Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenky do indického velkoměsta - Bombaj za 11 tis.Kč

BombajLeťte s leteckou společností British Airways do indické Bombaje v termínech od září 2015 do dubna 2016. V ceně 10 906kč za zpáteční letenky do Bombaje je přeprava zavazadel a letištní poplatky. Mezipřistání se koná na londýnském Heathrow. Koncová destinace je druhé největší letiště v Indii Čatrapati Šivají - pojmenované po indickém císaři. Letiště se nalézá 29 kilometrů od centra Bombaje a nejvýhodnější cesta do centra je zaplatit si tzv. prepaid taxi, které se pohybuje v cenové relaci okolo 150 Kč. Informace o letenkách Praha – Bombaj naleznete zde.

Nabídka ubytování v indickém městě Bombaj od 300 Kč/noc

 

Bombaj

Typické černožluté taxíky v indické Bombaji

Bombajská kuchyně

Indická kuchyně je proslulá, rozmanitá a v Bombaji naleznete nespočet restaurací, bister, stánků na ulici. Některé podniky nabízejí pouze tradiční indické pokrmy a jiné se specializují na mezinárodní stravu. Jestli máte v úmyslu zkusit ryzí indickou kuchyni tak si objednejte oběd u stánku na ulici a můžete se najíst již za 10 Kč. Indická kuchyně je kořeněná a hodně ostrá a prodávající se vás nezeptá, jak pálivé jídlo si dáte. Chcete-li ochutnat indická jídla měli byste určitě vyzkoušet bezmasé, nebo masové thali, které je složené z rýže, jogurtu, kořeněné zeleniny, luštěnin. Dalším typickým bombajským jídlem je tzv. bhelpuri vyrobené z nafouknuté rýže, vařených brambor a zeleniny zalité pikantní tamarindovou vodou. Podává se také s česnekem, čerstvým koriandrem, citronovou šťávou.

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 09.09.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!