Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenka do Vietnamu za 15 900 kč

Aeroflot, en.wikipedia.orgOd listopadu 2015 až po květen 2016 probíhají lety do Hanoje. Poletíte s ruskou dopravní společností  Aeroflot  Airbusem A 320 a Boeingem  777-300. V ceně letenky je uložení 2 kusů zavazadel v podpalubí o hmotnosti až 23kg. Cena letenky zahrnuje i jedno příruční zavazadlo. Let Praha - Moskva trvá necelé 3 hodiny a potom následuje přestup na mezinárodním letišti Šeremeťjevo v Moskvě.( Přestávku můžete využít například  k nákupu dobré ruské vodky :). Následuje  let z Moskvy do Hanoje, který trvá 9 hodin. Více informací o letenkách naleznete zde.

Něco málo o městu. Hlavní město Hanoj je centrem Vietnamu.  Leží na severu země asi  100 km na západ od Tonkinského zálivu a protéká jím tzv. Rudá řeka. V metropolitní oblasti Hanoje žije přes 3,5 mil.obyvatel. Hanoj očaruje turisty svou starodávnou atmosférou a je známa svou hustou dopravou s nekonečným proudem čoudících motorek. Město má za sebou více než tisíciletou bohatou historii. Příznivci architektury ocení přes 900 chrámů a pagod, které se nachází na pravém břehu Červené řeky. Je s podivem že se zachoval tak velký počet berem - li v potaz vojenskou minulost Hanoje. Bojovali  zde Čínané, během druhé světové války Japonci, Francouzi bojovali za udržení své koloniální mocnosti, potom byla bombardována Američany.

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!