Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky na lince Praha – Kolombo (Srí Lanka) za 11 990 Kč

Colombo, en.wikipedia.orgLeťte s dubajským dopravcem Flydubai v termínech listopad 2015 až červen 2016 do exotické Srí Lanky. Navštívit tuto zemi můžete po celý rok, ale nejvhodnější čas na dovolenou je prosinec až březen z důvodu nejlepšího počasí. V ceně letenek do Kolomba je zahrnuta přeprava malého příručního zavazadla a podpalubního zavazadla do hmotnosti 30 kg. Přestup je naplánován na letišti v Dubaji, kde přesednete do letadla typu Boeing 737-800 směr jižní Asie. Konečná destinace letu je Letiště Bandaranaike (CMB), které je vzdálené 35 km severně od největšího města Srí Lanky - Kolomba.  Letenky na Srí Lanku rezervujte na webu Pelikán.cz.

 


Jezero, en.wikipedia.org

Okolí Jezera Beira v Kolombu je pro turisty vyhledávaná lokalita k ubytování


Po příletu na Srí Lanku si nezapomeňte posunout hodinky o 4,5 hodiny dopředu v období zimního času a o 3,5 hodiny dopředu v období letního času.


Nabídka ubytování přes booking.com  –  destinace Kolombo

booking.com

 


Vložil/a: Daniel Česák 13.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.