Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tipy     

Nevíte kam o víkendu? Máme pro vás tipy

rodinaČeká nás jistě krásný víkend  s pěkným počasím. Proto vám nabídneme několik tipů na výlet.

1.Pražská muzejní noc - 12.6.2010

Již sedmí ročník se uskuteční tuto sobotu a nabídne opět otevřená muzea a galerie. Od 19 hodiny do půlnoci budou otevřená.

 

 

2. Veteránský slet - Lobeč - 12.6.2010

Sraz historických vozidel s jízdou po Kokořínsku. Devátý ročník veteránské akce. Akce se koná od 9 hodin do 19 hodin a vstupné je 40.-Kč. K vidění bude 150 vozidel nejrůznějších značek.

3. Sýry a víno - 11. - 12. 6.2010

7.ročník národní eno-gastronomické přehlídky v Prachaticích. Jde o přehlídku domácích potravin - sýry,ryby,vína. Přehlídky se každoročně zůčastní okolo třiceti vinařství z Moravy i z Čech, mlékárny z celé České republiky a i ze Slovenska. Po celou dobu akce moderuje a vaří známá kuchařská osobnost, pan Petr Stupka.
Cílem tohoto projektu je v oblasti cestovního ruchu  přilákat širokou veřejnost a množství turistů na tzv. zážitkovou gastronomii, neboli „zážitkovou – gastronomickou turistiku“ z celé České republiky. Město aspiruje na to, stát se jedním z center rychle se rozvíjejícího turistického ruchu. Projekt je realizován v historických prostorách Staré radnice –  v radničním sále, radničním sklepení, arkádách na nádvoří i na volné ploše náměstí před radnicí.

4. Historický víkend - Plzeň 11. - 13.6.2010

Městské historické slavnosti v Plzni, šermíři, kejklíři, dobová hudba a tanec, divadelní představení, ohňostroj i jarmark. Plzeňský červnový historický víkend v pohádkovém stylu je snad největším průvodem strašidel na světě.

litomysl5. Smetanova Litomyšl - 11.6. - 5.7.2010

Mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl je po Pražském jaru druhým nejstarším hudebním festivalem v České republice, zároveň je to největší open-air festival klasické hudby v Česku. Centrem festivalového dění je nádherný areál Státního zámku Litomyšl, který byl v roce 1999 zapsán na seznam kulturního světového dědictví UNESCO. Hlavní pořady se konají zejména v akusticky dokonalém II. nádvoří s unikátním výsuvným zastřešením, ale také v audienčním sále zámku, jeho unikátním divadélku a kapli, v litomyšlských chrámech, ve Smetanově domě a pravidelně též ve vybraných místech Pardubického kraje.

Vložil/a: Daniel Česák 09.06.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.