Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Košice s Istanbulem spojí Turkish Airlines, ceny začínají na 1 760 Kč

Foto, en.wikipedia.orgNová letecká linka propojí letiště Atatürk v Istanbulu s Košicemi. Tento spoj bude provozován od června 2016 3x týdně a to ve dnech úterý, čtvrtek, pátek. Linka bude obsluhována letouny typu Boeing 737, Airbus A320, A319.

Představitelé Turkish Airlines oznámili, že město Košice a celé východní Slovensko mají díky své bohaté kultuře, historii, obchodnímu a turistickému potenciálu velké předpoklady být úspěšnou destinací v globální síti tureckých aerolinek.

Management Letiště Košice považuje zahájení letů dopravce Turkish Airlines za důležitý první krok k přilákání dalších nadnárodních aerolinek. Poprvé totiž letiště uspělo a získalo leteckého dopravce celosvětového významu, který dokáže nabídnout spojení do vysokého počtu destinací po celém světě.

Kosice (KSC) – Istanbul (IST) a zpět od 65 Euro cca 1760 Kč, cena zahrnuje přepravu příručního a odbaveného zavazadla a přímý let trvá dvě hodiny

Výběr letenky

Foto, en.wikipedia.org

 

Vložil/a: Daniel Česák 22.04.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.