Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky do Las Vegas s Alitalia

Las Vegas, en.wikipedia.orgPoleťte s leteckou společností Alitalia z Frankfurtu do Las Vegas za 12 300 Kč. Cestující z Prahy můžou využít služeb např. autobusového dopravce Student Agency. Lístek na autobus stojí kolem 750 Kč na trase Praha – Letiště Frankfurt. Zpáteční letenky z Frankfurtu do Las Vegas zahrnují přepravu příručního a podpalubního zavazadla do 23kg. Letenky do města hazardu rezervujte na webu Pelikán.cz.

 

Las Vegas, en.wikipedia.org

Hlavní město zábavy a hazardu se nachází v kotlině státu Nevada a je proslulé bohatým nočním životem. Středem pozornosti města je Las Vegas Boulevard a jeho ulice nazvaná Strip dlouhá okolo 7 km. V této části města se nachází většina hotelů, které jsou zároveň i kasiny. Na víkend sem přijíždí přes 200 tisíc hostů. Ubytovat se zde dá ve spoustě hotelů v centru, nebo v luxusních kasino - hotelech na bulváru Strip.

Nabídka booking.com – Las Vegas

booking.com

 

Vložil/a: Daniel Česák 14.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.