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - MEININGER Hotel Wien Downtown Franz
MEININGER Hotel Wien Downtown Franz

Rembrandtstraße 21, Vienna.

Upozorňujeme, že na rezervace pro skupiny 11 a více osob se vztahují odlišné podmínky (viz podmínky). Bezplatné storno je v případě skupinových rezervací možné nejpozději 60 dní před příjezdem.Podrobnější informace obdržíte od hotelu po provedení rezervace. Upozorňujeme, že za příplatek je možný pozdní check-out do 14:00. Upozorňujeme, že hotel nepřijímá kreditní karty American Express.

650 - 3000
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Klimt
Hotel Klimt

Felbigergasse 58, Vienna.

Pokud plánujete příjezd po 22:00, informujte prosím ubytování o předpokládaném čase příjezdu a domluvte se na check-inu. Tuto informaci můžete při rezervaci napsat do zvláštních požadavků, nebo ubytování kontaktovat přímo. Informujte prosím Hotel Klimt o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

675 - 1936
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Angel's Place Vienna
Angel's Place Vienna

Weiglgasse 1, Vienna.

Upozorňujeme, že pokoje (ne apartmán) jsou situované pod úrovní terénu. Nejsou vhodné pro hosty na invalidním vozíku a hosty, kteří trpí klaustrofobií. Upozorňujeme, že celková cena rezervace bude stržena z kreditní karty, pokud si host nedomluví jiný způsob platby. Upozorňujeme, že recepce má otevřeno na vyžádání. Kontaktujte prosím ubytování telefonicky a vyžádejte si pokyny pro automatický check-in nebo si zajistěte osobní přivítání (možné do 19:00). Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace. Veřejné parkování na ulici je dostupné zdarma ve všední dny od 18:00 do 9:00, o víkendech a svátcích. V pracovních dnech stojí od 9:00 do 18:00 2 EUR na každou hodinu. Parkovací lístky lze zakoupit na recepci. Upozorňujeme, že speciální veganské nebo bezlepkové snídaně jsou k dispozici za příplatek. Upozorňujeme, že check-in a předání klíčů probíhá na adrese: Weiglgasse 1, Vienna, 1150. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Angel's Place Vienna o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

676 - 2700
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Asperner Löwe
Hotel Asperner Löwe

Aspernstraße 96, Vienna.

Plánujete-li svůj příjezd po 21:30, informujte o tom prosím hotel předem. Tuto informaci můžete při rezervaci uvést do zvláštních požadavků nebo hotel kontaktovat přímo. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že recepce je v sobotu a neděli od 11:15 do 12:00 uzavřena. Vezměte prosím na vědomí, že parkovací místa nejsou hlídaná a hotel za auta nenese žádnou odpovědnost. V případě zájmu o snídani, kontaktujte hotel nejméně 2 dny před příjezdem. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

729 - 1854
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Ekazent Schönbrunn
Hotel Ekazent Schönbrunn

Hietzinger Hauptstraße 22, Vienna.

743 - 2018
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Apartments Maximillian
Apartments Maximillian

Max-Winter-Platz 6, Vienna.

Upozorňujeme, že ubytování nemá recepci. Během 24 hodin od provedení rezervace obdržíte odkaz ke složení zálohy ve výši 20 % z celkové ceny pobytu. Po složení této 20% zálohy vám budou zaslány podrobné pokyny k check-inu. Po provedení rezervace a složení zálohy kontrolujte také svoji složku se spamem / nevyžádanou poštou, neboť e-mail od Apartments Maximillian by se mohl objevit právě v ní. Zbývající část ceny pobytu se hradí v hotovosti při příjezdu.

757 - 2813
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Praterstern
Hotel Praterstern

Mayergasse 6, Vienna.

852 - 3627
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Pension Dr. Geissler
Pension Dr. Geissler

Postgasse 14, Vienna.

Upozornění: recepce se nachází v 8. patře. V budově je k dispozici výtah. Upozornění: snídaně se podává od 7:00 do 10:00 a pokojová služba je k dispozici od 7:00 do 21:00. Pokud plánujete přijet mimo otevírací dobu recepce (po 22:00), informujte o tom prosím penzion předem do 18:00 v den příjezdu. Vezměte prosím na vědomí, že bez předchozího potvrzení nelze check-in zaručit. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Informujte prosím Pension Dr. Geissler o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

1125 - 2836
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hahn Apartments Vienna City
Hahn Apartments Vienna City

Nestroygasse 7, Vienna.

