Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Kombinace letenek do USA za 9 810 korun! Navštivte New York i Washington

Pohled na New York, Wikipedia.csChtěli jste se vždycky podívat do Ameriky? Už v listopadu si můžete díky levné kombinaci letenek od britské aerolinky tento sen splnit. British Airways nabízejí letenku z Prahy do New Yorku s přestupem v Londýně. Nazpátek se odlétá z Washingtonu DC, opět s přestupem v Londýně a doletíte do Berlína. Celá tato akce vás bude stát jen 9 810 korun. V New Yorku se přilétá na letiště J.F. Kennedyho.  Letenky za tuto cenu jsou dostupné v listopadu a v prosinci 2014.Většinou se jedná o posledních pár desítek sedadel v letadle, proto je možná levná cena a proto také doporučujeme jednat rychle. Popsaná kombinace s odletem 6. Listopadu a návratem 17. Listopadu sice startuje ve Washingtonu DC, ale pokud chcete celých 11 strávit v New Yorku, můžete nastoupit v něm. Zpáteční letenka totiž v sobě zahrnuje mezipřistání právě na newyorském letišti J.F. Kennedyho. V ceně letenky je 23-ti kilové zavadlo. Pro ty z vás, které Washington jako hlavní město Spojených států amerických stejně láká, máme dobré zprávy.  Vzdálenost mezi New Yorkem a Washingtonem DC se dá překonat za cenu okolo 15 až 30 dolarů autobusem v rámci 4,5 hodinové cesty, anebo za 3,5 hodiny pohodlně rychlovlakem, který ale stojí něco mezi 80 a 115 dolary.

Co v New Yorku nepřehlédnout? Přehlédnout lze v v tomto „obřím jablku“ opravdu jen máloco, ale kdybyste přeci jenom zůstali na pochybách, máme pro vás pár tipů. Projděte se v Central Parku největším parku Ameriky. Využijte i plavbu lodí podél Manhattanu. Navštivte v něm hru na Broadwayi nebo zajděte na basketbalový či hokejový zápas do Madison Square Garden. Zajděte se podívat k Soše svobody a určitě nevynechejte výstup na Empire State Building, na vyhlídku v 85. nebo dokonce 102. patře budovy. Ceny vstupenky je 27 dolarů, z této vyhlídky dohlédnete přes celý Manhattan a New York až k New Yersey.

Central Park v New Yorku, Wikipedie.cs

Snímek letenky

 


Vložil/a: Daniel Česák 01.10.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.