Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

4 důvody, proč strávit dovolenou v rodinném penzionu

PenzionVýběr ubytování je při cestování hodně důležitý. Parametrů, podle kterých můžeme vybírat, existuje celá řada. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jaké výhody přináší ubytování v rodinném penzionu?

Ano, jistě je cena mnohdy nižší v porovnání s luxusnějšími hotely, ale to ani zdaleka není to jediné. Podívejte se na další 4 důvody, proč letos vyrazit na dovolenou a využít tento typ ubytování.

 

Útulná atmosféra 

Velkou předností menších rodinných penzionů je jejich neopakovatelná a útulná atmosféra. Budete se zde cítit skoro jako doma. Žádné škrobené a naleštěné jednání jako v hotelech s několika hvězdičkami, ale lidskost a pohoda. Hodně záleží na vašem vkusu a někomu naopak vyhovují hotely přebujelé luxusem, ale pro všechny ostatní jsou tu penziony, které čekají, až objevíte jejich skvělou atmosféru.

 

Osobní přístup 

V rodinném penzionu se dočkáte osobního přístupu. Hlavně u těch menších, které jsou vyloženě rodinné a nabízí jen pár míst pro ubytování, se můžete těšit na domáckou péči. Pokud je navíc ubytování doplněno o snídani a večeři, bude zážitek ještě o něco lepší.

 

Zábava podle vlastního vkusu 

Penziony, chalupy najdeme hlavně na horách, ale i všude jinde. Jsou ideálním výchozím bodem pro pořádání sportovních výletů, cyklistiky, turistiky a strávení letní dovolené. Jejich výhoda často spočívá i v tom, že se nachází ve velmi dobrých lokalitách a bývají obklopeny přírodou. Velmi oblíbené jsou i ty u vodních přehrad a rybníků, kde si v horkém létě užijete skvělé rodinné koupání.

 

Ideální pro rodiny s dětmi 

Vyberte si ten správný penzion a vypravte se na dovolenou s dětmi. V těchto objektech se většinou nemusíte bát toho, že by vaše děti byly na obtíž. Ve velké většině penzionů jsou navíc povolení i psi, takže na letní dovolenou můžete jet úplně se všemi členy rodiny. Nebojte se prohlédnout si předchozí recenze na danou ubytovací jednotku a podle toho vybírat. Jistě zvolíte tak, aby se vám dovolená maximálně líbila.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 28.04.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.