Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenka do portugalského Ponta Delgrada za 7 870 kč

letadlo společnosti Tap, cz.wikipedia.orgOd listopadu 2015 do května 2016 si můžete zakoupit zpáteční letenku do portugalského Ponta Delgrada. Poletíte s portugalskou leteckou společností Tap Air Portugal airbusem A320  (pozor let je s mezipřistáním). V ceně letenky je jedno příruční zavazadlo a jedno podpalubní  zavazadlo do hmotnosti 23kg. Trasa letu Praha (Letiště Ruzyně) -  Lisabon (Letiště Portela) - Ponta Delgrada (Letiště Joao Paulo II). Letenku si můžete objednat zde.

 

Historie Města Ponta Delgrada

Město Ponta Delgrada bylo v dávných časech velmi důležitým námořním přístavem. Během 16. století byly zbudovány opevnění k ochraně města před neustávajícími útoky korzárů. V 18. st. město prosperovalo a v těchto časech byly postaveny mnohé architektonicky cenné stavby, které dnes dávají městu jeho osobitý ráz. V současnosti se město rozprostírá podél zálivu v délce tří kilometrů a je hlavním přístavem Azorského souostroví. Při procházce křivolakými uličkami si budete moci vychutnat pohled na spoustu středověkých paláců, zámků, kostelů a objevíte i početná tajuplná zákoutí.  

 

Ponta Delgrada , cz.wikipedia.org

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 19.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.