Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenka do portugalského Ponta Delgrada za 7 870 kč

letadlo společnosti Tap, cz.wikipedia.orgOd listopadu 2015 do května 2016 si můžete zakoupit zpáteční letenku do portugalského Ponta Delgrada. Poletíte s portugalskou leteckou společností Tap Air Portugal airbusem A320  (pozor let je s mezipřistáním). V ceně letenky je jedno příruční zavazadlo a jedno podpalubní  zavazadlo do hmotnosti 23kg. Trasa letu Praha (Letiště Ruzyně) -  Lisabon (Letiště Portela) - Ponta Delgrada (Letiště Joao Paulo II). Letenku si můžete objednat zde.

 

Historie Města Ponta Delgrada

Město Ponta Delgrada bylo v dávných časech velmi důležitým námořním přístavem. Během 16. století byly zbudovány opevnění k ochraně města před neustávajícími útoky korzárů. V 18. st. město prosperovalo a v těchto časech byly postaveny mnohé architektonicky cenné stavby, které dnes dávají městu jeho osobitý ráz. V současnosti se město rozprostírá podél zálivu v délce tří kilometrů a je hlavním přístavem Azorského souostroví. Při procházce křivolakými uličkami si budete moci vychutnat pohled na spoustu středověkých paláců, zámků, kostelů a objevíte i početná tajuplná zákoutí.  

 

Ponta Delgrada , cz.wikipedia.org

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 19.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!