Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tipy     

Tipy kam o víkendu

je-tu-vikend

Opět se nám blíží slunečný víkend a vy nevíte kam vyrazit? Máme pro vás několik tipů.

Svatojakubská pouť v Liberci - 8.7.2010 - 11.7.2010

Na ploše parkoviště  u Tipsport areny se usadí desítky pouťových atrakcí a stánků s občerstvením, které k tradiční pouti neodmyslitelně patří. Návštěvníci se mohou těšit na tradiční atrakce jako jsou kolotoče či střelnice, stejně jako na ty moderní adrenalinové. Zpestřením večerní pouťové zábavy bude i ohňostroj. Areál poutě bude návštěvníkům přístupný bez nutnosti úhrady vstupného. Parkování je zajištěno na ploše druhého – horního parkoviště, bezprostředně vedle pouti. Přijďte se svézt na kolotoči, ruském kole, horské dráze či vystřelit své milé růži z papíru.

Třeboňská nokturna - 6.7.2010 - 10.7.2010

Letní festival klasické hudby, jehož cílem je přivést špičkové české a zahraniční interprety a nabídnout návštěvníkům Třeboně hudbu, kterou jindy nabízejí nejváženější česká i světová podia. Kvalitní hudba v podání známých interpretů v kombinaci s útulnou komorní atmosférou třeboňského náměstí či zámku zaručují každoročně návštěvníkům festivalu nezapomenutelné povznášející zážitky.

Mimořádné exkurze na Letišti Praha - 5.7.2010 - 30.8.2010

Zajímá vás letiště Praha-Ruzyně a chtěli byste nahlídnout do všech jeho zákoutí? Tak to není žádný problém. Letiště si totiž pro vás připravilo speciální letní prohlídky. V červenci a srpnu rozšířila správa letiště termíny oblíbených individuálních exkurzí, prohlídka je připravena i na svátek 5.7. v 10,00 a také je v červenci připravena žádaná večerní exkurze na 29.7. v 18,00 . Prohlídky jsou vhodné pro všechny věkové skupiny, každý si zde najde to, co ho zajímá - odbavení letadel před letem a po přistání, starty a přistání, historie letiště, hasiči, dráhový systém, nově můžete vidět simulaci připravované paralelní dráhy a další výstavbu s tím spojenou. Vyzkoušíte si také, co obnáší bezpečnostní kontrola před odletem či vstupem do bezpečnostního prostoru letiště. Na všechny exkurze je nutné se předem zaregistrovat.

Vlakem k Máchovu jezeru - výletní vlak Praha - Doksy a zpět - 3.7.2010 (08:00) - 28.8.2010 (20:30)

Občanské sdružení Posázavský Pacifik pořádá již druhou sezónu jízd výletních vlaků Praha Smíchov - Doksy a zpět. Vlaky vyjíždějí každou sobotu do konce prázdnin z železniční stanice Praha Smíchov v 8:26 hod., zastavují pro nástup a výstup cestujících také na Pražském hlavním nádraží, ve Vysočanech, Neratovicích, Mladé Boleslavi hl.n., Bezdězu a Doksech, kam přijíždí v 11:00 hod.

Na zpáteční cestu se vlak vydá v 17:31 hod. ze železniční stanice Doksy a do Prahy Smíchova dorazí ve 20:36 hod. Vlak je sestaven z vozů Balm, vyráběných v 60. letech minulého století, které kromě pohodlné jízdy poskytují cestujícím výborný výhled z vlaku, zařazen je barový vůz s nabídkou občerstvení včetně točeného piva a vůz s dětským koutkem.

Vlak veze i vůz pro přepravu jízdních kol, kočárků a lodí. Prodej jízdenek je zajištěn pouze u průvodčího přímo ve vlaku, každý cestující obdrží spolu s jízdenkou také slevové kupony k návštěvě pláže, na vyhlídkovou plavbu po Máchově jezeře a na ubytování v kempu Klůček. Bezplatná rezervace místa je možná na e-mailu Posazavsky.Pacifik@seznam.cz..

V cíli cesty je možné kromě koupání (pláž je vzdálena od nádraží v Doksech jen 300 metrů) využít kilometry perfektních cyklostezek, projet se lodí, vyzkoušet lanové centrum, popřípadě navštívit další turistické cíle po trase vlaku.

Open Air Musifest Přeštěnice 2010 - 8.7.2010 (12:00) - 10.7.2010 (00:00)

Desátý ročník kultovního hudebního festivalu v jižních Čechách letos nabídne opět tři pódia plná vynikající české i zahraniční hudby. Headlinerem letošního ročníku jsou Die Happy v čele s Martou Jandovou, dále vystoupí kapely z Rakouska, Německa nebo Slovinska, ale také české hvězdy jako Arakain, Doga nebo Vypsaná fixa. Přijďte si užít pohodovou atmosféru českého léta!

Vstupné: 700,- Kč

prestenice

Vložil/a: Daniel Česák 08.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!