Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Jednosměrné letenky z Bratislavy do Londýna od 15 Euro

Londýn, en.wikipedia.orgNízkonákladová letecká společnost Ryanair má ve své nabídce levné letenky na trase Bratislava – Londýn. Letenky jsou dostupné v termínech od listopadu 2015 až do února 2016. Letenky jsou nabízeny za cenu od 15 Euro z Bratislavy do Londýna a v případě pro vás vhodného termínu můžete využít za stejnou cenu letenku z Londýna do Bratislavy ze stejného letiště, nebo kombinovat z Letištěm Stansted. Cílová destinace letu z Bratislavy je Letiště Luton, které se nachází v hrabství Bedfordshire. Letiště Luton je vzdálené zhruba 52 km od centra Londýna. U britské společnosti Ryanair je v ceně letenky zahrnuta přeprava dvou malých palubních zavazadel. (První zavazadlo max. velikosti 55x40x20 cm a druhé zavazadlo max. velikosti 35x20x20 cm). Letenky z Bratislavy do Londýna objednávejte na webu dopravce Ryanair.

 

V nabídce letecké společnosti Ryanair jsou současně k dispozici za stejné ceny i letenky z Bratislavy do Londýna na Letiště Stansted , které se nachází zhruba 42 km od centra Londýna.


Výběr letenky

Výběr letenky na trase Bratislava – Londýn (Luton)

Výběr letenky

Výběr letenky na trase Londýn ( Luton)  - Bratislava


Ubytování v Londýně přes booking.com

booking.com

 


Vložil/a: Daniel Česák 04.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!