Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenka z Prahy do brazilského Sao Paulo

Letiště v Sao PauloV termínech od listopadu 2015 do května 2016 jsou k dispozici poslední letenky do brazilského velkoměsta Sao Paula. Za 14490 Kč můžete letět s italskou leteckou společností Alitalia do Říma typem letadla Airbus A319. Po přestupu v Římě na letišti Leonarda da Vinciho nasednete do Boeingu 777-200 a za zhruba 12 hodin letu přistanete na největším brazilském Mezinárodním letišti v Sao Paulo-Guarulhos. V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla a dvou kusu podpalubního zavazadla do 23kg. Informace o volných letenkách naleznete na webu Pelikána.

 

Pestrá nabídka ubytování od booking.com v brazilském Sao Paulo

 

Panorama města Sao Paulo

Panorama města Sao Paulo

Sao Paolo nepatří k malým městům a s přilehlými aglomeracemi je obýváno 21 miliony obyvatel. Město bylo založeno v 16. století a nese název po svatém Pavlovi. Zajímavým místem je Institut Butanta, kde se nachází venkovní hadí farma s více než 106 druhů kobry. Vyrábějí se zde vakcíny, séra proti uštknutí hadem, pavoukem a tropickým onemocněním.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 13.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.