Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Jednosměrné letenky z Bratislavy do Londýna od 15 Euro

Londýn, en.wikipedia.orgNízkonákladová letecká společnost Ryanair má ve své nabídce levné letenky na trase Bratislava – Londýn. Letenky jsou dostupné v termínech od listopadu 2015 až do února 2016. Letenky jsou nabízeny za cenu od 15 Euro z Bratislavy do Londýna a v případě pro vás vhodného termínu můžete využít za stejnou cenu letenku z Londýna do Bratislavy ze stejného letiště, nebo kombinovat z Letištěm Stansted. Cílová destinace letu z Bratislavy je Letiště Luton, které se nachází v hrabství Bedfordshire. Letiště Luton je vzdálené zhruba 52 km od centra Londýna. U britské společnosti Ryanair je v ceně letenky zahrnuta přeprava dvou malých palubních zavazadel. (První zavazadlo max. velikosti 55x40x20 cm a druhé zavazadlo max. velikosti 35x20x20 cm). Letenky z Bratislavy do Londýna objednávejte na webu dopravce Ryanair.

 

V nabídce letecké společnosti Ryanair jsou současně k dispozici za stejné ceny i letenky z Bratislavy do Londýna na Letiště Stansted , které se nachází zhruba 42 km od centra Londýna.


Výběr letenky

Výběr letenky na trase Bratislava – Londýn (Luton)

Výběr letenky

Výběr letenky na trase Londýn ( Luton)  - Bratislava


Ubytování v Londýně přes booking.com

booking.com

 


Vložil/a: Daniel Česák 04.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.