Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Akční letenka Praha-Neapol za 1598 korun

Neapolský záliv, zdroj: wikipedie.cs

Jedna z mála levných letenek přímo z pražského letiště Václava Havla míří do italského třetího největšího města a brány do jižní Itálie - Neapole. Na týden v říjnu si můžete „odskočit“ prozkoumávat tamní krásy a historické pamětihodnosti, kterých není zrovna málo. Tuto akční letenku za cenu 1598 korun nabízí společnost Wizzair, s odletem v úterý 7. října a příletem 14. října zpět do Prahy. Let v příjemných odpoledních hodinách trvá jen 2 hodiny a dostanete se  za tu dobu až na poslední třetinu pomyslné italské boty.  

V Neapoli je toho hodně k vidění, stojí za to projít historické centrum Neapole, které je zapsané ve světovém dědictví UNESCO.  Navštivte například hrad Castel dell'Ovo nebo Kapujský hrad, Nový hrad či Hrad Sv. Eliáše. Nezapomeňte na Neapolský dóm a ohromující ale i ohromnou Baziliku svatého Františka z Pauly.Pohled z Pompejí na Vesuv, zdroj: wikipedia.cs Pro správné cestovatele, ke kterým se určitě počítáte i vy, je povinnou položkou na seznamu ještě návštěva Pompejí, výlet na ostrov Capri či Ischia a výstup k Vesuvu. Pokud se obáváte, jestli je to možné stihnout za pouhý jeden týden, nezoufejte. Je jenom na vás zda-li chcete vidět v Pompejích zachovalé starověké město, které bylo zničeno výbuchem sopky Vesuv v roce 79 našeho letopočtu, a které zachovalo našim zraků  tamní obyvatele pod nánosem lávy uprostřed jejich činnost do dneška.  Nebo si chcete vychutnat návštěvu Vesuvu zmená návštěvu jedinné činné sopky na evropském kontinetu a taky pořádný výšlap na 1 279 metrů vysokou „horu“.

Pokud vás návštěva Neapole láká, objednávejte akční letenky přímo u dopravce na Wizzair.com anebo je můžete získat prostřednictvím Pelikána.cz s českým servisem za cenu 1783 korun prostřednictvím tohoto odkazu

snímek letenky

Vložil/a: Tereza Chaloupková 28.08.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.