Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Akční letenka do Barcelony za 1105 korun z 5 německých letišť

Barcelona, Sagrada Familia, zdroj: wikipedia.cs

Ještě stále jste nebyli v Barceloně? Teď je ta správná chvíle to napravit! Různá německá letiště nabízejí letenky do Barcelony za jednotnou cenu 1105 korun! Let nabízí společnost Ryanair a vzlétá se z Düsseldorfu, Dortmundu, Kolína nad Rýnem, Frankfurtu anebo Memmingenu. Záleží na vás, ke kterému letišti máte blíž. Můžete například využít přímých a pohodlných spojení na letiště od dopravců StudentAgency nebo Eurolines. Lety jsou v nabídce v druhé polovině října a to, jak dlouho si Barcelonu chcete prohlížet, si můžete zvolit podle libosti, zpáteční letenky jsou od 4 dnů až po 12-ti denní pobyt.

 

Barcelona, Park Guell, zdroj: wikipedia.cs

V Barceloně nesmíte minout Sagradu Familii, čarokrásnou práci Antoni Gaudího. Nikdy nedostavěná katedrála s osmi věžemi je symbolem celého města. Vy ale nesmíte také zapomenout na další Gaudího díla: dům Batlló, dům Milá a Palau Guell či Gaidího muzeum. Zvláštností Barcelony je i její gotická čtvrť a hradby s katedrálou sv. Kříže a sv. Eulálie.

Ubytování v Barceloně si můžete prohlížet na tomto odkazu, najdete zde možnosti nocování od příjemných penzionů po cenové bomby v eurohostelech.

Letenky objednávejte na domovských stránkách společnosti Ryanair.

snímek letenky od společnosti Ryanair

Vložil/a: Tereza Chaloupková 05.09.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!