Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky do Birminghamu za 1939 Kč!

RyanairCestujte se společností Ryanair z polských Katovic a získejte levné zpáteční letenky do Birminghamu již za 1939 Kč. Za tuto akční cenu je možné odlet uskutečnit 14.11. a návrat 21.11. nebo 24.11.2014. Let do Birminghamu trvá okolo 2 hodin a 30 minut a je přímý.

Cena letenek je takováto v případě, že budete přepravovat pouze kabinové zavazadlo do 10 kg. Kromě něj můžete ještě přepravovat druhé příruční zavazadlo, například kabelku. Pokud byste chtěli přepravovat zavazadlo v přepravním prostoru letadla, budete si muset připlatit.  Dále si k letence můžete dokoupit pojištění a připlatit si budete muset i za místenky.

Letenky můžete objednat na webu společnosti Ryanair.

Ve středověku malé obchodní město zažilo velký rozmach v období průmyslové revoluce. Dnes je Birmingham po Londýně druhé nejlidnatější město Británie. V 60. Letech byl Birmingham hudebním centrem srovnatelným s Liverpoolem, právě zde je rodiště jedné z prvních heavy metalových skupin Black Sabath. Město je nejen hudebním kulturním centrem, ale je zde také řada divadel, muzeí a galerií. Z památek určitě stojí za návštěvu místní Council House, kostel sv. Martina, Birminghamský kanál a zajímavým jistě shledáte obchodní dům Selfridges. Birmingham se může také stát vaším výchozím bodem pro průzkum ostatních zajímavých míst v okolí. Například Stoke-on-Trent, Coventy, Statford upon Avon a další.

Birmingham

Vložil/a: Daniel Česák 23.07.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!