Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky do Řecka za 1690 Kč

Soluň, cs.wikipedia.orgAegean Airlines nabízí levné letenky do Soluně z Berlína již za 1690 Kč za zpáteční letenku. Letenky jsou v pondělní slevové akci k zakoupení na webu Pelikána. K dispozici jsou letenky od května do října 2015. Let z Berlína do Soluně trvá kolem 4 hodin, nicméně v Heraklionu je plánováno až několikahodinové mezipřistání. To však můžete využít k prohlídce toho zajímavého historického města. V ceně letenky je pouze přeprava kabinového zavazadla o rozměrech 55x40x20 cm a maximální hmotnosti 8 kg. Za přepravu odbaveného zavazadla do 20 kg připlatíte v závislosti na destinaci od 17 do 40 euro. Pokud budete mít těžší zavazadlo, budete připlácet od 12 do 25 euro při online rezervaci. Na letišti byste mohli připlácet za nadváhu zavazadla až dvakrát tolik.

Návrh letenky:

Berlín-Soluň

Letenky objednávejte pod tímto odkazem:

Akční letenka

Berlín - Soluň

odlet 9.9./návrat 26.9.
Aegean Airlines

 

Vložil/a: Martina Zemanová 04.05.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.