Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky na francouzské ostrovy Guadeloupe za 13 000 kč

Air France, en.wikipedia.orgLetecky se společností Air France na francouzské souostroví Guadeloupe v termínech od září do listopadu 2015. Letenky jsou v prodeji za 13 000kč. V ceně letenky je přeprava jednoho příručního malého zavazadla o max. rozměrech ( 55x35x25cm) a hmotnosti do 12kg, jednoho podpalubního zavazadla lehčího než 23kg (součet jeho rozměrů nesmí přesáhnout 158cm). Letí se z Prahy Ruzyně do Paříže na Letiště Charlese de Gaulla Airbusem A319, kde je plánovaný meziletištní přestup. Na Letiště Paříž-Orly vás doveze expresní bus Air France asi za 80 minut. Autobus jezdí každých 30 minut. Z Paříže Orly do Guadeloupe - Letiště Pointe a Pitre poletíte Boeingem 777-300. Bližší Informace o letu naleznete  zde.

Něco málo o Guadeloupe

Guadeloupe se nachází v tropickém pásu v Karibském moři přibližně 600 km od Jižní Ameriky. Prvním Evropanem, který vkročil na půdu ostrova byl v roce 1493 mořeplavec Kryštof Kolumbus. Francie kolonizovala ostrov v roce 1635. Na Guadeloupe žije 420 tisíc obyvatel. Hlavním tahounem místní ekonomiky je cestovní ruch. Ostrov je zámořským regionem Francie a tak není potřeba vyřizovat vízum ani žádné očkování. Pointe a Pitre je největší město Guadeloupe s 26 tis. obyvateli. V Roce 1654 tu nizozemský Žid Peter založil rybí trh a ryby jsou zde prodávány dodnes jen se sortiment rozšířil o zeleninu, exotické ovoce, koření a jiné zboží. Trhy jsou zde otevřeny každý den kromě neděle.

 

Pointe a Pitre , en.wikipedia.org

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 20.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!