Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenka do Benátek již za 558 Kč!

BenátkyChcete-li strávit pár dní v romantických Benátkách, tak tato nabídka je zde právě pro vás! Leťte se společností WizzAir za akčních 558 Kč. Odlet je 14.října. z Prahy a návrat též do Prahy je 18.října. 

Přímý let z Prahy do Benátek trvá něco málo přes hodinu. Poté si již budete vychutnávat návštěvu kouzelných Benátek. Benátky, které ve středověku byly centrem obchodu a umění jsou dodnes významným kulturním centrem. Hlavní ulice města doplňuje síť kanálů, kde s můžete svézt na typické gondole. Hlavní dopravní tepnou je Canal Grande, který je 4 km  dlouhý a 70 metrů široký. Navštíveníhodný je Dóžecí palác z 12.-15. století, kostel sv. Marka a barokní kostel Santa Maria della Salute. Okolí kanálů lemují nádherné renesanční domy.

Pokud jste milovníci umění, zavítejte do jedné z místních galerií. Největší sbírku benátského umění uvidíte v Galleria dell´Accademia.

Akční letenky objednáte zde.

Canal Grande, wikipedia.org

Vložil/a: Daniel Česák 05.08.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!