Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

542 korun za letenku do Holandska!

Maastricht, Wikipedia.nl

Letenka za 542 korun je vždycky rarita. Obzvlášť, když si můžete zaletět do Nizozemska!
22. listopadu odlétá z letiště v polských Katovicích spoj společnosti Wizzair a přistává za hodinu a 50 minut v Maastrichu, městu na pomezí Německa a Holandska. Zpáteční spoj letí za čtyři dny - 25. listopadu. Cena jedné cesty je tedy něco málo přes 260 korun! Se společností Wizzair máte v ceně palubní zavazadlo.  Podobné ceny jsou v nabídce po celý listopad!

Nejstarší město Nizozemska- to je Maastricht, plné typických domů, malých uliček a živých náměstí. A není snad třeba dodávat, že v Holandsku jsou některé pro nás neobvyklé věci legální, a to těší mnohé turisty z celého světa. Maastricht v tomto ohledu není výjimkou. I zde najdete početné coffeeshopy a krámky s nápisy „Funny People“. Blízko u hranic sousedí s Maastrichem další krásné a historické město, a sice německé Cáchy (Aachen).

Letenku můžete objednávat u Wizzair na tomto odkazu.

Snímek letenky

Vložil/a: Daniel Česák 20.10.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.