Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Air France obnoví linku z Paříže do Prahy

Doravce Air France obnoví od 3. června 2020 provoz části letů mezi letištěm Praha a hlavním městem Francie (Letiště Paříž Charles de Gaulle). Doplní tak nabídku ČSA, ta začala do Paříže létat po dvouměsíční pauze.
Obnovení provozu oznámil francouzský dopravce, který si vyjednal u francouzské vlády podporu ve výši sedmi miliard eur. Oproti předkoronovirovému provozu jde o velmi pomalý rozjezd: aerolinka nabídne zpočátku až dva lety týdně (od konce června by do Paříže měly letět celkem čtyři spoje Air France), v jiná data nabízí spojení přes Amsterdam s KLM či ČSA.


 


V prvním týdnu obnovení provozu nabídne spoj jen ve středu, další týden v úterý a v pátek. Air France na linku nasadí stroj Airbus A320. V červenci se do nabídky vrátí i linka z Prahy do Lyonu.

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 19.05.2020


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování.