Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tipy     

Kam o víkendu?

shakespeareLetní shakespearovské slavnosti Ostrava - 21.7.2010 (20:30) - 11.8.2010 (22:00)


Divadelní festival Letní shakespearovské slavnosti nabídne letos v premiéře inscenaci Jindřich IV. v titulních rolích s Janem Dolanským, Ladislavem Mrkvičkou, Norbertem Lichým a Zdeňkou Žádníkovou.

V premiéře uvidíte hru Romeo a Julie. Uvedeny budou i reprízy úspěšných titulů Veselé paničky Windsorské, Macbeth, Komedie omylů a Antonius a Kleopatra. Je nutné počítat s rizikem nepříznivého či chladnějšího počasí, představení může zůstat i nedohráno!

Vstupné: 990 - 280 Kč

Festival Let's Dance 2010 - 22.7.2010 - 25.7.2010


Mezinárodní taneční festival Let’s Dance Prague International Festival je jedním z největších svého druhu ve střední Evropě. V letošním roce bude probíhat jeho jubilejní 5. ročník, který tradičně doplní a zpestří letní kulturní nabídku v centru Prahy a přiláká návštěvníky z celé České republiky i ze zahraničí.
Festival Let’s Dance chce podporovat tanec mezi širokou veřejností, zároveň si klade za cíl vzdělávat tuzemské taneční odborníky a představovat jim špičkové taneční mistry z celého světaLet's Dance 2010 Prague International Festival s sebou přináší několik novinek. Jsou to Open-air taneční scéna, taneční semináře zumby nebo Festivalová karta, která Vám umožní získat slevy u partnerů festivalu, v internetových obchodech i na další letní taneční aktivity.Cílem festivalu je zprostředkovat setkání s tanečními mistry nejen tanečníkům-profesionálům, ale zejména přiblížit různé taneční styly široké laické veřejnosti. V rámci řady seminářů si můžete různé taneční styly přímo vyzkoušet. Taneční semináře jsou vedeny tuzemskými i zahraničními tanečními mistry.


Mistrovství ČR motocyklů + Alpe Adria Championship - 22.7.2010 - 25.7.2010

Mistrovství ČR motocyklů na závodní dráze v Mostě.

Relaxační pobytový výtvarný kurz - 21.7.2010 (13:00) - 25.7.2010 (16:00)


Kresba v plenéru - tužka, uhel, rudka, pastel…Relaxační pobytový výtvarný kurz na chatě Karolínka na Benecku. Srdečně Vás zveme na pětidenní relaxační pobytový výtvarný kurz kreslení krajiny v plenéru. Základy kresby již máte za sebou a nyní vezmeme tužku, skicák a fotoaparát na zachycení určitého neopakovatelného okamžiku a půjdeme kreslit do plenéru (exteriéru, přírody). Je to něco nového a pro mnohé zahalené kouskem tajemství kresby, kterou společně poodhalíme.
Náplň kurzu:
Realistická kresba – kresba krajiny v plenéru. Kresba v plenéru, jak již napovídá název, se převážně skládá z praktického kreslení "v přírodě“. Od středy do neděle poznáte krásy kolem sebe novýma očima probuzené pravé hemisféry. Budeme tvořit a relaxovat pomocí kresby a objevovat nové možnosti, které máte již dnes, ale nevyužíváte je. Velká část radosti z krásných dojmů získaných při krajinomalbě v plenéru pochází z pozorování a zaznamenávání úžasných kombinací stálých tvarů a barev i krajiny s neustále se měnícím počasím, světlem měnícím se denní a noční dobou.

Letní filmový festival Slavkov v zámeckém parku!  - 19.7.2010 (21:30) - 25.7.2010


Zámek Slavkov – Austerlitz ve spolupráci s Kinematografem bratří Čadíků po mnoha letech obnovuje tradici letních filmových festivalů.
Letošní úvodní ročník Letního filmového festivalu Slavkov je situován do zámeckého parku a je věnován nejúspěšnějším českým filmům (až na jednu výjimku) posledního období. Projekční plocha bude umístěna za velkým bazénem v dolní části parku, takže můžete využít přirozeně tvarovaného terénu jako filmového amfiteátru. Pro všechny bude připraveno i občerstvení. Začátky všech představení jsou ve 21.30 hod., hrát se bude za každého počasí. Program

Letního filmového festivalu Slavkov:
19. 7. pondělí Bobule
20. 7. úterý 2 Bobule
21. 7. středa Ulovit miliardáře
22. 7. čtvrtek Líbáš jako Bůh
23. 7. pátek Gympl
4. 7. sobota Ženy v pokušení
25. 7. neděle Robin Hood z r.2010

Vstupné: dobrovolné, výjimku tvoří víkendové filmy, které jsou zpoplatněny

slavkov

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 22.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!