Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Dubnové letenky do Londýna již za 459 Kč

Londýnské taxi, en.wikipedia.orgLevné letenky do Londýna již tradičně nabízí nízkonákladový dopravce Ryanair. Z Prahy nyní na Londýnské letiště Stansted poletíte již od 459 Kč. Jedná se o cenu jednosměrné letenky, která je k mání pouze 27. dubna. Letenky pro návrat na počátku května se pohybují okolo 639 Kč. Za zpáteční letenku tak můžete zaplatit pouze 1068 Kč! V ceně letenky je přeprava 2 příručních zavazadel. Za každé odbavené zavazadlo navíc počítejte s příplatkem. Za 420 Kč přikoupíte přepravu jednoho 15 kg zavazadla a za 700 Kč 20 kg zavazadla. Cena je za jeden směr. Za rezervaci místa připlatíte 120 Kč. Pokud se nicméně obejdete bez rezervace míst a odbavování zavazadla, tak máte opravdu velmi levnou letenku. Let je bez mezipřistání a trvá přibližně 2 hodiny.

Tower Bridge, en.wikipedia.org

Odbavení zavazadla

Cena odbaveného zavazadla

Náhled letenky

Praha-Londýn

Letenky objednávejte zde:

Akční letenka

Praha - Londýn

odlet 27.4./návrat 3.5.
Ryanair

 

Vložil/a: Martina Zemanová 08.03.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.