Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky na lince Praha – San Francisco za 14 990 Kč

San Francisco, en.wikipedia.orgVydejte se s leteckou společností  Turkish Airlines do San Francisca v termínech listopad 2015 až červenec 2016. Přestup je naplánován v tureckém Istanbulu, kde přesednete na letadlo typu Boeing 777 směr San Francisco. V ceně letenky do San Francisca je zahrnuta přeprava dvou odbavených a jednoho příručního zavazadla. Zpáteční letenky za 14 990 Kč včetně všech poplatků jsou v prodeji na webu Pelikán.cz.

 

 

Výběr letenky

Výběr letenky na lince Praha - San Francisco

 

San Francisco, en.wikipedia.org

Most Golden Gate, patří k nejznámějším a nejdelším (2737m) na světě. Stavba visutého červeného mostu spojujícího město San Francisco s okresem Marin začala v období hospodářské recese roku 1933 a byla dokončena o čtyři roky později. Jeho statiku udržuje přes 130 tis. km ocelových lan.  Ročně se přijede na most podívat víc než 10 mil. turistů.

Dalšími zajímavostmi k vidění v San Franciscu - Kalifornii je lanová tramvaj, vězení na ostrově Alcatraz a blízký maják, čínská čtvrť, kavárna Café Prague. Díky zajímavé viktoriánské i moderní architektuře vysokých mrakodrapů je město považováno za jedno z nejkrásnějších na světě.

 

Hledáte nabídky hotelů v San Franciscu - Kalifornia? Prohlédněte si dostupné možnosti ubytování na Booking.com.

booking.com

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.