Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

ČSA zvýší počet spojů mezi Prahou a Ostravou. Ceny zpátečních letenek začínají na 1 490 Kč

Ze současných dvou denních spojů mezi našim hlavním městem a Ostravou se od května stanou až čtyři podle vyjádření Českých aerolínií. Dopravce chce cestující nalákat na výhodnější tarify. Zpáteční letenky si lze zarezervovat již od 1 490 korun, což je zhruba o polovinu méně než doposud.

 

Týdně bude ČSA provozovat až patnáct zpátečních spojů, na kterých nadále budou operovat turbovrtulové letouny typu ATR 42 nebo 72. Let na této trase potrvá jednu hodinu.

 „Linku mezi Ostravou a Prahou doposud využívali především zahraniční obchodní cestující mířící do nebo z Ostravy kvůli svému byznysu. Nicméně v poslední době ji ve větší míře začali využívat také turisté, kteří postupně objevují krásy a zajímavosti Ostravy a Moravskoslezského regionu,“ uvedl Ján Tóth, ředitel Českých aerolinií pro obchod.

 

Barvy SkyTeam (ATR 42 OK-JFL), By Alan Lebeda [GFDL 1.2 (http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/fdl-1.2.html) or GFDL 1.2 (http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/fdl-1.2.html)], via Wikimedia Commons

 

 

 


 

 

Vložil/a: Daniel Česák 28.02.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!