Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tipy     

Nevíte kam o víkendu? Máme pro vás tipy

rodinaČeká nás jistě krásný víkend  s pěkným počasím. Proto vám nabídneme několik tipů na výlet.

1.Pražská muzejní noc - 12.6.2010

Již sedmí ročník se uskuteční tuto sobotu a nabídne opět otevřená muzea a galerie. Od 19 hodiny do půlnoci budou otevřená.

 

 

2. Veteránský slet - Lobeč - 12.6.2010

Sraz historických vozidel s jízdou po Kokořínsku. Devátý ročník veteránské akce. Akce se koná od 9 hodin do 19 hodin a vstupné je 40.-Kč. K vidění bude 150 vozidel nejrůznějších značek.

3. Sýry a víno - 11. - 12. 6.2010

7.ročník národní eno-gastronomické přehlídky v Prachaticích. Jde o přehlídku domácích potravin - sýry,ryby,vína. Přehlídky se každoročně zůčastní okolo třiceti vinařství z Moravy i z Čech, mlékárny z celé České republiky a i ze Slovenska. Po celou dobu akce moderuje a vaří známá kuchařská osobnost, pan Petr Stupka.
Cílem tohoto projektu je v oblasti cestovního ruchu  přilákat širokou veřejnost a množství turistů na tzv. zážitkovou gastronomii, neboli „zážitkovou – gastronomickou turistiku“ z celé České republiky. Město aspiruje na to, stát se jedním z center rychle se rozvíjejícího turistického ruchu. Projekt je realizován v historických prostorách Staré radnice –  v radničním sále, radničním sklepení, arkádách na nádvoří i na volné ploše náměstí před radnicí.

4. Historický víkend - Plzeň 11. - 13.6.2010

Městské historické slavnosti v Plzni, šermíři, kejklíři, dobová hudba a tanec, divadelní představení, ohňostroj i jarmark. Plzeňský červnový historický víkend v pohádkovém stylu je snad největším průvodem strašidel na světě.

litomysl5. Smetanova Litomyšl - 11.6. - 5.7.2010

Mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl je po Pražském jaru druhým nejstarším hudebním festivalem v České republice, zároveň je to největší open-air festival klasické hudby v Česku. Centrem festivalového dění je nádherný areál Státního zámku Litomyšl, který byl v roce 1999 zapsán na seznam kulturního světového dědictví UNESCO. Hlavní pořady se konají zejména v akusticky dokonalém II. nádvoří s unikátním výsuvným zastřešením, ale také v audienčním sále zámku, jeho unikátním divadélku a kapli, v litomyšlských chrámech, ve Smetanově domě a pravidelně též ve vybraných místech Pardubického kraje.

Vložil/a: Daniel Česák 09.06.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!