Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Akční letenka do Barcelony za 1105 korun z 5 německých letišť

Barcelona, Sagrada Familia, zdroj: wikipedia.cs

Ještě stále jste nebyli v Barceloně? Teď je ta správná chvíle to napravit! Různá německá letiště nabízejí letenky do Barcelony za jednotnou cenu 1105 korun! Let nabízí společnost Ryanair a vzlétá se z Düsseldorfu, Dortmundu, Kolína nad Rýnem, Frankfurtu anebo Memmingenu. Záleží na vás, ke kterému letišti máte blíž. Můžete například využít přímých a pohodlných spojení na letiště od dopravců StudentAgency nebo Eurolines. Lety jsou v nabídce v druhé polovině října a to, jak dlouho si Barcelonu chcete prohlížet, si můžete zvolit podle libosti, zpáteční letenky jsou od 4 dnů až po 12-ti denní pobyt.

 

Barcelona, Park Guell, zdroj: wikipedia.cs

V Barceloně nesmíte minout Sagradu Familii, čarokrásnou práci Antoni Gaudího. Nikdy nedostavěná katedrála s osmi věžemi je symbolem celého města. Vy ale nesmíte také zapomenout na další Gaudího díla: dům Batlló, dům Milá a Palau Guell či Gaidího muzeum. Zvláštností Barcelony je i její gotická čtvrť a hradby s katedrálou sv. Kříže a sv. Eulálie.

Ubytování v Barceloně si můžete prohlížet na tomto odkazu, najdete zde možnosti nocování od příjemných penzionů po cenové bomby v eurohostelech.

Letenky objednávejte na domovských stránkách společnosti Ryanair.

snímek letenky od společnosti Ryanair

Vložil/a: Tereza Chaloupková 05.09.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.