Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Akční letenky z Prahy do SAE – Dubaj za 6 490 Kč

Dubaj, en.wikipedia.orgZbývá posledních pár zpátečních letenek do arabského emirátu Dubaj k doprodání na webu Pelikan. K dispozici jsou listopadové termíny roku 2015. Poletíte s českým dopravcem Smartwings - Travel Service. V ceně zpáteční letenky do Dubaje máte zahrnutou přepravu jednoho příručního zavazadla a jednoho zavazadla v podpalubí do hmotnosti 15 kg. Poletíte letadlem typu  Boeing 737-800 do Dubaje 6 hodin a zpátky o 50 minut déle.  Smartwing operují na Mezinárodním letišti v Dubaji na terminálu číslo 1. - mapka terminálu. Letenku na přímý let Praha – Dubaj si můžete objednat na tomto odkazu, nebo na webu Pelikána.

 

Zbývající termíny

Volné termíny

 

Spojené arabské emiráty zrušily  od března 2014 vízovou povinnost pro občany České republiky a tak na cestu do Dubaje nemusíte žádat o vízum, stačí cestovní pas.

Průměrné teploty v měsíci listopad se v Dubaji pochybují v intervalu 19,4°C až 31°C


booking.com

 

 

 

 


Vložil/a: Daniel Česák 21.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.