Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky na lince Praha – San Francisco za 14 990 Kč

San Francisco, en.wikipedia.orgVydejte se s leteckou společností  Turkish Airlines do San Francisca v termínech listopad 2015 až červenec 2016. Přestup je naplánován v tureckém Istanbulu, kde přesednete na letadlo typu Boeing 777 směr San Francisco. V ceně letenky do San Francisca je zahrnuta přeprava dvou odbavených a jednoho příručního zavazadla. Zpáteční letenky za 14 990 Kč včetně všech poplatků jsou v prodeji na webu Pelikán.cz.

 

 

Výběr letenky

Výběr letenky na lince Praha - San Francisco

 

San Francisco, en.wikipedia.org

Most Golden Gate, patří k nejznámějším a nejdelším (2737m) na světě. Stavba visutého červeného mostu spojujícího město San Francisco s okresem Marin začala v období hospodářské recese roku 1933 a byla dokončena o čtyři roky později. Jeho statiku udržuje přes 130 tis. km ocelových lan.  Ročně se přijede na most podívat víc než 10 mil. turistů.

Dalšími zajímavostmi k vidění v San Franciscu - Kalifornii je lanová tramvaj, vězení na ostrově Alcatraz a blízký maják, čínská čtvrť, kavárna Café Prague. Díky zajímavé viktoriánské i moderní architektuře vysokých mrakodrapů je město považováno za jedno z nejkrásnějších na světě.

 

Hledáte nabídky hotelů v San Franciscu - Kalifornia? Prohlédněte si dostupné možnosti ubytování na Booking.com.

booking.com

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!