Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenky Praha – Moskva za 6 563 Kč

Moskva, cz.wikipedia.orgPřímé lety Praha - Moskva od září 2015 do července 2016. V ceně letenky je přeprava malého příručního zavazadlo o max. hmotnosti 10kg (součet tří rozměrů zavazadla max. 115cm) a odbaveného podpalubního zavazadla o max. hmotnosti 23kg (součet tří rozměrů zavazadla max. 158cm). Poletíte s leteckou společností  Aeroflot  Airbusem A320 do Moskvy a zpět do Prahy Airbusem A321. Cílová destinace je Mezinárodní letiště Šeremeťjevo, které je vzdálené od  Moskvy přibližně 28km. Letenky Praha – Moskva si můžete objednat zde.

Ubytování v Moskvě od 500kč/noc

Památky v Moskvě

Rudé náměstí má tvar obdélníku a  rozprostírá se na ploše 70 000 m2, délka náměstí 695 m, šířka 130 metrů. Rudé náměstí patří k častým oblíbeným cílům turistů a na náměstí najdete nejznámější ruskou stavbu charakteristickou pro Moskvu pravoslavný chrám Vasilije Blaženého.

Chrám Vasila Blaženého - Pohádkově barevný a nejpopulárnější chrám Moskvy je zahalen tajemstvím mnoha mýtů o špatném konci jeho stavitelů. Nechal ho postavit Ivan Hrozný na počest vítězství nad kazaňským chánem v letech 1555 až 1560. Chrám byl vícekrát přestavěn a renovován.

Kreml je po staletí domovem ruských carů a prezidentů. Jedná se o jedinečný komplex chrámů, paláců, který má celkem dvacet věží. Kreml byl postaven v 15.st. známými italskými architekty a jeho fasáda byla navržena z netypicky pro chrám červených neomítaných cihel. Cenná památka se nachází na břehu řeky Moskvy.

 

Rudé náměstí, cz.wikipedia.org

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!