Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky do Birminghamu za 1939 Kč!

RyanairCestujte se společností Ryanair z polských Katovic a získejte levné zpáteční letenky do Birminghamu již za 1939 Kč. Za tuto akční cenu je možné odlet uskutečnit 14.11. a návrat 21.11. nebo 24.11.2014. Let do Birminghamu trvá okolo 2 hodin a 30 minut a je přímý.

Cena letenek je takováto v případě, že budete přepravovat pouze kabinové zavazadlo do 10 kg. Kromě něj můžete ještě přepravovat druhé příruční zavazadlo, například kabelku. Pokud byste chtěli přepravovat zavazadlo v přepravním prostoru letadla, budete si muset připlatit.  Dále si k letence můžete dokoupit pojištění a připlatit si budete muset i za místenky.

Letenky můžete objednat na webu společnosti Ryanair.

Ve středověku malé obchodní město zažilo velký rozmach v období průmyslové revoluce. Dnes je Birmingham po Londýně druhé nejlidnatější město Británie. V 60. Letech byl Birmingham hudebním centrem srovnatelným s Liverpoolem, právě zde je rodiště jedné z prvních heavy metalových skupin Black Sabath. Město je nejen hudebním kulturním centrem, ale je zde také řada divadel, muzeí a galerií. Z památek určitě stojí za návštěvu místní Council House, kostel sv. Martina, Birminghamský kanál a zajímavým jistě shledáte obchodní dům Selfridges. Birmingham se může také stát vaším výchozím bodem pro průzkum ostatních zajímavých míst v okolí. Například Stoke-on-Trent, Coventy, Statford upon Avon a další.

Birmingham

Vložil/a: Daniel Česák 23.07.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.