Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letecky za levnou exotikou - Kuala Lumpur od 12 890 Kč

Kuala Lumpur, en.wikipedia.orgPoleťte s aerolinkou Turkish Airlines do Malajsie v termínech listopad 2015 až červenec 2016. Let na lince Praha – Kuala Lumpur je plánován s přestupem na istanbulském Letišti Atatürkovo. Cílová destinace letu Mezinárodní letiště Kuala Lumpur je vzdálené 50 km jižně od hlavního města. Vezměte si sebou příruční a podpalubní zavazadlo do 30 kg. Cena zpátečních letenek do Malajsie zahrnuje převoz zavazadel a veškeré poplatky. Letenky do jihovýchodní Asie - Kuala Lumpur rezervujte zde

 

Mapa  – jihovýchodní Asie

mapa

 

Pouliční trh v Jalan Petaling ve středu čínské čtvrťi. V této oblasti najdete velké množství stánků s různorodým sortimentem. Můžete nakouknout do čínských starobylých chrámů, nebo navštívit nejnavštěvovanější hinduistický chrám Sri Mahamariamman.

Kuala Lumpur, en.wikipedia.org

 

Nízké ceny ubytovacích kapacit a četný výběr pokojů nabízí čínská čtvrť v destinaci Kuala Lumpur u booking.com

booking.com


Vložil/a: Daniel Česák 15.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.