Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Eurowings: Praha - Düsseldorf za 849 Kč

Německo, en.wikipedia.orgLetecký dopravce Eurowings, nabízí zajímavou akci na jednosměrné letenky za ceny, které budete milovat. Zaletět se podívat do německého města je možné od dubna 2016 od 849 Kč. Přímý let trvá hodinu. Pro tuto zajímavou cenu letenek je nutné, aby rezervace proběhla do neděle 14. 2. 2016 na webu společnosti www.eurowings.com.

Co Düsseldorf nabízí? Město poskytuje nejvyšší kvalitu života na světě a je důležitou křižovatkou businessu, mody i umění. Uvidíte zde moderní výškové budovy, nad kterými vyčnívá nejvyšší stavba města - televizní věž Rheinturm, s výškou 240 m. Ze starého lodního přístavu se stalo místo médií a reklamy s obdivuhodnou nadčasovou architekturou.

 

Dusselorf, en.wikipedia.orgPromenáda kolem Rýna


Aerolinka Eurowings obsluhuje z letišť Kolín nad Rýnem, Stuttgart, Berlín, Hamburk, Dortmund, Hannover, Düsseldorf víc jak 130 destinací po celém světě. Vybrat si můžete ze tří nabízených tarifů: BEST, SMART, BASIC.

Mapa města

Vlaková doprava ve městě - mapa

 

Vložil/a: Daniel Česák 11.02.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.