Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenka do Vietnamu za 15 900 kč

Aeroflot, en.wikipedia.orgOd listopadu 2015 až po květen 2016 probíhají lety do Hanoje. Poletíte s ruskou dopravní společností  Aeroflot  Airbusem A 320 a Boeingem  777-300. V ceně letenky je uložení 2 kusů zavazadel v podpalubí o hmotnosti až 23kg. Cena letenky zahrnuje i jedno příruční zavazadlo. Let Praha - Moskva trvá necelé 3 hodiny a potom následuje přestup na mezinárodním letišti Šeremeťjevo v Moskvě.( Přestávku můžete využít například  k nákupu dobré ruské vodky :). Následuje  let z Moskvy do Hanoje, který trvá 9 hodin. Více informací o letenkách naleznete zde.

Něco málo o městu. Hlavní město Hanoj je centrem Vietnamu.  Leží na severu země asi  100 km na západ od Tonkinského zálivu a protéká jím tzv. Rudá řeka. V metropolitní oblasti Hanoje žije přes 3,5 mil.obyvatel. Hanoj očaruje turisty svou starodávnou atmosférou a je známa svou hustou dopravou s nekonečným proudem čoudících motorek. Město má za sebou více než tisíciletou bohatou historii. Příznivci architektury ocení přes 900 chrámů a pagod, které se nachází na pravém břehu Červené řeky. Je s podivem že se zachoval tak velký počet berem - li v potaz vojenskou minulost Hanoje. Bojovali  zde Čínané, během druhé světové války Japonci, Francouzi bojovali za udržení své koloniální mocnosti, potom byla bombardována Američany.

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.