Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenka do Benátek již za 558 Kč!

BenátkyChcete-li strávit pár dní v romantických Benátkách, tak tato nabídka je zde právě pro vás! Leťte se společností WizzAir za akčních 558 Kč. Odlet je 14.října. z Prahy a návrat též do Prahy je 18.října. 

Přímý let z Prahy do Benátek trvá něco málo přes hodinu. Poté si již budete vychutnávat návštěvu kouzelných Benátek. Benátky, které ve středověku byly centrem obchodu a umění jsou dodnes významným kulturním centrem. Hlavní ulice města doplňuje síť kanálů, kde s můžete svézt na typické gondole. Hlavní dopravní tepnou je Canal Grande, který je 4 km  dlouhý a 70 metrů široký. Navštíveníhodný je Dóžecí palác z 12.-15. století, kostel sv. Marka a barokní kostel Santa Maria della Salute. Okolí kanálů lemují nádherné renesanční domy.

Pokud jste milovníci umění, zavítejte do jedné z místních galerií. Největší sbírku benátského umění uvidíte v Galleria dell´Accademia.

Akční letenky objednáte zde.

Canal Grande, wikipedia.org

Vložil/a: Daniel Česák 05.08.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.