Upozorňujeme, že na místě není k dispozici recepce. Hahn Apartments Vienna City pošle hostům email s kódem ke schránce s klíči 7 dní před příjezdem. Schránka na klíče se nachází u vchodových dveří. Vezměte prosím na vědomí, že při check-inu je třeba předložit platnou kreditní kartu. V den příjezdu se vyžaduje složení zálohy ve výši 200 EUR za případné způsobené škody. Záloha Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou při kontrole ubytování zjištěny žádné škody.

1132 - 2073
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - JUFA Hotel Wien
JUFA Hotel Wien

Mautner-Markhof-Gasse 50, Vienna.

Pokud plánujete příjezd mimo provozní dobu recepce, kontaktujte prosím ubytování předem. Upozorňujeme, že na rezervace 5 a více pokojů nebo pro 10 a více osob se mohou vztahovat odlišné podmínky a další dodatky. Upozorňujeme, že kapacita hotelového parkoviště je omezená a místa jsou dostupná podle momentální obsazenosti. a nelze je zaručit předem. U hotelu v současné době probíhají stavební práce. Můžete proto zaznamenat hluk. Dále upozorňujeme, že v případě dětí ve věku od 4 do 15 let je za snídani účtován poplatek ve výši 4,50 EUR a za večeři 7,30 EUR.

1182 - 2304
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Urania
Hotel Urania

Obere Weißgerberstraße 7, Vienna.

1209 - 2822
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Lindner Hotel Am Belvedere
Lindner Hotel Am Belvedere

Rennweg 12, Vienna.

Upozorňujeme, že do dvoulůžkových pokojů Standard s manželskou postelí nelze umístit přistýlku.

1422 - 5988
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Savoy Garni
Hotel Savoy Garni

Lindengasse 12, Vienna.

1436 - 2372
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Pension Neuer Markt
Pension Neuer Markt

Seilergasse 9, Vienna.

Upozorňujeme, že recepce se nachází ve druhém patře.

1466 - 3627
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Corvinus
Hotel Corvinus

Mariahilfer Straße 57-59, Vienna.

Jen 100 metrů od hotelu se nachází parkovací garáž přístupná z ulic Lindengasse 17 a Kirchengasse 10.

1486 - 2945
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Jäger
Hotel Jäger

Hernalser Hauptstraße 187, Vienna.

Upozorňujeme, že uvedené parkovné platí pro veřejná parkovací místa v okolí hotelu. Denní parkovací lístek stojí 4,10 EUR a zakoupit si jej lze přímo na místě. K dispozici je také omezený počet garážových stání přímo v areálu, která stojí 12 EUR na den. Dostupnost těchto míst závisí na momentální obsazenosti. Informujte prosím Hotel Jäger o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

1541 - 2972
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Pension am Kurpark
Pension am Kurpark

Burgenlandgasse 72, Vienna.

Přihlašování, odhlašování a snídaně probíhají v hotelu Eitljörg na ulici Filmteichstraße 5, 5 min chůze od penzionu.

1623 - 2332
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Daniel Vienna
Hotel Daniel Vienna

Landstraßer Gürtel 5, Vienna.

1657 - 5918
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Hotel Eitljörg
Hotel Eitljörg

Filmteichstraße 5, Vienna.

1909 - 2727
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - Austria Trend Hotel Park Royal Palace Vienna
Austria Trend Hotel Park Royal Palace Vienna

Schlossallee 8, Vienna.

2032 - 6272
za 1 osobu/den
Více na booking.com
Hotel - VCA Vienna City Apartments
VCA Vienna City Apartments

Schottenring 33, Vienna.

Informujte prosím VCA Vienna City Apartments o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. V den příjezdu se vyžaduje složení zálohy ve výši 300 EUR za případné způsobené škody. Záloha Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou při kontrole ubytování zjištěny žádné škody.

2173 - 6245
za 1 osobu/den
Více na booking.com

Levné ubytování

Amsterdam

cena od 362více »

Vídeň

cena od 321více »

Praha

cena od 241více »

Hurghada

cena od 133více »

Paříž

cena od 597více »

Drážďany

cena od 241více »

Rimini

cena od 266více »

Zermatt

cena od 422více »

Londýn

cena od 239více »

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »