Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenky do indického velkoměsta - Bombaj za 11 tis.Kč

BombajLeťte s leteckou společností British Airways do indické Bombaje v termínech od září 2015 do dubna 2016. V ceně 10 906kč za zpáteční letenky do Bombaje je přeprava zavazadel a letištní poplatky. Mezipřistání se koná na londýnském Heathrow. Koncová destinace je druhé největší letiště v Indii Čatrapati Šivají - pojmenované po indickém císaři. Letiště se nalézá 29 kilometrů od centra Bombaje a nejvýhodnější cesta do centra je zaplatit si tzv. prepaid taxi, které se pohybuje v cenové relaci okolo 150 Kč. Informace o letenkách Praha – Bombaj naleznete zde.

Nabídka ubytování v indickém městě Bombaj od 300 Kč/noc

 

Bombaj

Typické černožluté taxíky v indické Bombaji

Bombajská kuchyně

Indická kuchyně je proslulá, rozmanitá a v Bombaji naleznete nespočet restaurací, bister, stánků na ulici. Některé podniky nabízejí pouze tradiční indické pokrmy a jiné se specializují na mezinárodní stravu. Jestli máte v úmyslu zkusit ryzí indickou kuchyni tak si objednejte oběd u stánku na ulici a můžete se najíst již za 10 Kč. Indická kuchyně je kořeněná a hodně ostrá a prodávající se vás nezeptá, jak pálivé jídlo si dáte. Chcete-li ochutnat indická jídla měli byste určitě vyzkoušet bezmasé, nebo masové thali, které je složené z rýže, jogurtu, kořeněné zeleniny, luštěnin. Dalším typickým bombajským jídlem je tzv. bhelpuri vyrobené z nafouknuté rýže, vařených brambor a zeleniny zalité pikantní tamarindovou vodou. Podává se také s česnekem, čerstvým koriandrem, citronovou šťávou.

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 09.09.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.