Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenka z Prahy do brazilského Sao Paulo

Letiště v Sao PauloV termínech od listopadu 2015 do května 2016 jsou k dispozici poslední letenky do brazilského velkoměsta Sao Paula. Za 14490 Kč můžete letět s italskou leteckou společností Alitalia do Říma typem letadla Airbus A319. Po přestupu v Římě na letišti Leonarda da Vinciho nasednete do Boeingu 777-200 a za zhruba 12 hodin letu přistanete na největším brazilském Mezinárodním letišti v Sao Paulo-Guarulhos. V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla a dvou kusu podpalubního zavazadla do 23kg. Informace o volných letenkách naleznete na webu Pelikána.

 

Pestrá nabídka ubytování od booking.com v brazilském Sao Paulo

 

Panorama města Sao Paulo

Panorama města Sao Paulo

Sao Paolo nepatří k malým městům a s přilehlými aglomeracemi je obýváno 21 miliony obyvatel. Město bylo založeno v 16. století a nese název po svatém Pavlovi. Zajímavým místem je Institut Butanta, kde se nachází venkovní hadí farma s více než 106 druhů kobry. Vyrábějí se zde vakcíny, séra proti uštknutí hadem, pavoukem a tropickým onemocněním.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 13.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!