Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky do africké Addis Abeba za 12 990 Kč

Letiště v Addis Abeba, en.wikipedia.orgAkční letenky do afrického hlavního města Etiopie Addis Abeba koupíte již za 12 990 Kč. Odlétá se z Prahy ( Letiště Václava Havla) s přestupem v Dubaji (Dubai International Airport ) a s cílem v Addis Abeba (Bole International Airport). Lety probíhají v termínech od září 2015 do března 2016 a poletíte s leteckou společností  Emirates Airlines. V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho malého příručního zavazadla a přeprava jednoho  podpalubního  zavazadla  do 30kg na osobu. Letenka je zpáteční .  Bližší informace o letence naleznete zde.

 

Addis abeba, cz.wikipedia.org

 

Informace o městě. Addis Abeba (založeno bylo roku 1886) má přes tří miliony obyvatel a město leží na úpatí hory Entoto v nejvyšší nadmořské výšce Afriky  2300 m.n.m. Etiopie sdílí hranice s Keňou, Eritreou, Sudánem, Somálskem,  Jižním Sudánem. Etiopský stát je druhý nejlidnatější a nejchudší na africkém kontinentu.  Hlavní náboženství je zde islám. Při návštěvě etiopské metropole je škoda neprohlédnout si Etiopské národní muzeum (založeno 1952), které mapuje historii země.

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 18.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.