Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky do Lyonu

z Praha do Lyon - odlet 29.9./přílet 4.10.
easyJet (objednat)
1240 Kč (pro 1 osobu)

Akční letenka

 

 

Easyjet již nějakou dobu provozuje linku Praha - Lyon. Francouzské město je tak poměrně dobře dostupné pro nízkonákladové cestovatele. Letenka do Lyonu stojí něco málo přes tisíc korun, jak uvádíme výše i s konkrétním termínem. Termínu za tuto cenu je poměrně dost, zvláště od měsíce října.

Ubytování v Lyonu na přelomu září a října se pohybuje od zhruba 400 korun za noc. V případě, že poletíte do Lyonu ve skupině čtyř osob, můžete využít nabídky tříhvězdičkové rezidence Park & Suites Elégance Lyon Gerland. V termínu letu vás čtyřlůžkové studio výjde na 11 233 Kč, místo původních 21 000 Kč.

V době psaní tohoto článku se ceny za ubytování pohybovali o něco výše, v Lyonu lze nalézt nabídky i pod 400 Kč. Aktuální nabídky hledejte v našem vyhledávači, kde denně kontrolujeme ceny hotelů.

Další nabídky ubytování

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.07.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.