Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky do Londýna a Milána od 326 Kč

Levné letenky, www.radicestujeme.euLevné letenky do mnoha evropských destinací např. do Milána a Londýna od 356 Kč za jednosměrnou letenku. Lety probíhají s nízkonákladovými dopravci  Wizzair a Ryanair. Odletové letiště – Ruzyň, Letiště Václava Havla. Letenky jsou dostupné na webu Skypicker v lednových termínech 2016. Cena letenek je o chlup vyšší než při nákupu přímo přes jednotlivé aerolinky. Ceny letenek za nízkou cenu jsou dostupné jen ve vybraných termínech a v omezeném množství.

Letenky, www.radicestujeme.eu

Letenky s irským dopravcem Ryanair. Cena je konečná a zahrnuje všechny daně a poplatky, Cíl letu -Letiště Stansted se nachází zhruba 43 km severně od Londýna.

Výběr letenky, www.radicestujeme.eu

V ceně jednosměrné letenky je zahrnuta přeprava příručního zavazadla, převoz dalších zavazadel je za příplatek


skypicker - web, www.radicestujeme.eu

 

Nabídka letenek do evropských destinací: Milán 353 Kč, Londýn 326 Kč, Řím 462 Kč, Oslo 514 Kč, Torino 624 Kč, Porto 624 Kč, Bordeaux 624 Kč, Krakov 624 Kč, Paříž 652 Kč, Valencie 624 Kč, Barcelona 652 Kč aj.

Letenky, en.wikipedia.org Destinace, www.radicestujeme.eu
Let, www.radicestujeme.eu Letenky, www.radicestujeme.eu
Letecké destinace do 700 Kč  
   
Vložil/a: Daniel Česák 18.12.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.