Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenka Paříž Montreal pod 9 tisíc korun!

 

Přístav v Montrealu, zdroj:wikipedia.fr

Pokud chytře nakombinujete akční letenky, můžete se do kanadského města Montreal dostat z Česka klidně za cenu okolo 10 tisíc korun. Akční letenku z pařížského letiště Charlese de Gaulla do Montralu koupíte již na září. Datum odletu je volitelné, návrat přímo do Prahy je možný 30. září. Například pokud by vás zajímal měsíční pobyt v Kanadě, můžete odletět 3. září z Paříže a vrátit se 30. září na letiště v Praze a to bez přestupů a za senzační cenu 8 914 korun. Do Paříže se dá levně dostat z Wroclavy, odkud odlétají letadla na jiné pařížské letiště za cenu už od jednoho tisíce korun se společností Wizzair, nebo můžete využít spojení Praha-Paříž, které se dá pořídit do dvou tisíc korun se společností EasyJet.

 

Letenky do Kanady s 23 kilovým zavazadlem v ceně si objednávejte zde.

snímek letenky

Vložil/a: Daniel Česák 13.07.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.