Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky na lince Praha – Moskva za 5 363 Kč

Moskva, en.wikipedia.orgZa dobrou cenu se již chvíli nabízí letenky do Moskvy v termínech od listopadu 2015 do dubna 2016. Poletíte s ruskou dopravní společností Aeroflot z Prahy Ruzyně do konečné destinace Mezinárodní letiště Šeremeťjevo, které je vzdálené zhruba 30 km od centra hlavního města Ruska. V ceně 5 365 Kč je kromě letenky zahrnuta i přeprava zavazadel a letištní poplatky. Přímé letenky do Moskvy rezervujte na webu Pelikán.cz.

 

Výběr letenky

Výběr letenky na lince Praha - Moskva

 

Mapa - Moskevské metro

Plán Moskevského metra - vlaky Aeroexpress spojují Mezinárodní letiště Šeremeťjevo se stanicí metra Belorusskaya.


Porovnejte ceny ubytování v destinaci Moskva na booking.com a ušetřete. Ceny hotelů jsou většinou vyšší než např. v Praze, zejména ceny za luxusní hotely bývají silně přepálené. Ve velkých hotelových řetězcích vládne personál několika světovými jazyky, takže není nutné se obávat neznalosti azbuky. Levnější ubytování najdete dál od centra velkoměsta. Díky hustotě dopravní sítě a především moskevského metra není vzdálenost problémem.

 booking.com

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.