Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tipy     

Tipy kam o víkendu

je-tu-vikend

Opět se nám blíží slunečný víkend a vy nevíte kam vyrazit? Máme pro vás několik tipů.

Svatojakubská pouť v Liberci - 8.7.2010 - 11.7.2010

Na ploše parkoviště  u Tipsport areny se usadí desítky pouťových atrakcí a stánků s občerstvením, které k tradiční pouti neodmyslitelně patří. Návštěvníci se mohou těšit na tradiční atrakce jako jsou kolotoče či střelnice, stejně jako na ty moderní adrenalinové. Zpestřením večerní pouťové zábavy bude i ohňostroj. Areál poutě bude návštěvníkům přístupný bez nutnosti úhrady vstupného. Parkování je zajištěno na ploše druhého – horního parkoviště, bezprostředně vedle pouti. Přijďte se svézt na kolotoči, ruském kole, horské dráze či vystřelit své milé růži z papíru.

Třeboňská nokturna - 6.7.2010 - 10.7.2010

Letní festival klasické hudby, jehož cílem je přivést špičkové české a zahraniční interprety a nabídnout návštěvníkům Třeboně hudbu, kterou jindy nabízejí nejváženější česká i světová podia. Kvalitní hudba v podání známých interpretů v kombinaci s útulnou komorní atmosférou třeboňského náměstí či zámku zaručují každoročně návštěvníkům festivalu nezapomenutelné povznášející zážitky.

Mimořádné exkurze na Letišti Praha - 5.7.2010 - 30.8.2010

Zajímá vás letiště Praha-Ruzyně a chtěli byste nahlídnout do všech jeho zákoutí? Tak to není žádný problém. Letiště si totiž pro vás připravilo speciální letní prohlídky. V červenci a srpnu rozšířila správa letiště termíny oblíbených individuálních exkurzí, prohlídka je připravena i na svátek 5.7. v 10,00 a také je v červenci připravena žádaná večerní exkurze na 29.7. v 18,00 . Prohlídky jsou vhodné pro všechny věkové skupiny, každý si zde najde to, co ho zajímá - odbavení letadel před letem a po přistání, starty a přistání, historie letiště, hasiči, dráhový systém, nově můžete vidět simulaci připravované paralelní dráhy a další výstavbu s tím spojenou. Vyzkoušíte si také, co obnáší bezpečnostní kontrola před odletem či vstupem do bezpečnostního prostoru letiště. Na všechny exkurze je nutné se předem zaregistrovat.

Vlakem k Máchovu jezeru - výletní vlak Praha - Doksy a zpět - 3.7.2010 (08:00) - 28.8.2010 (20:30)

Občanské sdružení Posázavský Pacifik pořádá již druhou sezónu jízd výletních vlaků Praha Smíchov - Doksy a zpět. Vlaky vyjíždějí každou sobotu do konce prázdnin z železniční stanice Praha Smíchov v 8:26 hod., zastavují pro nástup a výstup cestujících také na Pražském hlavním nádraží, ve Vysočanech, Neratovicích, Mladé Boleslavi hl.n., Bezdězu a Doksech, kam přijíždí v 11:00 hod.

Na zpáteční cestu se vlak vydá v 17:31 hod. ze železniční stanice Doksy a do Prahy Smíchova dorazí ve 20:36 hod. Vlak je sestaven z vozů Balm, vyráběných v 60. letech minulého století, které kromě pohodlné jízdy poskytují cestujícím výborný výhled z vlaku, zařazen je barový vůz s nabídkou občerstvení včetně točeného piva a vůz s dětským koutkem.

Vlak veze i vůz pro přepravu jízdních kol, kočárků a lodí. Prodej jízdenek je zajištěn pouze u průvodčího přímo ve vlaku, každý cestující obdrží spolu s jízdenkou také slevové kupony k návštěvě pláže, na vyhlídkovou plavbu po Máchově jezeře a na ubytování v kempu Klůček. Bezplatná rezervace místa je možná na e-mailu Posazavsky.Pacifik@seznam.cz..

V cíli cesty je možné kromě koupání (pláž je vzdálena od nádraží v Doksech jen 300 metrů) využít kilometry perfektních cyklostezek, projet se lodí, vyzkoušet lanové centrum, popřípadě navštívit další turistické cíle po trase vlaku.

Open Air Musifest Přeštěnice 2010 - 8.7.2010 (12:00) - 10.7.2010 (00:00)

Desátý ročník kultovního hudebního festivalu v jižních Čechách letos nabídne opět tři pódia plná vynikající české i zahraniční hudby. Headlinerem letošního ročníku jsou Die Happy v čele s Martou Jandovou, dále vystoupí kapely z Rakouska, Německa nebo Slovinska, ale také české hvězdy jako Arakain, Doga nebo Vypsaná fixa. Přijďte si užít pohodovou atmosféru českého léta!

Vstupné: 700,- Kč

prestenice

Vložil/a: Daniel Česák 08.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.