Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Košice s Istanbulem spojí Turkish Airlines, ceny začínají na 1 760 Kč

Foto, en.wikipedia.orgNová letecká linka propojí letiště Atatürk v Istanbulu s Košicemi. Tento spoj bude provozován od června 2016 3x týdně a to ve dnech úterý, čtvrtek, pátek. Linka bude obsluhována letouny typu Boeing 737, Airbus A320, A319.

Představitelé Turkish Airlines oznámili, že město Košice a celé východní Slovensko mají díky své bohaté kultuře, historii, obchodnímu a turistickému potenciálu velké předpoklady být úspěšnou destinací v globální síti tureckých aerolinek.

Management Letiště Košice považuje zahájení letů dopravce Turkish Airlines za důležitý první krok k přilákání dalších nadnárodních aerolinek. Poprvé totiž letiště uspělo a získalo leteckého dopravce celosvětového významu, který dokáže nabídnout spojení do vysokého počtu destinací po celém světě.

Kosice (KSC) – Istanbul (IST) a zpět od 65 Euro cca 1760 Kč, cena zahrnuje přepravu příručního a odbaveného zavazadla a přímý let trvá dvě hodiny

Výběr letenky

Foto, en.wikipedia.org

 

Vložil/a: Daniel Česák 22.04.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!