Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Čeká na vás akční letenka do Barcelony za 1106 korun

Sagrada Familia v Barceloně, Wikipedie.csČtyřdenní pobyt v Barceloně na konci ledna si můžete dopřát, pokud si zakoupíte akční letenku od společnosti Ryanair. Za 1106 korun se dostanete z letiště v polské Wroclawy do Španělska na letiště Girona-Barcelona.

Odlétá se v neděli 18.ledna a návrat se datuje na středu 21.ledna. Oba dva odlety jsou ve večerních hodinách.V ceně je pouze příruční zavazadlo. Odbavení lze provést online, nemusíte tedy být zbytečně dlouho před odletem na letišti. Letiště ve Wroclawy je zbrusu nové a sympaticky malé. Letiště Girona v Barceloně nabízí přímé autobusové spojení do hodinu vzdáleného centra Barcelony za 16 Euro jednu cestu, za 25 Euro zpáteční jízdenku.

Letenku objednávejte kliknutím na následující grafiku.

 

Akční letenka

Wroclaw - Barcelona

odlet 18.1./návrat 21.1.
Ryanair

 Snímek letenky do Barcelony

 

Vložil/a: Daniel Česák 21.11.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.