Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Cestujeme do Benátek za 1 195 Kč

Foto, en.wikipedia.orgŽe jste letos ještě nenavštívili Benátky? Nevadí, teď to můžete napravit společně s leteckými dopravci Volotea a Wizzair, kteří se o vás podělí, s jedním poletíte tam a s druhým zpět. V ceně je tradičně zahrnut převoz jednoho malého příručního zavazadla.  Zpáteční letenky rezervujte na webu Skypicker.

 

Rezervace zpátečních letenek

Zavazadla: 1 příruční

Doba pobytu: 3 noci, květen

Délka letu: 1h 20m

Cesta tam: Praha (PRG) – Benátky (FCE)

Cesta zpět: Benátky (TSF) – Praha (PRG)

(Změna letiště)

Ubytování v centru Benátek na booking.com.

Foto, en.wikipedia.org

Benátky, oblíbená krátkodobá destinace mnoha nejen evropských turistů leží na pobřeží Jaderského moře. Město bylo založeno v mělkých lagunách a tak je častým svědkem výkyvů výšky mořské hladiny. Když se budete snažit pojedete autobusem v Benátkách jen dvakrát z letiště a zpět. Jinak se vše odehrává na loďkách. Počínaje převozy obyvatel města až po transport stavebních strojů, vše se vozí vodními cestami. Potkáte tu lodní autobusy, sanitky, policii, taxi aj.

 

Výběr letenky

Vložil/a: Daniel Česák 21.04.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.