Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky na jih Austrálie pod 15 tis. Kč

Foto, en.wikipedia.orgVe vyhledávači Momondo se objevily levné zpáteční letenky do Adelaide, nejlidnatějšího města Jižní Austrálie. Společnost Qatar Airways letecky spojuje Edinburgh s australským městem Adelaide za již 11 850 Kč. Z pražské Ruzyně vás dopraví na skotské Letiště (EDI) britský dopravce Easyjet za cca 2 920 Kč.

 

Praha (PRG) – Edinburgh (EDI) - Praha (PRG) Rezervace za 2 920 Kč

Edinburgh (EDI) – Adelaide (ADL) – Edinburgh (EDI) Rezervace za 11 890 Kč

 

Výběr letenky

Ubytování v oblasti města Adelaide na booking.com

Foto, en.wikipedia.orgČínská čtvrť v Adelaide

Webkamery z města

Historie města začíná v roce 1836 a s populací kolem 1,2 mil. patří mezi největší na australském kontinentu. Adelaide se nachází na pobřeží Velkého australského zálivu a nabízí široké bulváry, četné veřejné prostranství s dostatkem zeleně. V průzkumech, které posuzují kvalitu života, se objevuje na nejvyšších příčkách. A proto dlouho neváhejte a rezervujte levné letenky na cestu k protinožcům.


Vložil/a: Daniel Česák 16.05.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.