Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tipy     

Na pláž do Paříže

PařížV slunných dnech neni nic lepšího než ulehnout na písečnou pláž u vody. Ale co mají dělat obyvatelé velkých metropolí jakou je třeba Paříž? Již druhým rokem tam je k dispozici písečná pláž hned na nábřeží Seiny. Od 8:00 je otevřená veřejnosti. Jsou k dispozici lehátka, nechybí také palmy. Sice je v Seine z bezpečnostních důvodu koupání zakázano, na plaží najdete několik fontánek, rozprašovače mlhy, pod kterými se můžete osvěžit.

 

 

Na pláži je vodní labirint. Kdo nechce jen tak lenošit, má možnost využít několik sportů - taoistické cvičení tai-chi, pétanque. Největší sportoviště je před pařížskou radnicí. Kromě hřišť pro plážový volejbal a badminton zde vyrostl i atletický ministadion, na němž si děti pod vedením instruktorů mohou vyzkoušet několik disciplín královny sportu.

I když rozpočet akce činí stejně jako loni 1,5 miliónu eur, pláž přesahující tři kilometry je letos na atrakce mnohem bohatší. Je na ní i třikrát více písku než loni, tedy celkem 3000 tun. Promenáda začínající u muzea Louvre a končící za pařížskou radnicí obsahuje mimo jiné několik míst se zábavou pro děti, knihovnu s publikacemi v několika jazycích, občerstvovací stánky či jeviště na hladině řeky.

Registrujte se zdarma na našem webu, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na akční slevy letenek nejen do Paříže - letenky i pod 500,- Kč vč. tax. Aktuální akční letenky najdete vždy na této adrese.

plaz

 

Vložil/a: Daniel Česák 22.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.