Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Aerolinka Lufthansa

Foto, en.wikipedia.orgLufthansa je německá národní aerolinie, která vstoupila na trh v roce 1926 v Berlíně. Je největší německou leteckou společností a patří k největším konglomeracím v letecké dopravě na celém světě. V Evropě patří mezi největší společně s KLM a Air France.

Společnost provozuje leteckou přepravu do 18 domácích destinací a 197 mezinárodních oblastí v 78 zemích přes celou Afriku, Ameriku, Asii a Evropu pomocí flotily s více než 280 letouny.

Lufthansa sdělila, že v loňském roce 2015 přepravila 107,7 mil. pasažérů. Společnost loni čelila 13 stávkám pilotů a jedné stávce palubního personálu.

 

Web: www.lufthansa.com

Informace - zavazadla


Foto, en.wikipedia.org

Foto, en.wikipedia.org

 


* Autor úvodní fotky - By Konstantin von Wedelstaedt [GFDL 1.2 (http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/fdl-1.2.html) or GFDL 1.2 (http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/fdl-1.2.html)], via Wikimedia Commons

 

Zdroj videa: YouTube CC, Pavel Koběrský

Lufthansa Airbus A380, vzlet v Praze


Čtěte také

Lufthansa slevový kupon na lety z Německa

Lufthansa: Praha – Casablanca za 7 200 Kč

Jen dnes sleva letenek aerolinky Lufthansa ve výši ...

On - line pohyb letadel na radaru

Spotřeba paliva letadel

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 22.05.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.