Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky na francouzské ostrovy Guadeloupe za 13 000 kč

Air France, en.wikipedia.orgLetecky se společností Air France na francouzské souostroví Guadeloupe v termínech od září do listopadu 2015. Letenky jsou v prodeji za 13 000kč. V ceně letenky je přeprava jednoho příručního malého zavazadla o max. rozměrech ( 55x35x25cm) a hmotnosti do 12kg, jednoho podpalubního zavazadla lehčího než 23kg (součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 158cm). Letí se z Prahy Ruzyně do Paříže na Letiště Charlese de Gaulla Airbusem A319, kde je plánovaný meziletištní přestup. Na Letiště Paříž-Orly vás doveze expresní bus Air France asi za 80 minut. Autobus jezdí každých 30 minut. Z Paříže Orly do Guadeloupe - Letiště Pointe a Pitre poletíte Boeingem 777-300. Bližší Informace o letu naleznete  zde.

Něco málo o Guadeloupe

Guadeloupe se nachází v tropickém pásu v Karibském moři přibližně 600 km od Jižní Ameriky. Prvním Evropanem, který vkročil na půdu ostrova byl v roce 1493 mořeplavec Kryštof Kolumbus. Francie kolonizovala ostrov v roce 1635. Na Guadeloupe žije 420 tisíc obyvatel. Hlavním tahounem místní ekonomiky je cestovní ruch. Ostrov je zámořským regionem Francie a tak není potřeba vyřizovat vízum ani žádné očkování. Pointe a Pitre je největší město Guadeloupe s 26 tis. obyvateli. V Roce 1654 tu nizozemský Žid Peter založil rybí trh a ryby jsou zde prodávány dodnes jen se sortiment rozšířil o zeleninu, exotické ovoce, koření a jiné zboží. Trhy jsou zde otevřeny každý den kromě neděle.

 

Pointe a Pitre , en.wikipedia.org

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 20.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.