Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tipy     

Kam o víkendu?

shakespeareLetní shakespearovské slavnosti Ostrava - 21.7.2010 (20:30) - 11.8.2010 (22:00)


Divadelní festival Letní shakespearovské slavnosti nabídne letos v premiéře inscenaci Jindřich IV. v titulních rolích s Janem Dolanským, Ladislavem Mrkvičkou, Norbertem Lichým a Zdeňkou Žádníkovou.

V premiéře uvidíte hru Romeo a Julie. Uvedeny budou i reprízy úspěšných titulů Veselé paničky Windsorské, Macbeth, Komedie omylů a Antonius a Kleopatra. Je nutné počítat s rizikem nepříznivého či chladnějšího počasí, představení může zůstat i nedohráno!

Vstupné: 990 - 280 Kč

Festival Let's Dance 2010 - 22.7.2010 - 25.7.2010


Mezinárodní taneční festival Let’s Dance Prague International Festival je jedním z největších svého druhu ve střední Evropě. V letošním roce bude probíhat jeho jubilejní 5. ročník, který tradičně doplní a zpestří letní kulturní nabídku v centru Prahy a přiláká návštěvníky z celé České republiky i ze zahraničí.
Festival Let’s Dance chce podporovat tanec mezi širokou veřejností, zároveň si klade za cíl vzdělávat tuzemské taneční odborníky a představovat jim špičkové taneční mistry z celého světaLet's Dance 2010 Prague International Festival s sebou přináší několik novinek. Jsou to Open-air taneční scéna, taneční semináře zumby nebo Festivalová karta, která Vám umožní získat slevy u partnerů festivalu, v internetových obchodech i na další letní taneční aktivity.Cílem festivalu je zprostředkovat setkání s tanečními mistry nejen tanečníkům-profesionálům, ale zejména přiblížit různé taneční styly široké laické veřejnosti. V rámci řady seminářů si můžete různé taneční styly přímo vyzkoušet. Taneční semináře jsou vedeny tuzemskými i zahraničními tanečními mistry.


Mistrovství ČR motocyklů + Alpe Adria Championship - 22.7.2010 - 25.7.2010

Mistrovství ČR motocyklů na závodní dráze v Mostě.

Relaxační pobytový výtvarný kurz - 21.7.2010 (13:00) - 25.7.2010 (16:00)


Kresba v plenéru - tužka, uhel, rudka, pastel…Relaxační pobytový výtvarný kurz na chatě Karolínka na Benecku. Srdečně Vás zveme na pětidenní relaxační pobytový výtvarný kurz kreslení krajiny v plenéru. Základy kresby již máte za sebou a nyní vezmeme tužku, skicák a fotoaparát na zachycení určitého neopakovatelného okamžiku a půjdeme kreslit do plenéru (exteriéru, přírody). Je to něco nového a pro mnohé zahalené kouskem tajemství kresby, kterou společně poodhalíme.
Náplň kurzu:
Realistická kresba – kresba krajiny v plenéru. Kresba v plenéru, jak již napovídá název, se převážně skládá z praktického kreslení "v přírodě“. Od středy do neděle poznáte krásy kolem sebe novýma očima probuzené pravé hemisféry. Budeme tvořit a relaxovat pomocí kresby a objevovat nové možnosti, které máte již dnes, ale nevyužíváte je. Velká část radosti z krásných dojmů získaných při krajinomalbě v plenéru pochází z pozorování a zaznamenávání úžasných kombinací stálých tvarů a barev i krajiny s neustále se měnícím počasím, světlem měnícím se denní a noční dobou.

Letní filmový festival Slavkov v zámeckém parku!  - 19.7.2010 (21:30) - 25.7.2010


Zámek Slavkov – Austerlitz ve spolupráci s Kinematografem bratří Čadíků po mnoha letech obnovuje tradici letních filmových festivalů.
Letošní úvodní ročník Letního filmového festivalu Slavkov je situován do zámeckého parku a je věnován nejúspěšnějším českým filmům (až na jednu výjimku) posledního období. Projekční plocha bude umístěna za velkým bazénem v dolní části parku, takže můžete využít přirozeně tvarovaného terénu jako filmového amfiteátru. Pro všechny bude připraveno i občerstvení. Začátky všech představení jsou ve 21.30 hod., hrát se bude za každého počasí. Program

Letního filmového festivalu Slavkov:
19. 7. pondělí Bobule
20. 7. úterý 2 Bobule
21. 7. středa Ulovit miliardáře
22. 7. čtvrtek Líbáš jako Bůh
23. 7. pátek Gympl
4. 7. sobota Ženy v pokušení
25. 7. neděle Robin Hood z r.2010

Vstupné: dobrovolné, výjimku tvoří víkendové filmy, které jsou zpoplatněny

slavkov

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 22.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.