Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky do africké Addis Abeba za 12 990 Kč

Letiště v Addis Abeba, en.wikipedia.orgAkční letenky do afrického hlavního města Etiopie Addis Abeba koupíte již za 12 990 Kč. Odlétá se z Prahy ( Letiště Václava Havla) s přestupem v Dubaji (Dubai International Airport ) a s cílem v Addis Abeba (Bole International Airport). Lety probíhají v termínech od září 2015 do března 2016 a poletíte s leteckou společností  Emirates Airlines. V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho malého příručního zavazadla a přeprava jednoho  podpalubního  zavazadla  do 30kg na osobu. Letenka je zpáteční .  Bližší informace o letence naleznete zde.

 

Addis abeba, cz.wikipedia.org

 

Informace o městě. Addis Abeba (založeno bylo roku 1886) má přes tří miliony obyvatel a město leží na úpatí hory Entoto v nejvyšší nadmořské výšce Afriky  2300 m.n.m. Etiopie sdílí hranice s Keňou, Eritreou, Sudánem, Somálskem,  Jižním Sudánem. Etiopský stát je druhý nejlidnatější a nejchudší na africkém kontinentu.  Hlavní náboženství je zde islám. Při návštěvě etiopské metropole je škoda neprohlédnout si Etiopské národní muzeum (založeno 1952), které mapuje historii země.

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 18.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!