Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Vyhledávače nejlevnějších letů

 

 

1. Pelikán

Tradiční velmi rozšířený vyhledávač letů - Pelikán.cz (lze využít také jeho slovenskou verzi - Pelikan.sk, německou Flipo.de, polskou - Flipo.pl, maďarskou - Pelikan.hu). Každá nabídne jinné možnosti.

Často kladený otázky (zavazadla, cestování s dětmi aj.) - odpovědi.

 

Pelikan.cz

 

 

2. Letuška

Vyhledávač letenek Letuška / Asiana - využívá interaktivní mapy světa s cenami tarifů.

Letuška -letenky

Výběr letenek

 

 

3. Královna

Dalším českým oblíbeným on - line prodejcem letenek je Královna. Patří podle obratu k největším na českém trhu. Automaticky vyhledává odlety z Prahy a Vídně.

 

 

4. Kiwi.com

Inovativní brněnský vyhledávač letů Kiwi.com (bývalý Skypicker) míří  k výšinám ve svojí branži. Jediný je uspěšný i celosvětově. V domácích luzích a hájích však zůstává v prodejích za Královnou, Letuškou a Pelikánem. Díky svému propracovanému algoritmu je unikátní v kombinaci letů různých aerolinek, které mezi sebou nespolupracují.

Program využívá interaktivní mapy světa s cenami tarifů, kde můžete vidět taky trasy letů a případné přestupy. U kombinovaných letů hrozí zmeškání spoje a Kiwi nabízí záruku zajištění náhradního letu nebo proplacení zmeškaného letu, který jste nestihli chybou pozdního příletu. Tato garance je prezentována pod názvem Kiwi.com Guarantee.


Kiwi.com

 

 

 

5. Skyscanner

Jeden z největších letenkových metasearchů - Skyscanner, k dispozcici v české verzi. Tip: nesejde - li vám na přesném datu příletu a odletu, ale chcete letět co nejlevněji tak zadejte do vyhledávacího okénka "nejlevnější měsíc". Na tomto odkazu najdete tabulku nejlevnějších letů z Prahy do 200 nejnavštěvovanějších zemí.

Skyscanner

6. Momondo

V roce 2006 začal v Dánsku vývoj Momonda. Algoritmus prohledává více než 700 internetových zdrojů. K dispozici i v české verzi.

Momondo

 

 

7. Kayak

Světově oblíbený vyhledávací algoritmus Kayaku prohledá stovky internetových stránek zaměřených na letenky za vás. Bohužel stále bez češtiny.

 

 

8. Matrix

Matrix – ITA Software by Google

Vyhledávátko od Google použijte pouze při vyhledávání tarifů leteckých společností, lety musíte ale zakoupit jinde.

Zadejte kód letiště, datum odletu a příletu plus ostatní doplňující informace na webu matrix.itasoftware.com 

Matrix

 

 

Mohlo by vás zajímat: Informace o letištích

Aeroporty v České republice

Praha (PRG)  Brno (BRQ)  Ostrava (OSR)

Karlovy Vary (KLV)  Pardubice (PED)

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 30.12.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.