Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenky Praha – Moskva za 6 563 Kč

Moskva, cz.wikipedia.orgPřímé lety Praha - Moskva od září 2015 do července 2016. V ceně letenky je přeprava malého příručního zavazadlo o max. hmotnosti 10kg (součet tří rozměrů zavazadla max. 115cm) a odbaveného podpalubního zavazadla o max. hmotnosti 23kg (součet tří rozměrů zavazadla max. 158cm). Poletíte s leteckou společností  Aeroflot  Airbusem A320 do Moskvy a zpět do Prahy Airbusem A321. Cílová destinace je Mezinárodní letiště Šeremeťjevo, které je vzdálené od  Moskvy přibližně 28km. Letenky Praha – Moskva si můžete objednat zde.

Ubytování v Moskvě od 500kč/noc

Památky v Moskvě

Rudé náměstí má tvar obdélníku a  rozprostírá se na ploše 70 000 m2, délka náměstí 695 m, šířka 130 metrů. Rudé náměstí patří k častým oblíbeným cílům turistů a na náměstí najdete nejznámější ruskou stavbu charakteristickou pro Moskvu pravoslavný chrám Vasilije Blaženého.

Chrám Vasila Blaženého - Pohádkově barevný a nejpopulárnější chrám Moskvy je zahalen tajemstvím mnoha mýtů o špatném konci jeho stavitelů. Nechal ho postavit Ivan Hrozný na počest vítězství nad kazaňským chánem v letech 1555 až 1560. Chrám byl vícekrát přestavěn a renovován.

Kreml je po staletí domovem ruských carů a prezidentů. Jedná se o jedinečný komplex chrámů, paláců, který má celkem dvacet věží. Kreml byl postaven v 15.st. známými italskými architekty a jeho fasáda byla navržena z netypicky pro chrám červených neomítaných cihel. Cenná památka se nachází na břehu řeky Moskvy.

 

Rudé náměstí, cz.wikipedia.org

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.