Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letecky z Prahy do Hongkongu za 11 596 Kč

Hongkong, en.wikipedia.orgPoleťte s leteckou společností Turkish Airlines v termínech prosinec 2015 až červenec 2016 do Hongkongu. Přestup na trase je naplánován v Istanbulu. Přeprava zavazadel je zahrnuta v ceně letenek stejně tak všechny letištní poplatky. Letenky do Hongkongu rezervujte na portálu Pelikan.cz. 

 

Praha (PRG) → Istanbul (IST) → Hongkong (HKG) a zpátky za 11 596 Kč

Výběr letenky

Výběr letenky na trase Praha - Hongkong

Stát Hongkong leží na pobřeží Jihočínského moře a patří mezi nejhustěji obydlené oblasti světa. Těší se vysokému stupni autonomie, pouze mezinárodní politika a ozbrojené síly spadají pod centrální vládu v Pekingu.

Hongkong, en.wikipedia.org   Hongkong, en.wikipedia.org
     

Mezinárodní letiště Hong Kong (HKG) je hlavním letištěm čínského města a rozprostírá se na částečně umělém ostrově, Ček Lap Kok. Letiště je vzdálené zhruba 31 km na severozápad od Hongkongu. Bylo otevřeno v roce 1998 a je důležitým prvkem místního hospodářství. Patří k nejdůležitějším dopravním uzlům v Asii. Na letišti je zaměstnáno přes 60 tis. lidí a využívá ho více než 90 leteckých společností, které provozují lety do více než 150 destinací po celém světě. Letová přistávací dráha začíná pár metrů od moře. Do centra města či kamkoli se lze dopravit více způsoby. V první řadě zde jezdí rychlovlak Airport Express, nebo lze odjet autobusy, jejichž stanoviště se nachází u východu příletové haly.

Hongkong, en.wikipedia.org

Letiště v Hongkongu

Hledáte nabídku ubytování ve velkoměstě Hongkong? Podívejte se na ceny a možnosti přes booking.com.

booking.com

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.