Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Kombinace letenek do USA za 9 810 korun! Navštivte New York i Washington

Pohled na New York, Wikipedia.csChtěli jste se vždycky podívat do Ameriky? Už v listopadu si můžete díky levné kombinaci letenek od britské aerolinky tento sen splnit. British Airways nabízejí letenku z Prahy do New Yorku s přestupem v Londýně. Nazpátek se odlétá z Washingtonu DC, opět s přestupem v Londýně a doletíte do Berlína. Celá tato akce vás bude stát jen 9 810 korun. V New Yorku se přilétá na letiště J.F. Kennedyho.  Letenky za tuto cenu jsou dostupné v listopadu a v prosinci 2014.Většinou se jedná o posledních pár desítek sedadel v letadle, proto je možná levná cena a proto také doporučujeme jednat rychle. Popsaná kombinace s odletem 6. Listopadu a návratem 17. Listopadu sice startuje ve Washingtonu DC, ale pokud chcete celých 11 strávit v New Yorku, můžete nastoupit v něm. Zpáteční letenka totiž v sobě zahrnuje mezipřistání právě na newyorském letišti J.F. Kennedyho. V ceně letenky je 23-ti kilové zavadlo. Pro ty z vás, které Washington jako hlavní město Spojených států amerických stejně láká, máme dobré zprávy.  Vzdálenost mezi New Yorkem a Washingtonem DC se dá překonat za cenu okolo 15 až 30 dolarů autobusem v rámci 4,5 hodinové cesty, anebo za 3,5 hodiny pohodlně rychlovlakem, který ale stojí něco mezi 80 a 115 dolary.

Co v New Yorku nepřehlédnout? Přehlédnout lze v v tomto „obřím jablku“ opravdu jen máloco, ale kdybyste přeci jenom zůstali na pochybách, máme pro vás pár tipů. Projděte se v Central Parku největším parku Ameriky. Využijte i plavbu lodí podél Manhattanu. Navštivte v něm hru na Broadwayi nebo zajděte na basketbalový či hokejový zápas do Madison Square Garden. Zajděte se podívat k Soše svobody a určitě nevynechejte výstup na Empire State Building, na vyhlídku v 85. nebo dokonce 102. patře budovy. Ceny vstupenky je 27 dolarů, z této vyhlídky dohlédnete přes celý Manhattan a New York až k New Yersey.

Central Park v New Yorku, Wikipedie.cs

Snímek letenky

 


Vložil/a: Daniel Česák 01.10.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!